FranTic69

Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :)

29329 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2010 o 20:34, Dodus14 napisał:

Co lepiej zamowic?
Fallout 3: Game of the Year Edition <>czy<> Mass Effect + BioShock?


Lepiej ME i BS bo po pierwsze na dłużej starczy. Po drugie ME i BS jest bardziej rozbudowana i ciekawsza. No i zawsze można później kupić ME2 i BS2 i cieszyć się świetną fabułą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 20:34, Dodus14 napisał:

Co lepiej zamowic?
Fallout 3: Game of the Year Edition <>czy<> Mass Effect + BioShock?

Cholera, trudny wybór. Na twoim miejscu wziął bym chyba ME+BS bo co dwie gry to nie jedna. A poza tym nieco rozczarowała mnie fabuła w F3 (i nieco bezsensowne zakończenie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 20:34, Dodus14 napisał:

Co lepiej zamowic?
Fallout 3: Game of the Year Edition <>czy<> Mass Effect + BioShock?


A moim zdaniem Fallout 3, skoro jest to wersja GOTY. F3 jest świetny, Bioshock też, ME mi się baardzo nie podoba. Poza tym Fallout 3 z dodatkami to zabawa na wieele godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 20:56, Dodus14 napisał:

Co ci sie nie podoba w ME?

Mi np. nie podoa się w tym to, ze Bioware reklamowało to jako niewiadomo jakiego RPG, a dostało się taktyczną strzelankę z fabułą. Nie mówię, że to źle, że to dobra strzelanka, jednak to tak jak kupić masło a dostać margarynę, niby posmarować się da, ale to już nie to samo.

EDIT ale porównanie żem zapodał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 20:56, Dodus14 napisał:

Co ci sie nie podoba w ME?


Ogólnie gra nie przypadła mi do gustu. Wszystkie misje dodatkowe są identyczne, klimat jakiś taki...nijaki (nie to, co KOTOR''y), nie podobał mi się również sposób, w jaki zostały zaprojektowane poziomy itp. A fabuła? Cóż, mnie jakoś nie wciągnęła. Dużo lepszą grą jest KOTOR lub KOTOR 2.

PS Pamiętam, jak kupowałem tą grę podniecony tymi wszystkimi opiniami o niej, recenzjami, a po zagraniu w nią mina mi się stopniowo wydłużała i po bananie nie było ani śladu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 20:34, Dodus14 napisał:

Co lepiej zamowic?
Fallout 3: Game of the Year Edition <>czy<> Mass Effect + BioShock?

Fallout! 5 dodatków piechotą nie chodzi, a mnie wciągnął dużo dużo bardziej niż ME. Bioshock to inna bajka... Świetna gra, mimo wszystko wolałbym Fallouta w GOTY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2010 o 20:34, Dodus14 napisał:

Co lepiej zamowic?
Fallout 3: Game of the Year Edition <>czy<> Mass Effect + BioShock?

Jako ogromny fan BioShock''a powiem ci jedno - bierz właśnie ten tytuł. Gra jest genialna pod każdym względem: klimat, fabuła, postacie, rozgrywka, dosłownie wszystko jest tu perfekcyjne. Bierz i się nie zastanawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć... Wszystkie gry są świetne. Bioshock niesamowicie wciąga, a po przejściu zastanowisz się nad... sensem swojego życia(o ile odbierzesz grę odpowiednio, a nie jako typowego FPSa). Fallout 3 to RPG na miarę naszych czasów. Jest nowoczesny i nie nudzi(świetne questy poboczne!), a na dodatek ma formuły RPGowe typowe dla starych gier - nie wyjmiesz karabinu i nie wykosisz wszystkich, jesli nie masz odpowiednio rozwiniętej tej cechy.
A ME to już jest bardziej TPS z elementami RPGa. Świetna fabuła, - niestety - bardzo ograniczony świat i zapierająca dech w piersiach grafika/dźwięk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie zastanawiał bym sie i kupił te 3 gry , bo wszystkie są świetne. Naprawdę ciężki wybór , jest dużo zwolenników jednej , drugiej i trzeciej gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ME ma ograniczony świat?! Przecież to ogromne uniwersum! Na dodatek na kilkudziesięciu planetach można wylądować. Ta gra ma ogromny, dostępny świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 23:07, Kraju napisał:

ME ma ograniczony świat?! Przecież to ogromne uniwersum! Na dodatek na kilkudziesięciu
planetach można wylądować. Ta gra ma ogromny, dostępny świat.

Może i mieć ogromne uniwersum, ale bądź co bądź jest ograniczone i dobrze, bo gra zyskuje dzięki temu na dynamice.

BioShock? Nie spodobał mi się, za dużo cudów. Fallout 3? Może być, nie grałem za długo, więc wiele nie mogę naskrobać. Mass Effect? Bierz to! A jeszcze lepsza jest dwójka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się