Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2008 o 07:32, PolishWerewolf napisał:

Eldarzy -_- Elendarowie byli w Tolkienie...


Tak BTW: w sumie to rasę ''The Eldar'' (z Tolkiena) znawcy przetłumaczyli na ''Eldarowie''... i tak samo chyba należałoby tłumaczyć nazwę rasy z W40k, skoro angielski zapis jest identyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 07:57, MacieKBpl napisał:

Eldarowie też byli to elfy wysokiego rodu. A z tego co pamiętam Elendarowie to przyjaciele elfów ( chyba wśród ludzi)

Tak, były to Wysokie Elfy. Jednak i tak i tak, Elandarowie są w Tolkienie, nie w Warhammerze.

GTX -> Jeśli uwzględniać opinię znawców, to tak, należałoby stosować formę ''Eldarowie''. Jednak co sam zauważyłeś już niejednokrotnie, wszyscy związani z Warhammerem, używają formy ''Eldarzy''. Krótsza, i moim zdaniem, bardziej pasująca do tej nacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jesli odpowiadacz na czyjs post uzyj opcji odpowiedz, zamiast dodaj post, bedzie czytelniej...
A reszte nawoluje do pisania na temat, a nie rzucanie jakichs kaczek w stylu premiera w grudniu 2009 -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 08:26, Mroku21 napisał:

> Meh...SoB nadają się tylko do zaspokajania potrzeb seksualnych SM.
Raczej nie, bo SM nie mają... członków :P


Gdzieś ty to wyczytał? W żadnym ze stadiów tworzenia SM nie ujęto kastracji...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 11:35, Lord Avatar napisał:

Gdzieś ty to wyczytał? W żadnym ze stadiów tworzenia SM nie ujęto kastracji...:D


Kastracja to nie usuniecie czlonka, a ile to ma wspolnego z dowem to Khorne jeden wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko, mam zamiar zakupic sobie Laptopa i mam pytanie na jakim laptopie ta gierka bedzia dzialac, a fajnie by nawet bylo jak by dzialal na maxa detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 11:59, szweider napisał:

> Gdzieś ty to wyczytał? W żadnym ze stadiów tworzenia SM nie ujęto kastracji...:D


Off
http://dow.rysiu.eu/forum/viewtopic.php?t=3230
Off end


WEEEEEEEEE jutro lub w piątek premiera światowa!!Tylko gdzie są filmiki z Marudzącym
Bombowcem,nocnym skrzydłem i oszustem?


O kurde !
Przeczytałem to co było w linku, czyli jak się robi SM i bardzo mnie to zdziwiło !
Tyle implantów tyle lat i wogóle.
Teraz jak gram SM to szkoda mi każdego zabitego SM, bo jak pomyśle przez co on przeszedł, ile lat się szkolił, ile implantów mu wszczepiono to aż się chce płakać nad każdym zabitym SM ;P
pzdr

PS. Więcej takich ciekawostek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 13:11, Kamil 13 napisał:

PS. Więcej takich ciekawostek !

Polecam lekturę tego tematu:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11839&u=2708 . Zawiera DUŻO ciekawostek.

A teraz naprawdę koniec offtopu, bo człowiekowi nawet nie chce się tutaj wchodzić bo z góry już wie, że większość postów to dzicz i spam. Tego się nawet nie da czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO słaby ten artykuł i jest trochę rzeczy które sobie autor wymyślił. Ale tak wracając do DoWa, zna ktoś jakiś mod dodający nowe jednostki do armii Chaosu (np. Dreadnoughty, Lord of Change, Demonettes)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...jutro premiera światowa SS. Fajnie bo koga być świeże info dotyczące premiery w pl i jakieś fajne filmiki. Teraz tylko czekać na polską premierę!! Już sie ie umiem doiczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 16:01, Nagaroth napisał:

IMO słaby ten artykuł i jest trochę rzeczy które sobie autor wymyślił. Ale tak wracając
do DoWa, zna ktoś jakiś mod dodający nowe jednostki do armii Chaosu (np. Dreadnoughty,
Lord of Change, Demonettes)

mod table top round dodaje jakieś jednostki i lighst of the warps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh sam nie wiem czy kupować Soulstorma ...
Mam DoW''a, WA, DC, ale nie wiem czy się opłaca. Kampania z DC, czyli podbijanie planety nie przypadło mi do gustu - ot zwykłe potyczki z kompem -_-
Jak sprawa kampanii ma wygladać w Soulstorm ? Jakie jednostki dochodzą w końcu, bo jedni mówią że nie będzie nowych, inni że będą jakieś latające, że człowiek w końcu nic się nie dowiaduje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak znudziło Ci się granie tymi 7-oma rasami przez sieć to kup ss. A jak nie to poczekaj aż będzie kosztować mniej.
MacieKBpl>>> to było ironicznie xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2008 o 16:42, Outlander-pro napisał:

Eh sam nie wiem czy kupować Soulstorma ...
Mam DoW''a, WA, DC, ale nie wiem czy się opłaca. Kampania z DC, czyli podbijanie planety
nie przypadło mi do gustu - ot zwykłe potyczki z kompem -_-
Jak sprawa kampanii ma wygladać w Soulstorm ? Jakie jednostki dochodzą w końcu, bo jedni
mówią że nie będzie nowych, inni że będą jakieś latające, że człowiek w końcu nic się
nie dowiaduje :]


Stary, tej gry nie kupuje się dla single''a tylko dla multi xP. Kampania to będzie rozbudowany wariant tego co było w DC.
A dochodzą tylko samoloty i Deciever dla Crona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować