Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oto pani Bogusia - babcia, co lubi grać w gry

15 postów w tym temacie

Wyobrażacie jak będzie wyglądało nasze pokolenie za 20-30 lat? Kiedyś było tak, że rodzice nie kupowali gry, bo ta była zbyt brutalna/trudna/nieodpowiednia. My nie będziemy kupować tych gier, które są słabe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie uważam, że tutaj problemem jest to, że osoby młodsze wmawiają starszym, że są za starzy na gry. To bardzie działa na zasadzie osób starszych wmawiającym wszystkim że są za starzy i nie mają czasu na to. Ile razy próbowałem zachęcić starszych do gry... a gdzie, dla nich to zło, a jedyna prawda to wiadomości w telewizji -_-

Także tutaj mamy sytuację gdzie osoba starsza jest otwarta na zmiany w świecie i kulturze, a nie jedynie siedzi i opowiada "a za komuny to było inaczej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Bogumiła jest przykładem, że gracz może znaleźć kobietę życia w każdym wieku. Oczywiście przez kobietę życia rozumiemy kobietę lubiącą gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2016 o 14:33, Zeus_Ex napisał:

Mam tylko 8 platyn. Przy pani Bogusi jestem noobem. FeelsBadMan


O tym samym pomyślałem... ;)

Poza tym przypomniał mi się materiał na temat tego, jak Kazimierz Kaczor opowiadał o swoich wspomnieniach związanych z grami. Pomyślcie sobie, że za jakiś czas i my będziemy mówić "za moich czasów to się ''przed wyruszeniem w drogę zbierało drużynę, hehe''" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J> Pomyślcie sobie, że za jakiś czas i my będziemy
> mówić "za moich czasów to się ''przed wyruszeniem w drogę zbierało drużynę, hehe''" ;)

Ja już tak mówię... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem dawno temu taką sytuacje w Empiku, starsza Pani stoi przy grach i czegoś szuka. Podchodzi pracownik i wywiązuje się taki dialog:

-Dzień Dobry w czym mogę pomóc?
-Szukam jakieś nowej gry.
-Dla wnuczka czy wnuczki?
-Dla siebie.
Koleś od razu jakieś pasjanse czy tego typu pierdoły proponuje a babcia:
- Nie, nie ostatnio przeszłam Modern Warfare i szukam czegoś podobnego.

Mina kolesia świetna, rozejrzał się po sklepie tak jak by myślał że jest w ukrytej kamerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa który ma 68 lat (BigEd1948) i całkiem dobrze zamiata w State Of Decay , ze mną szans nie ma, ale jego styl grania stoi na naprawdę wysokim poziomie wg mnie, lv.99 też już rozwalił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ehhh, chciałbym mieć taką babcię ;) A może własną babcię/ mamę namów do grania..? Nie będzie łatwo i za pierwszym razem na pewno się nie uda... Ale nie rezygnuj..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować