Zaloguj się, aby obserwować  
Szarik_PL

Neverwinter Nights 2

8336 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2008 o 21:52, kozioł1990 napisał:

Ktoś ma pomysł/taktyke na sale przywolywania Króla CIeni? Mniemam ze to ostatnia misja
w podstawce ;] (Do Gariusa dołącza tylko Neshka i Qara)


Ale już po pokonaniu Gariusa czy przed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się bez bicia nie przeszukałem całego tematu, ale jakoś czytanie prawie 300 stron, do mnie nie przemawia. Więc będzie krótko, trafił już ktoś na taki błąd? Po zakończeniu I aktu gdy przejąłem kontrolę nad drużyną zniknęła mi Neeshka, poza tym nie mogę opuścić w żaden sposób doków. gdy próbuję wejść na mapę świata, to nie mam żadnego miejsca do wyboru i jedyne co mogę zrobić to wybrać anuluj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz problem w walce z Gariusem i swoimi byłymi towarzyszkami to mogę Ci podać kilka rad. Przede wszystkim nie próbuj posłać swoich zbrojnych do walki wręcz przeciwko Gariusiwu - jeśli to zrobisz to jedyne co uda Ci się osiągnąć to rozbicie drużyny i doprowadzenie do tego że Twoi spellcasterzy i zbrojni utkną w dwóch osobnych miejscach. Na samym początku użyj wszystkich swoich spellcasterów i łuczników do zaatakowania Quarry (jest potencjalnie bardzo niebezpieczna ale też dosyć łatwa do zabicia) a następnie Gariusa. W tym czasie Twoi zbrojni niech skupią się na wyeliminowaniu czegokolwiek co Garius przyzwał po twojej stronie "magicznej ściany", dopiero gdy skończą z tym zadaniem poślij ich aby zaatakowali samą ścianę (można ją zniszczyć) i spróbowali się przebić na drugą stronę. Jeśli walka nadal sprawia Ci kłopoty to możesz przed rozpoczęciem rozmowy zabrać Quarze wszystkie przedmioty oraz zmusić ją do zużycia jak największej ilości czarów (np. wykorzystując ją do rzucenia "kamiennych skór" na innych członków drużyny), nie jest to zbyt uczciwe ale skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż jednak udało mi się odnaleźć Neeshke samodzielnie, przez cały czas była w mojej drużynie tylko zamieniła się w chowańca Quary niestety po odesłaniu już nie powróciła więcej, dalej jestem uwięziony w dokach zna ktoś jakiś sposób na uwolnienie się? path odpada chyba bo instalator ciągle mowi ze nie wykrywa gry. Zaczynam żałowąć wydanych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie: Którego wyjścia używasz?
Bo na początku II Aktu nie można po prostu wyjść z Neverwinter - musisz się udać do Dzielnicy Handlowej, i chyba aby to zrobić musisz przejść przez bramę znajdującą się we wschodniej części mapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tholapsyx jest dość trudną przeciwniczką, przede wszystkim pamiętaj aby przed walką wzmocnić swoją drużynę czarami (zwłaszcza zabezpiecz się przed ogniem), oraz aby po zakończeniu rozmowy z nią natychmiast rozproszyć swoją drużynę (jeśli Twoje postacie będą skupione w jednym miejscu to faktycznie jedno zionięcie może spowodować prawdziwą rzeź).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:15, Don Zorro napisał:

Za żadną cholerę nie mogę pokonać batha i czerwonego smoka
Obaj od razu zabierają mojej drużynie 80% życia. Co robić?


Zaklęcie kapłańskie "Niewrażliwość na energię" zapamiętaj tyle razy ilu masz towrzyszy i nałóż na siebie jako ochronę przed ogniem. Wtedy walka nie będzie ciężka. Koniecznie użyj czaru przeczucie na magach, a na wojownikach kamiennych skór i swobody ruchu. Druid ma sporo ciekawych zaklęć jak np. grupowa witalność, a mag przyspieszenie ruchów. Warto z tego skorzystać. Samego smoka traktować przede wszystkim magią lodu. Magom koniecznie włączyć tryb magii obronnej. Jak tylko zacznie się walka rzucić na smoka przełamanie czaru, albo jeszcze lepiej dwa, szczególnie kiedy rzuci na siebie regenerację. Ani się obejrzysz a smok padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:28, Karharot napisał:

Tholapsyx jest dość trudną przeciwniczką, przede wszystkim pamiętaj aby przed walką wzmocnić
swoją drużynę czarami (zwłaszcza zabezpiecz się przed ogniem), oraz aby po zakończeniu
rozmowy z nią natychmiast rozproszyć swoją drużynę (jeśli Twoje postacie będą skupione
w jednym miejscu to faktycznie jedno zionięcie może spowodować prawdziwą rzeź).


Moim zdaniem najlepiej ją zaciągnąć do olbrzymów i zabić ją razem z nimi. Ja tak zrobiłem, PD jest tyle samo i skarb też dostajesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
Towarzysz w Neverwinter Nights 2, który na pewno nie odejdzie z twojej drużyny to:
a) Ammon Jerro
b) Elanee
c) Bishop
d) Konstrukt
Proszę o pomoc. Takie pytanie mam w temacie Gra Milionerzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:38, kozioł1990 napisał:

hehe A

//

Mam problem ze zniszczeniem posagów niewiem jak to zrobic. Mozna tylko podchodzic i uzywac
ich ale zniszczyc to kompletnie niewiem jak...

Na 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ze zniszczeniem posagów niewiem jak to zrobic. Mozna tylko podchodzic i uzywac ich ale zniszczyc to kompletnie niewiem jak... Posągów w 3fazie walki z królem cieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:38, kozioł1990 napisał:

Mam problem ze zniszczeniem posagów niewiem jak to zrobic. Mozna tylko podchodzic i uzywac
ich ale zniszczyc to kompletnie niewiem jak...


Wybierz komendę "wyważ" (bo nie można atakować przedmiotów :P) z menu podręcznego posągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 04:04, Karharot napisał:

A takie pytanie: Którego wyjścia używasz?
Bo na początku II Aktu nie można po prostu wyjść z Neverwinter - musisz się udać do Dzielnicy
Handlowej, i chyba aby to zrobić musisz przejść przez bramę znajdującą się we wschodniej
części mapy.


Próbowałem wszystkich jedynie mogę przejść do Tylnego zaułka ale stamtąd mogę jedynie wrócić do doków. Wschodnie wyjście tak czy inaczej otwiera mapę świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie masz chyba jakiegoś buga:( Spróbuj załadować ostatniego sejwa z I Aktu i ponownie przejść do II może to coś zmieni.

-> CoD1234
SPOILER
Prawidłowa odpowiedź to Ammon Jerro.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem jakiś info na temat dodatku do nwn2 o nazwie Mysteries of Westgate, podobno ma wyjść w tym roku, gdze indziej czytałem ze miał wyjść w 2007... Wiec o co tu chodzi? Prawda to z tym dodatkiem czy jakaś sciema?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować