Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2007 o 20:03, elvaxi napisał:

tak a ciekawe czemu podejmuje takie głupie decyzje

Tego nie wiem, ale na pewno on sam nie uważa swych decyzji za "głupie".
>i czemu masz hitlera na avatar
Taka jest teraz młodzież... To nie jest Hittler! To Mertin Luter King, który walczył o równe prawa czarnych w ameryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 10:38, rogoz94 napisał:


> tak a ciekawe czemu podejmuje takie głupie decyzje
Tego nie wiem, ale na pewno on sam nie uważa swych decyzji za "głupie".
>i czemu masz hitlera na avatar
Taka jest teraz młodzież... To nie jest Hittler! To Mertin Luter King, który walczył o równe
prawa czarnych w ameryce.



Nie dziwne... To jego pomysły

cóż... z daleka wygląda jak Hitler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2007 o 10:38, rogoz94 napisał:


> tak a ciekawe czemu podejmuje takie głupie decyzje
Tego nie wiem, ale na pewno on sam nie uważa swych decyzji za "głupie".
>i czemu masz hitlera na avatar
Taka jest teraz młodzież... To nie jest Hittler! To Mertin Luter King, który walczył o równe
prawa czarnych w ameryce.



Nie dziwne... To jego pomysły

cóż... z daleka wygląda jak Hitler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to na początek powiem, że Giertych jest porostu *^#$^%&(zryty) a jego pomysły jeszcze gorsze. Niewyobrażam sobie uczniów w mundurkach w naszej szkole. To poprostu nonsens. Giertych powinien odejść albo przynajmniej niewymyślać tych durnych pomysłów. Bede bulił 300 coś zeta na jaką szmatę bo tak giertych chce. *giertych z małej litery bo to robak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serce moje przepełnione pogardą dla tego co widzą me oczy. Staram się ignorować politykę jak tylko mogę, ale przez takich typów nie mogę. Moja szkoła jest bezpieczna i panuje w niej w miarę koleżeńska atmosfera. Czego on chce?
Dlaczego mieszać we wszystkich szkołach? Prewencyjnie? Taaa... już to widzę jak te zabiegi zapobiegną przemocy.

Zaobserwowałem ciekawe zjawisko. A mianowicie im więcej pomysłów Romana tym większa nagonka na uczniów-bandziorów w telewizji i prasie. I kto powie, że władza nie trzyma za medialne sznurki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO JEST TEMAT DYSKUSYJNY!!!
Bardzo proszę o nie obrażanie pana Ministra w tymże wątku. Założyłem go z myślą o inteligentnej, normalnej, wysokopoziomowej dyskusji, a teksty niektórych są po prostu żałosne i nie na poziomie.
Dziękuję.

[M - w] 09.03.07
Przychylam się do apelu. Każdą opinię można wyrazić w sposób kulturalny i po chamsku. Ten drugi sposób będzie "nagradzany" degradami.
dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to chory człowiek który nawet nie powinien pracować w chlewiku bo zabroni świniom jeśc z koryta bo to rodzi przemoc! Zakaz topienia marzanny no typowi totalnie odbilo! Robi specjalnie szumu koło siebie jak żaden inny minister!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Roman? yyy dla mnie to jego pomysły są nie na miejscu (co niektóre)... nie będę jego oceniać bo bym naruszyła dobro państwa :D po co ktoś ma wiedzieć, że ma ******* ministra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 23:34, baka3 napisał:

Dla mnie jest to chory człowiek który nawet nie powinien pracować w chlewiku bo zabroni
świniom jeśc z koryta bo to rodzi przemoc! Zakaz topienia marzanny no typowi totalnie odbilo!


Komu odbiło temu odbiło. To nie jest jego pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 15:10, Mogrim napisał:

> Dla mnie jest to chory człowiek który nawet nie powinien pracować w chlewiku bo zabroni

> świniom jeśc z koryta bo to rodzi przemoc! Zakaz topienia marzanny no typowi totalnie
odbilo!


Komu odbiło temu odbiło. To nie jest jego pomysł.


zabronienie topienia marzanny to jego lizusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 16:49, baka3 napisał:

zabronienie topienia marzanny to jego lizusie


Dziecko, naucz się czytać.
"Działacze Automobilklubu Chełmskiego proszą ministra edukacji Romana Giertycha, by w całym kraju wprowadził zakaz topienia marzanny. Twierdzą, że uczestnictwo w tym wiosennym obrzędzie źle wpływa na psychikę dzieci, bo propaguje przemoc."
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=34654

Rozumiesz, co to znaczy "PROSIĆ MINISTRA"? To znaczy, że to nie jego inicjatywa.
I to że wytykam ci, że to nie jego pomysł, nie znaczy że go popieram. Ale chyba nie jesteś w stanie tego pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah, szkoda gadać. Ale kto wie jak to będzie wyglądało za 3 lata. Może będzie lepiej (zmundurkowane szkoły). Ale nie zapomniałem, jak na początku rządu przedłużył wakacje o tydzień (czerwiec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:03, Mogrim napisał:

"Działacze Automobilklubu Chełmskiego proszą ministra edukacji Romana Giertycha, by w całym
kraju wprowadził zakaz topienia marzanny.

Co w tym wszystkim najciekawsze , działacze Automobilklubu z tym wystąpili.Chłopcy chyba bardzo się w Chełmie nudzą.Zreperowaliby samochód.Mieliby jakieś zajęcie , zamiast zajmować się głupotami.Świetna jest odpowiedź na to Kryszaka:Trzeba zakazać lepienia bałwana , bo to też prowadzi do przemocy.Zabawa ta kończy się przecież wciskaniem marchewki i węgielków w twarz.Kiedyś takie rzeczy , panie dzieju , to tylko w Ameryce byli.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:03, Mogrim napisał:

> zabronienie topienia marzanny to jego lizusie

Dziecko, naucz się czytać.
"Działacze Automobilklubu Chełmskiego proszą ministra edukacji Romana Giertycha, by w całym
kraju wprowadził zakaz topienia marzanny. Twierdzą, że uczestnictwo w tym wiosennym obrzędzie
źle wpływa na psychikę dzieci, bo propaguje przemoc."
http://www.dziennik.pl/Default.aspx?TabId=14&ShowArticleId=34654

Rozumiesz, co to znaczy "PROSIĆ MINISTRA"? To znaczy, że to nie jego inicjatywa.
I to że wytykam ci, że to nie jego pomysł, nie znaczy że go popieram. Ale chyba nie jesteś
w stanie tego pojąć.


dziecko haha skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:11, KrzychW napisał:

Co w tym wszystkim najciekawsze , działacze Automobilklubu z tym wystąpili.Chłopcy chyba
bardzo się w Chełmie nudzą.


Z tego co wiem, to prowokacja. Zresztą można to wywnioskować z tego co mówi prezes automobilklubu:
"Pierwszego dnia wiosny będziemy blokować mosty, żeby dzieci nie miały skąd zrzucać kukieł. Rozważaliśmy zablokowanie dróg prowadzących do mostów, ale stwierdziliśmy, że nie będziemy robić konkurencji drugiemu wicepremierowi".
A w ameryce takie rzeczy to byłaby oznaka normalnościl; tam się gorsze rzeczy dzieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 17:20, baka3 napisał:

dziecko haha skąd jestes?


Ech, tego się spodziewałem... zamiast zadawać takie pytania, powiedz: z tekstu wynika że to pomysł giertycha czy automobliklubu? A może przyznanie się do błędu to zbyt wiele dla 12 letniej dumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować