Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Grześkowi Ziółkowskiemu z CD Projektu!

427 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 00:31, kordzio1 napisał:

Ja mam pytanie co jest w końcu z tą reedycją Silent Hill, dawno temu były obietnice,
że "już jest w drodze, rozmowy trwają", przegapiłem przez to okazje na SH3 i SH2, przy
czym SH 2 udało mi się kupić po bardzo promocyjnej cenie w zestawie, ale mam pytanie
jak się przedstawia kwestia pozostałych SH... bo w tej sprawie zaufanie do CDP dawno
mi stopniało (bo mogłem używkę SH3 kupić za grosze)


Nie jestem za bardzo w stanie tłumaczyć się za swoich poprzedników.
W tej chwili sytuacja wygląda tak że żadne prace nad wprowadzeniem tych tytułów nie trwają.
Jak sądzę SH3 w dalszym ciągu są dostępne na rynku wtórnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 21:30, tym2k1 napisał:

> Myślimy nieustannie... Ale na razie skupmy się na Heroes Complete :)

znana jest już zawartość?
czy będzie drukowane kompendium?


Jeszcze nie, wciąż trwają prace tak aby zawartość była jak najfajniejsza dla miłośników serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2008 o 10:18, Kraju92 napisał:

Czy "Antologia Blizzard" i "Diablo II Złota Edycja" trafią w końcu z Platynowej Kolekcji
do tańszej serii jak np. TopSeller albo Extra Klasyka Hit czy raczej jest to mało prawdopodobne?


Nie ma na to szans. Umieszczenie ich w Platynie było mega sukcesem jeśli chodzi o politykę Blizzard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:53, PanicZIUT napisał:

> Czy "Antologia Blizzard" i "Diablo II Złota Edycja" trafią w końcu z Platynowej
Kolekcji
> do tańszej serii jak np. TopSeller albo Extra Klasyka Hit czy raczej jest to mało
prawdopodobne?

Nie ma na to szans. Umieszczenie ich w Platynie było mega sukcesem jeśli chodzi o politykę
Blizzard.


Więc spokojnie mogę kupować w platynie, bez świadomości że za kilka tygodni może wyjść taniej. Pewnie bardzo dużo zarobiliście na tych grach w Platynowej Kolekcji przez te kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:33, PanicZIUT napisał:

Nie jestem za bardzo w stanie tłumaczyć się za swoich poprzedników.
W tej chwili sytuacja wygląda tak że żadne prace nad wprowadzeniem tych tytułów nie trwają.
Jak sądzę SH3 w dalszym ciągu są dostępne na rynku wtórnym

To szkoda, że poprzednicy wodzili nas za nos, bo obecnie SH3 na PC (na PS2 dość łatwo dostępny) jest na rynku wtórnym praktycznie nie osiągalny, a jeśli już się pojawia to są to wersje bez instrukcji, które były zapewne do kart graficznych dołączane, ale i tak osiągają ok 90-100zł.
Trudno, c''est la vie, pozostaje dalej obserwować Allegro, albo spojrzeć na rynki zagraniczne w poszukiwaniu nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie: Czy wiadomo coś konkretnego w sprawie Titan Questa oraz Worms 4: Totalna Rozwałka w serii eXtra Klasyka HIT ? Głównie chodzi mi o dokładną datę premiery. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 10:57, PanicZIUT napisał:

łał...
sie kolega rozpisał...

Tja, lubię pisać wnioski i propozycje.... :D

Dnia 02.07.2008 o 10:57, PanicZIUT napisał:

> >>> 10.4. Sagi Infinity (BG1i2, IWD1i2, Torment)
Staramy się, staramy... Ale jeszcze trzeba poczekać...

Niech Wam będzie...

Dnia 02.07.2008 o 10:57, PanicZIUT napisał:

> >>> 10.5 Saga WH40000 (nowa złota edycja)
> No, kiedy to "złotko"?
Nie mogę powiedzieć tak jak w przypadku Gothic ;)

:D

Dnia 02.07.2008 o 10:57, PanicZIUT napisał:

> >>> 10.6 Saga Silent Hill (wszystko; części konsolowe jako obrazy do emulatorów)
> Tak, może poza seriami jako EK?
Martwy temat, i nie liczył bym na jakiekolwiek ruchy w tym temacie - Konami nie jest
zainteresowane pomimo naszych wysiłków.

Nie ma osób, firm i rzeczy niereformowalnych, byle nie ustawać w... gnębieniu... w końcu im się temat znudzi albo z innych powodów ustąpią. Przynajmniej przypominajcie się (Chyba, że specjalnie szefowie Konami mają jakieś zapasy i windują ceny na rynku wtórnym a wtedy na eBay''u zaczną sprzedawać :D) może kiedyś akurat będzie dobra okazja do takich kroków ze strony Konami. PES też nie chcieli lokalizować długo...

Dnia 02.07.2008 o 10:57, PanicZIUT napisał:

> >>> 10.8 Saga Worms 3D + WormsParty
> I jak Wam idzie?
Słabo... Na razie temat się oddalił, minimum o pół roku.

Byle nie ustawać :)

Dnia 02.07.2008 o 10:57, PanicZIUT napisał:

> >>> 10.9 Mega Eras Total War(Shogun+Medieval1+ROME+Medieval 2, wszystko z
> dodatkami (czyli rozszerzone, bo zachodnie TWEras było dawno) i z modami z http://www.totalwar.org/)

O ludzie cierpliwości ;) ale chyba nici z tego...

NIE SŁYSZAŁEM!!!! Trele lele.... NIC NIE SŁYSZAŁEM!!!... Czyli mówisz pół roku? .... :D

Dnia 02.07.2008 o 10:57, PanicZIUT napisał:

> 21. Co się stało z MS Flight Simulator X? Teraz to już z dodatkiem/rozszerzeniem powinien wyjść...
No i pewnie wyjdzie, ale nic nie mogę powiedzieć ;)

OK ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:56, Kraju92 napisał:

Więc spokojnie mogę kupować w platynie, bez świadomości że za kilka tygodni może wyjść
taniej. Pewnie bardzo dużo zarobiliście na tych grach w Platynowej Kolekcji przez te
kilka lat.


Spokojnie możemy mówić że nie wyjdzie w ciągu roku a IMHO i dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 11:16, PanicZIUT napisał:

Ale to ograniczenie dotyczy corowej wersii angielskiej, my robiąc lokalizację nie jesteśmy
tym ograniczeniem objęci.
Dostępna będzie wersja polska, w dystrybucji CDP tylko.


Przyznam, że kamień z serca. Obawiałem się trochę, że żeby załapać się na HC będzie trzeba się nieźle nagimnastykować i byłem przekonany, że to 20k to wszystko co będzie i na nic więcej liczyć można... Dzięki za wyjaśnienie sytuacji:) Swoją drogą jednak - ile jest planowanych egzemplarzy naszego polskiego wydania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 13:20, kordzio1 napisał:

To szkoda, że poprzednicy wodzili nas za nos, bo obecnie SH3 na PC (na PS2 dość łatwo
dostępny) jest na rynku wtórnym praktycznie nie osiągalny, a jeśli już się pojawia to
są to wersje bez instrukcji, które były zapewne do kart graficznych dołączane, ale i
tak osiągają ok 90-100zł.
Trudno, c''est la vie, pozostaje dalej obserwować Allegro, albo spojrzeć na rynki zagraniczne
w poszukiwaniu nadziei.


Poszperałem, nie wodzili, była walka ale nie doszło do satysfakcjonującego dla obu stron rozwiązania.
I raczej już nie dojdzie, Konami nie jest zainteresowane. Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:25, Rafal G napisał:

Przyznam, że kamień z serca. Obawiałem się trochę, że żeby załapać się na HC będzie trzeba
się nieźle nagimnastykować i byłem przekonany, że to 20k to wszystko co będzie i na nic
więcej liczyć można... Dzięki za wyjaśnienie sytuacji:) Swoją drogą jednak - ile jest
planowanych egzemplarzy naszego polskiego wydania?


No akurat tego kochany to powiedzieć nie mogę absolutnie.
Starczy. :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Odesłano mnie tu z wątku innego konsula, gdy zadałem pytanie odnośnie patchy do NWN2 (z którymi jak wiadomo CDP mówiąc delikatne leci w kulki, bo by zdobyć takowego patcha trzeba zapłacić ok. 40-50 zł... za dodatek).

Pytanie brzmi : czy będę miał okazję zaktualizować moją wersję NWN + Maska Zdrajcy dopiero po premierze następnego dodatku ? Zaczyna mnie to odrobinę irytować, bo Maskę kupiłem tylko i wyłącznie dlatego by mieć dostęp do najnowszych aktualizacji.

Przypominam że Obisidan pracuje nad łatką 1.13 do NWN2, a obecnie najnowsza wersja dla polskiej lokalizacji gry to 1.10 (jesteśmy na ten moment 2 aktualizacje do tyłu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 22:25, PanicZIUT napisał:

Spokojnie możemy mówić że nie wyjdzie w ciągu roku a IMHO i dłużej.


Może Blizzard pozwoli dać swoje gry w tańszych seriach jak wyjdzie StarCraft II i Diablo III. Oby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest szansa, że zostaną jakoś wydane stare gry BullFrog''a?

chodzi mi dokładnie o Dungeon Keeper 1 (z dodatkiem) i 2 oraz Magic Carpet 1 i 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 12:23, moonman napisał:

chodzi mi dokładnie o Dungeon Keeper 1 (z dodatkiem) i 2 oraz Magic Carpet 1 i 2


Keeper niestety nie jest pod dystrybucją CDP, a z tego co gdzieś czytałem obecnie prawa do dystrybucji ma EA lub Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj był dyżur konsula , a ja nie otrzymałem żadnej odpowiedzi , więc ponawiam moje pytanie i dodaje nowe:

1. Czy wiadomo coś konkretnego w sprawie Titan Questa oraz Worms 4: Totalna Rozwałka w serii eXtra Klasyka HIT ? Głównie chodzi mi o dokładną datę premiery.

2. Z tego newsa http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41201 można dowiedzieć się że w czerwcu w serii Złota Kolekcja miały ukazać się nowe gry. Czerwiec minął , a informacji o nowych grach jak nie było tak nie ma. Moje pytanie brzmi następująco: Jakie to miały być gry i na kiedy przesunięta została przypuszczalna data premiery ?

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 10:39, Kraju92 napisał:

> Spokojnie możemy mówić że nie wyjdzie w ciągu roku a IMHO i dłużej.

Może Blizzard pozwoli dać swoje gry w tańszych seriach jak wyjdzie StarCraft II i Diablo
III. Oby.


Obawiam się że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 17:09, Sebat1 napisał:

Wczoraj był dyżur konsula , a ja nie otrzymałem żadnej odpowiedzi , więc ponawiam moje
pytanie i dodaje nowe:

Sori, zamotany czasami jestem.

Dnia 03.07.2008 o 17:09, Sebat1 napisał:

1. Czy wiadomo coś konkretnego w sprawie Titan Questa oraz Worms 4: Totalna Rozwałka
w serii eXtra Klasyka HIT ? Głównie chodzi mi o dokładną datę premiery.

Konkretnej daty na tym etapie nie jestem w stanie podać - może po wakacjach.

Dnia 03.07.2008 o 17:09, Sebat1 napisał:

2. Z tego newsa http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=41201 można dowiedzieć się że
w czerwcu w serii Złota Kolekcja miały ukazać się nowe gry. Czerwiec minął , a informacji
o nowych grach jak nie było tak nie ma. Moje pytanie brzmi następująco: Jakie to miały
być gry i na kiedy przesunięta została przypuszczalna data premiery ?

Data premiery to koniec wakacji, tytuły ogłosimy już wkrótce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 17:48, Kraju92 napisał:

> Obawiam się że nie.

Ja i tak jestem dobrej myśli ;)


:) w takim razie myślmy pozytywnie - może się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować