Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Matko jedyna mój pierwszy win 1vs1 po 5 dniach grania w Starcrafta 2, w 1dynke nie grałem, a w strategie tyo tylko w W3, ale mi sie pewnie słaby gracz trafił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 19:22, Ziloh napisał:

Matko jedyna, mój pierwszy win 1vs1 po 5 dniach grania w Starcrafta 2, w 1dynke nie grałem,
a w strategie tyo tylko w W3, ale mi sie pewnie słaby gracz trafił. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 19:22, Ziloh napisał:

Matko jedyna mój pierwszy win 1vs1 po 5 dniach grania w Starcrafta 2, w 1dynke nie grałem,
a w strategie tyo tylko w W3, ale mi sie pewnie słaby gracz trafił. :)


Ale chociaż możesz grać.
Jedno co mogę potwierdzić: na chwilę obecną nic nie zostało poprawione. Nadal notoryczne dropy + do tego raz wywaliło mnie w trakcie wczytywania. ;-)
Także to już chyba koniec bety Starcrafta 2. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 19:33, Feallan napisał:

Próbowałem parę godzin temu zagrać - ale gdzie tam, serwery powyłączane. :D


Teraz niby działają, ale tylko dla orłów, hardcore''ów i ludzi z podwójnym chromosomem Y. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 21:06, darkwind21 napisał:

Czy ostatni patch coś resetował, bo gdy dziś wszedłem na SC2 to musiałem od nowa profil
tworzyć?


Tak. To nie pierwszy (i pewnie nie ostatni) globalny reset. Takie są zasady tej bety, że co jakiś czas wymiatają wszystko.

Z innej beczki. Kapeselus podał, że (to odnośnie ostatniego stanu BN)

Data premiery pozostaje niezmieniona i StarCraft II: WoL pojawi się na półkach sklepowych 27 lipca 2010.

co w sumie mało interesujące, ale i także:

Wszyscy, którzy mają obecnie dostęp do bety będą mogli także brać udział w drugiej fazie :)

Brzmi dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 21:13, Matteos napisał:

Wszyscy, którzy mają obecnie dostęp do bety będą mogli także brać udział w drugiej
fazie :)


No i to nazywa sie dobra wiadomosc. :) Bedzie mozna pzynajmniej jeszcze troche nalogowo pograc w StarCraft II jeszcze przed premiera gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 22:43, Wojman napisał:

No i to nazywa sie dobra wiadomosc. :) Bedzie mozna pzynajmniej jeszcze troche nalogowo
pograc w StarCraft II jeszcze przed premiera gry. :)


Heh, o ile serwery staną na nogi, bo na razie to strach się bać Wielkiego Dropa. Aż musiałem ikonkę SC2 schować, by nie śnił mi się po nocy Dustin B. z demonicznym śmiechem ogłaszający "You were dropped, muahaha!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź na forum StarCrafta 2 (yup, PanPanicz to ja).

... naprawdę LEM powiedział, że to nie oni wydają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 23:36, Volvox napisał:

Nadal są dropy i lagi?


tak, chyba, ze patch wyszedł parę minut temu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 23:28, ww3pl napisał:

Dzięki za odpowiedź na forum StarCrafta 2 (yup, PanPanicz to ja).


Mozesz sie z Luzaciem zlozyc na Edycje Kolekcjonerska StarCraft II dla Matteosa i dla mnie w ramach wdziecznosci. :)

Dnia 24.05.2010 o 23:28, ww3pl napisał:

... naprawdę LEM powiedział, że to nie oni wydają?


Tak. Zreszta pisalem o tym na GSie: http://ja.gram.pl/Wojman/178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2010 o 23:36, Volvox napisał:

Nadal są dropy i lagi?


Zdarzaja sie, nawet dosc czesto. Jednak i tak jest duzo lepiej niz wczoraj czy dwa dni temu, bo jednak juz jakies gry udaje sie w miare bezstresowo rozegrac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwalmy bogów Chaosu! Dropy minęły!

A po kilku grach (jeszcze z czasów dropów) na "siatce" stwierdzam, że bez customizacji strasznie toto niewygodne. Przykładowo Attack move pod T... Jesteśmy podobno w 2010 roku, kto dziś używa ikonki Move, że jest w tak kluczowym miejscu pod Q? Miłośnicy Dune II?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 14:42, Matteos napisał:

A po kilku grach (jeszcze z czasów dropów) na "siatce" stwierdzam, że bez customizacji
strasznie toto niewygodne. Przykładowo Attack move pod T...


W opcjach gry mozesz wybrac rozne ustawienia klawiszy. Ja wybralem klasyczne, wiec moje przyzwyczajenia z innych RTSow sprawdzaja sie i w StarCraft II. Co do dropow to faktycznie zniknely, ale nadal sie wkurzam, bo zazwyczaj do trybu 2v2 dostaje kompletnych noobow. Mamy taka oto sytuacje wrog wyruszyl na mnie cala swoja armia, baze zostawil pusta. Moj sojusznik mial calkiem potezna armie. Z obrona sobie poradzilem, baza calkiem pusta a ten noob - sojusznik stoi sobie z ta swoja armia gdzies w koncie. Ani zadnej pomocy w odparciu ataku przeciwnika ani przeprowadzonego kontrataku na pusta baze przeciwnika. Noz sie w kieszeni otwiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rozegrałem sobie dwa mecze 3v3 - za pierwszym razem rozwaliłem pół armii atakującego wroga, ale nooby z mojej drużyny W OGÓLE nie miały wojska... Za drugim tak samo. Dwaj lamerzy. Jak grałem wcześniej 2v2 to było tak samo.

Chyba rzucę to w cholerę i będę grał tylko 1v1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geez. 1v1 obrodziło nam w terranów MM + SP. Jak znajdzie się któryś chętny do pójścia w inny build (yeah right), to chyba dam mu specjalnie wygrać, żeby zachęcić do wypróbowania czegoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 15:40, Wojman napisał:

W opcjach gry mozesz wybrac rozne ustawienia klawiszy.


Wiem, eksperymentuję z różnymi zestawami.


Hmmm, chyba zajechałem mojego wiekowego MX 518. Zaczął cierpieć na "razerowski" syndrom podwójnego kliknięcia i nawet czyszczenie nie pomaga. Cóż, SC wymaga poświęceń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2010 o 16:56, Matteos napisał:

Hmmm, chyba zajechałem mojego wiekowego MX 518. Zaczął cierpieć na "razerowski" syndrom
podwójnego kliknięcia i nawet czyszczenie nie pomaga. Cóż, SC wymaga poświęceń!


Ja tam nigdy nie rozumiałem tego bezsensownego klikania jak nic się nie dzieje. Chyba po to, żeby się pochwalić "Patrz mam 500 APM"! [a klikam cały czas na jedną jednostkę]. Jak masz komuś wydać rozkaz przemieszczenia się w tą czy inną lokację, klikasz raz jednostkę i drugi raz punkt do którego ma iść. A tak to macie... myszki wam się psują. ;-D

BTW, poszukuję kogoś do w miarę normalnej gry (bez rushów ;-)), tylko nie potrafię dodawać teraz friends. :-( Raz wpisałem czyiś adres mailowy, ale nic się nie zmieniło. Czy ktoś to może wyjaśnić ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować