Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Jak w ogóle wygląda sytuacja z Warhoundem? On już nigdy nie powróci? Na stronie nigdzie nie widnieje. Trochę szkoda, jeśli tak już zostanie, bo akurat pozostałe 2 nowe jednostki terran nie wyglądają już tak dobrze. Zwłaszcza w porównaniu z tym, co inne rasy dostają (najlepiej zdają się tutaj wypadać protossi). Dobrze, jeśli przynajmniej na kampanię je zostawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sobie dla relaksu wbiłem na Salon gier i jestem pełen podziwu, co twórcy map potrafią stworzyć w edytorze. Zaskoczyła mnie np. Starcraftowa wariancja Bombermana albo mapa, gdzie kieruje się koboltem i stara się przetrwać.

Póki co, z innych map podoba mi się jeszcze: Gwiezdne klejnoty oraz Sniper Promod(czy jakoś tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, Snipers Promod, to były czasy. Ale odpuściłem sobie tę grę z kilku powodów, a) była frustrująca, b) ostatnio mało ludzi w nią gra, a nie chce mi się czekać kilkunastu minut tylko po to, by dostać się do nędznej drużyny przeciwko wymiataczom. Ale jej twórcy sporo pracy w nią wkładają i to trzeba im przyznać.

Pracują też nad nową mapką, sądząc po screenie może to być jakaś "karcianka" czy coś w tym stylu. W każdym razie pewnie będzie to produkcja o zupełnie innym charakterze niż SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, szkoda że tak mało osób w to gra ale w sumie trudno się dziwić. Czasami można się przy tej grze nieźle stresu najeść :P

Póki co, na razie pogrywam Bombermana - urzekła mnie ta mapka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, ostatnio zainstalowałem sobie S2 i mam problem z filmikami otóż wyglądają paskudnie zupełnie jakbym odpalił filmik z YT w 360p.

Wyjaśnicie mi ten przypadek czy to wina kodeków? Jakby co mam winampa, ale on chyba ma najmniej z tym wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 4 przerywniki są prerenderowane, reszta jest na silniku gry, więc jak grasz na średnich detalach, to i przerywniki będą wyglądać średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 02:23, twardy90 napisał:

Wyjaśnicie mi ten przypadek czy to wina kodeków? Jakby co mam winampa, ale on chyba ma
najmniej z tym wspólnego.


o jakie dokladnie fimiki Ci chodzi ? co na nich jest ? bo nie wiadomo czy te na silniku gry czy te "lepsze"

winamp nie jest kodekiem ;) a jak kodeki to tylko cccp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2012 o 02:33, luzac napisał:

Tylko 4 przerywniki są prerenderowane, reszta jest na silniku gry, więc jak grasz na
średnich detalach, to i przerywniki będą wyglądać średnio.


Problem w tym że wszystkie ustawienia są na ultra hiper cośtamjeszczeżejapierdziu.

I właśnie o te prerenderowane mi chodzi może ty zapodasz jakiś program/kodeki których używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.12.2012 o 03:02, EmperorKaligula napisał:

o jakie dokladnie fimiki Ci chodzi ? co na nich jest ? bo nie wiadomo czy te na silniku
gry czy te "lepsze"


No prerenderowane jak wcześniej pisałem koledze luzacowi.

Dnia 02.12.2012 o 03:02, EmperorKaligula napisał:

winamp nie jest kodekiem ;) a jak kodeki to tylko cccp


Nie no spoko to jeszcze potrafię rozróżnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:

Zarejestrowałem sobie klucz z pudełka do Wings of Liberty na BN i z racji, że DVD mam pokiereszowane postanowiłem ściągnąć sobie wersję angielską. I teraz zastanawiam się, czy instalator naprawdę tak długo rozpoczyna ściąganie i instalowanie gry? Czekam już jakieś dwadzieścia minut i nie idzie w stronę ściągania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bardzo podziękować ekipie gram.pl za kluczyk do bety, który dołączyliście do pre-orderów. Myślałem, że polscy dostawcy zostali pominięci. Naprawdę miłe zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bodziotoja za info. Bo ja swoje zamówienie złożyłem już 14 listopada i wtedy chyba nie było info o automatycznym dostępie do bety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, odświeżam sobie facebooka, a tu się pojawia wpis Dreamhacka z kilkunastoma kodami do bety HotS. Patrze na moment dodania - 9 sekund temu. Więc się szybko loguję na Battle.net, wpisuję losowo wybrany kod i się okazuje, że nie został on jeszcze wykorzystany. Czyli mam dostęp do bety. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować