Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Można się jedynie obawiać tylko tego, jak będą one brzmiały w polskiej wersji, skoro już po krótkich filmikach przedstawiających niektóre z głosów słychać, że niemal wszystko było tłumaczone dosłownie. Tym sposobem pewne specyficzne smaczki w takim tłumaczeniu nie będą miały sensu. O ile tekst pisany mogą poprawić to wątpliwe jest, aby do czasu premiery nagrali część głosów na nowo. No, ale oby była możliwość rejestracji na wersję angielską to wtedy nie będzie problemu.

Z odzywek moimi ulubieńcami są marauder i battlecruiser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to
teksty marine o swoim kombinezonie
Ghost I see live people (2 strzaly) I see Dead people
Marauder tekst o premature detonation
Thor: I could aim but with this thing i dont have to
SCV: tekst o autodestrukcji
Reaper: Fear the reaper man..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marine jeszcze lepszy niż jedynce w sumie (zwłaszcza, że wraca parę starych odzywek i są nawiązania do jedynki!), Thor wymiata, Ghost również, mi także podobał się tekst o autodestrukcji SCV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst Marine o "chickenshit outfit" jest z Obcego 2 - podczas odprawy, Hudson pyta Gormana: "How do I get out of this chickenshit outfit?".

W pierwszej części Starcrafta też sięgnięto do Obcego 2 - odzywka pilotki statku desantowego: "We''re in the pipe - five by five." to dokładny cytat kapral C. Ferro, którym "rzuca" pilotując drop-shipa.

Takich filmowych smaczków jest w SC i SC2 dużo więcej.

20100303135059

20100303135252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i klasyczny tekst w klimatach Duke Nukem: "It''s time to kick ass and chew buble gum, but i''m out of... agh... shit"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thor rzeczywiście ma dobre teksty a co mnie dziwi? To że ma niemiecki akcent i poczucie humoru, przecież to się wzajemnie wyklucza :]
Nie słyszałem teksty SCV bo... nie widziałem jej na filmiku :<

Podobał mi się tekst medyka - Medivaca. "Wydzierasz się jakbyś stracił nogi! Ups, ty przecież nie masz nóg..." :D

@up: podobało mi się to, sam nie umie powtarzać nieswoich tekstów, ale wymyśla dobre swoje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo Thor to żaden nordycki Bóg ani niemiecki kulturysta tylko gubernator Kalifornii, a temu ostatniemu poczucia humoru nie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2010 o 15:31, Lord_Avatar napisał:

A na koniec nieśmiertelne "All your base are belong to us!" z Zero Wing (ale nie
pamiętam jaka jednostka rzuca tym komentarzem).


Raven. Tylko ten jego "robotyczny" głos lekko niezrozumiały. xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 patch już wyszedł

* Engineering Bay
o Infantry Armor: Czas potrzebny na każde ulepszenie został zmniejszony o 30 sekund, zmniejszając czas poszczególnych poziomów z 190/220/250 sekund do 160/190/220 sekund.
o Infantry Weapons: Czas potrzebny na każde ulepszenie został zmniejszony o 30 sekund, zmniejszając czas poszczególnych poziomów z 190/220/250 sekund do 160/190/220 sekund.
* Armory
o Vehicle Plating: Czas potrzebny na każde ulepszenie został zmniejszony o 30 sekund, zmniejszając czas poszczególnych poziomów z 190/220/250 sekund do 160/190/220 sekund.
o Vehicle Weapons: Czas potrzebny na każde ulepszenie został zmniejszony o 30 sekund, zmniejszając czas poszczególnych poziomów z 190/220/250 sekund do 160/190/220 sekund.
o Ship Plating: Czas potrzebny na każde ulepszenie został zmniejszony o 30 sekund, zmniejszając czas poszczególnych poziomów z 190/220/250 sekund do 160/190/220 sekund.
o Ship Weapons: Czas potrzebny na każde ulepszenie został zmniejszony o 30 sekund, zmniejszając czas poszczególnych poziomów z 190/220/250 sekund do 160/190/220 sekund.


Protoss

* Zealot
o Maksymalna wartość osłon tej jednostki została zmniejszona z 60 do 50.

Poprawione błędy:

* Poprawiono błąd gdzie Neural Parasite Infestora powodował utratę zdolności ruchu u Reaperów.
* Poprawiono używanie błędnego formatu HDR na niektórych kartach ATI.
* Poprawiono crash gry zdarzający się na niektórych kartach ATI.

Zerg nie dostal buff/nerf
Terran Buff
Toss nerf
I bug fixy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 10:31, Numenpl napisał:

Zerg nie dostal buff/nerf
Terran Buff
Toss nerf
I bug fixy


Znowu nic o roachach... kthxbai... Toss w każdej łatce dostaje w zada, massa hydr/roachów nie ma czym powstrzymać, HT i storm leży. Blah...

Wczoraj jak grałem, to praktycznie same Zergi się trafiają. Terr i Tossów można na palcach jednej ręki policzyć.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz farta że klucz w ogóle dostałeś !!
ja oglądam repy na yt
terran players to grają w określonych porach więc wiesz jak to jest.xD
Terranami prawie nikt nie gra bo nimi to trzeba trochę mieć skilla aby micro + używać kombinacji wielu jednostek (słynne M&M+M się kłania) + wykorzystywać cały ich potencjał w każdym tier (innymi słowy robić upy np CC do OC/PF w zależności od sytuacji )- wtedy to nawet zerg nie ma łatwo !!xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 11:52, Numenpl napisał:

terran players to grają w określonych porach więc wiesz jak to jest.xD


Acha... za to "Zerg players" są nakręcani niczym mechaniczna pomarańcza - spać nie muszą, a żywią się tym, co wydłubią spod spacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 11:52, Numenpl napisał:

masz farta że klucz w ogóle dostałeś !!
ja oglądam repy na yt
terran players to grają w określonych porach więc wiesz jak to jest.xD
Terranami prawie nikt nie gra bo nimi to trzeba trochę mieć skilla aby micro + używać
kombinacji wielu jednostek (słynne M&M+M się kłania) + wykorzystywać cały ich potencjał
w każdym tier (innymi słowy robić upy np CC do OC/PF w zależności od sytuacji )- wtedy
to nawet zerg nie ma łatwo !!xD


Klucz dostałem od naczelnego xD W losowaniu szczęścia nie miałem, ale wiem, że dzisiaj wystartowała druga porcja kluczy - polecam sprawdzić maile i konta bnet.

W 2/2 jest IMBA przy terr,zerg vs. random,random: zerg spamuje hydry, a terr 4-8 medivaców. GG. Wieczorem przytoczę statystyki, jak wyglądają laddery Copper (1v1) oraz Bronze (2v2), co powinno rzucić trochę światła na balans ras.

Największe micro teraz trzeba mieć do gry Tossem, gdzie niemal każdy unit ma właściwości specjalne, a jedyną sensowną strategią jest rush voidami.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2010 o 15:56, Deathscythe napisał:

Klucz dostałem od naczelnego xD W losowaniu szczęścia nie miałem, ale wiem, że dzisiaj
wystartowała druga porcja kluczy - polecam sprawdzić maile i konta bnet.


Zobaczyłem o tym news na starcraft2.net.pl, jakoś bez entuzjazmu wszedłem na konto... a tam JEST BETA. O Wielki Smerfie! Klient ściągać się będzie parę godzin, ale jedno jest pewne: StarCrafcie 2, nadchodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować