Zaloguj się, aby obserwować  
ja33no

Warhammer 40k DoW, Winter Assault, Dark Crusade i Soulstorm

24392 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 21:30, Lord Avatar napisał:

>a hh need relikt
> >
HH nie tyle need relikt, co need cap = 5.


zgodze sie z tym że nia relikt(bo absurdem byłoby to,że trzeba by atakować samymi skyrayami bo 2 predy be je rozwaliły w sekundy), ajęsli cap=5 to niech knarlok też zajmuje 3 tak jak u innych, niech krootoxy też mają cap=5 i ograniczenie do 2 ale niech Transporter sond zajmuje 3 a nie 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:49, Lord Avatar napisał:


Tu: http://wh40k.ei8ht.net/ znajdziesz szereg znakomitej jakości zestawów b&b (zwłaszcza te
autorstwa Hangera).

Tu: http://wh40k.ei8ht.net/forums/ znajdziesz forum (przypisane do powyższej strony, na którym
możesz złożyć zamówienie na b&b dla twoich zakonów. Możesz także skorzystać z zamieszczonych
tam porad i wziąć sprawę w swoje ręce.


Pierwsze już mam dawno,prawie wszystkie SM ściągnąłem jeszcze dla Wintera...
A drugie chyba se odpuszcze...Nawet nie wiem jak miałbym zamówić sobie badga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

$*&!@*#@&*$@ tyle mogę powiedzieć tej #*&*@ grze. 3 gry na auto:
vs Nec - imba NW spam i tu pierwszy raz w mojej karierze (przyznaje się) wyciągnąłem wtyczkę od neta i od teraz będę robił tak za każdym razem gdy spotkam kolejnego NW spamera czyt. każdego Nekrona.
vs Tau - szkoda gadać
vs Eldar - i genialni ranger''erzy z infiltracją, tu broniłem się do 8 minuty, czyli pojawienia się Pająków ( ja nadal w t1).
3 gry, przyjemność żadna, idę układać pasjansa.
;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh... Niestety takie życie, ludzie używają coraz bardziej chamskich taktyk, żeby tylko wyjść na swoje (czyt. wygrać). Ja wczoraj pół dnia grałem na auto, z 15 meczy... Zacząłem od 1370. A skończyłem na........... 1370. :O :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 23:19, Grond napisał:

Ja tam powolutku pnę się w górę (wczoraj 1000, dzisiaj 1152 jakos SM :]). I kurde:
a) ci którzy grają Tau to nuby i kretyni.


FW spam?

Dnia 22.01.2007 o 23:19, Grond napisał:

b) chaos to lekkie przegięcie.


Zerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 23:19, Grond napisał:

Ja tam powolutku pnę się w górę (wczoraj 1000, dzisiaj 1152 jakos SM :]). I kurde:
a) ci którzy grają Tau to nuby i kretyni.
b) chaos to lekkie przegięcie.


powiedzial Grond z symbolem Chasou Niepodzielnego w avatarze ];-> ja gram chaosem i wiem ze to bardzo dobra rasa ale panowie z relic mogli by ja jeszcze troche dopracowac choc w porownaniu z WA i tak jest duzo lepiej, no i Tau i Necro tez sa do poprawki oraz trzeba wedlug mnie cos zrobic bugiem HWT u IG u SM LSA ruch to tez hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że lubię klimat Chaosu nie znaczy, że wszystko mi się w tej rasie podoba. Grając chaosem nie widzi się tego, co widzą ci grający przeciwko niemu. Chaos ma tanie jednostki, które jak na swój koszt sprawują się nadzwyczajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 23:35, Grond napisał:

To, że lubię klimat Chaosu nie znaczy, że wszystko mi się w tej rasie podoba. Grając chaosem
nie widzi się tego, co widzą ci grający przeciwko niemu. Chaos ma tanie jednostki, które jak
na swój koszt sprawują się nadzwyczajnie...


no coz jak Bogowie blogoslawia to sie sprawuja ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoho... dla porównania, macie tu coś ciekawego. Stan rankingu z wersji 1.3, data poniżej.

As of 5/30/05:

1. Eldar TE|ecLipser 1730
2. Eldar inF|Xar 1716
3. Space Marine Jiav 1715
4. Eldar TmG|Select 1672
5. Eldar TmG|InSAnE 1657
6. Eldar TmG|SeleCT2 1648
7. Ork TmG|Charlie 1628
8. Eldar Lufy 1623
9. Eldar NooMeRcY 1590
10. Space Marine _1Kn0wFear_ 1586
11. Eldar
12. Eldar
13. Eldar
14. Eldar
15. Eldar
16. Chaos (moje :P )
17. Eldar
18. Space Marine
19. Space Marine
20. Eldar


Jak widać pewne rzeczy się nie zmieniły, a inne zupełnie. Eldarorwie zawsze byli najsilniejszą rasai wszyscy narzekali na ich monopol. Chaos dopiero w WA dostał potężną dawkę sterydów w postaci Raptów bez Zbrojowni , Energomieczy z 150 damage/sekundę i Plazm z 80/s i supertanich Zerków. IG miało takie sztuczki, że byli najsilniejszą rasą przez dobry kawał czasu.

Porównując to ze stanem obecnym można wysnuć prosty wniosek: Relic nie miał nigdy pojęcia o balansie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo zawsze, gdy próbowali coś zmienić to okazywało się, że inną rzecz przepakowali. Obecnie mamy sytuację zupełnie odwróconą, bo gwardia i eldarowie uchodzą obecnie za armie, którymi najtrudniej wygrać (tzn. trudniej jest nimi wygrać, ale w rękach doświadczonego gracza mogą być naprawdę dobrzy). Niech wezmą i wydadzą w końcu tego nowego patcha! :D Ciekawe tylko jak on zmieni sytuację... Na pewno bez zmian u nekronów i tau, na których tak wszyscy narzekają się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj. Eldarami można spokojnie ugrać1500 na auto, wysilając się tylko czasem przeciw Kronom i Chaosowie.

Co do patcha - planowany jest na koniec Lutego. WIem, bo pracuję nad nim wraz z ekipą zaproszonych graczy (tzw. community beta). I na razie balans zapowiada się dobrze, choć mimo braku imb to Eldarowie i CSM nadal będą królować (nie wliczam Tau i Nekronów, którzy są przegięci - patch ich naprawi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2007 o 23:50, Foree napisał:

Co do patcha - planowany jest na koniec Lutego. WIem, bo pracuję nad nim wraz z ekipą zaproszonych
graczy (tzw. community beta). I na razie balans zapowiada się dobrze, choć mimo braku imb to
Eldarowie i CSM nadal będą królować (nie wliczam Tau i Nekronów, którzy są przegięci - patch
ich naprawi).

no mam nadziej... zwlaszcza na naprawe Tau i Necronow orazn na dlasze krolowanie Forces of Chaos ];->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować