Zaloguj się, aby obserwować  
rogoz94

Minister Edukacji Narodowej - co sądzicie o jego pomysłach? [M]

3043 postów w tym temacie

Na to bym nie liczył, PiS potrzebuje LPR-u tak samo jak Samoobrony. A Kaczyńscy dobrze wiedzieli czym się skończy obsadzenie Romana na stanowisku ministra edukacji i myślę że nadal uznają to za cenę koalicji. Nie pora na polityczne roszady :) Najwcześniej wróżę takie zmiany przed wyborami parlamentarnymi, kiedy to trzeba się będzie odciąć od fanatyków i szukać elektoratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:33, gaax napisał:

PiS potrzebuje LPR-u tak samo jak Samoobrony.


Nie, nie... PiS nie potrzebuje LPR. Potrzebuje ich rąk do głosowania. Dlatego właśnie napisałem, że najlepszą opcją dla PiSu jest przejęcie kilku posłów z LPR i podziękowanie Giertychowi i LPRowi za koalicję. Same zalety - więcej rąk w Sejmie i koniec z niewygodnym partnerem. I w tym widzę nadzieję, że Giertych może odejść wcześniej niż by się to mogło wydawać. Co by było zbawienne dla wszystkich :)

Dnia 27.02.2007 o 19:33, gaax napisał:

Najwcześniej wróżę takie zmiany przed wyborami parlamentarnymi,
kiedy to trzeba się będzie odciąć od fanatyków i szukać elektoratu.


Wtedy to będzie bankowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 21:49, Sonic1575 napisał:

Zrobimy narodową składke na przekupienie Romana.
Wszyscy uczniowie po złotówce (dorośli jak chcą też mogą ;)).


ja mam lepszy pomysł zróbmy składkę na karabin snajperski Dragunov SWD :D naboi w magazynku jest chyba 10 a wystarczy jeden strzał w głowę więc zostaje jeszcze 9 ;] muuuhahahahaha....<demoniczny śmiech> "załatwmy Giertycha, pomóżmy naszym" :D

żeby nie było offtopa to: zapomniałem o tym ale jakiś czas temu oglądałem w TV(tzn. urywek) wywiadu z gierkiem i gadał coś o zrobieniu specjalnych szkół w których dyrektorami będą oficerowie z Iraku :D mówił to całkiem poważnie... -,- a że tata też oglądał to mieliśmy z tego ubaw :]

20070227232049

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:43, otc napisał:

A Romek dziś ma urodzinki :D 36 lat skończył.
STO LAT; STO LAT; STO LAT!!!
Wszystkiego najlepszego Romkowi życzą Tytus i Atomek


he he, z kąd ty takie rzeczy wiesz jak ściśle tajna data jego urodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:51, Sonic1575 napisał:

he he, z kąd ty takie rzeczy wiesz jak ściśle tajna data jego urodzin?


Chociażby wczoraj w telewizji o tym mówili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 13:53, Goyaka napisał:

> he he, z kąd ty takie rzeczy wiesz jak ściśle tajna data jego urodzin?

Chociażby wczoraj w telewizji o tym mówili...


Acha... nieoglądałem.
I co, ktoś mu śpiewał stolat??? ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2007 o 14:06, Sonic1575 napisał:

I co, ktoś mu śpiewał stolat??? ;););)


Śpiweali i uszyli mu mundurek w rozmiarze XXL z jakichś szmat. Minister w wyrazie podzięki wysłał młodzieży paczkę z cukierkami na podzielenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie do dziś nie zgadzałem się z Romkiem 100% , ale to co mówi o PROMOCJI homo to prawda!! Aborcji również mówie stanowcze NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 23:25, UMC.Hugo napisał:

> Zrobimy narodową składke na przekupienie Romana.
> Wszyscy uczniowie po złotówce (dorośli jak chcą też mogą ;)).

ja mam lepszy pomysł zróbmy składkę na karabin snajperski Dragunov SWD :D naboi w magazynku
jest chyba 10 a wystarczy jeden strzał w głowę więc zostaje jeszcze 9 ;] muuuhahahahaha....<demoniczny
śmiech> "załatwmy Giertycha, pomóżmy naszym" :D

żeby nie było offtopa to: zapomniałem o tym ale jakiś czas temu oglądałem w TV(tzn. urywek)
wywiadu z gierkiem i gadał coś o zrobieniu specjalnych szkół w których dyrektorami będą oficerowie
z Iraku :D mówił to całkiem poważnie... -,- a że tata też oglądał to mieliśmy z tego ubaw :]

Zgadzam sie z tobą a le co do snajperki trzeba kogoś załatwić żeby strzelił mu w głowe . Nie lepiej z beisbolem
wparować mu na chate i się nad nim poznęcać np . podpalić , utopić ,uciąć coś mu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naucz się kulturalnego zachowania! To co napisałeś wogóle powinno nie być komentowane. Nie wiem czemu to robię, ale chciałem Cię ostrzec. Za takie zachowanie możesz dostać degrad, bądź bana, więc nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giertych wywołał kolejne kontrowersje. I to skalę europejską! Wyraził sprzeciw wobec aborcji popierając się konstytucją, gdzie jest mowa, że godność człowieka należy mu się od chwili poczęcia, a także wyraził sprzeciw wobec promowaniu homoseksualizmu twierdząc, że jest sprzeczny z naturą człowieka. No cóż, nic mi nie pozostaje jak go poprzeć w tej sprawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2007 o 20:10, Sama paniszer napisał:

Zgadzam sie z tobą a le co do snajperki trzeba kogoś załatwić żeby strzelił mu w głowe . Nie lepiej z beisbolem wparować mu na chate i się nad nim poznęcać np . podpalić , utopić ,uciąć coś mu itp.


No cóż. Jeśli mówisz to poważnie, to radzę się zastanowić nad sobą póki nie jest za późno...
Na tym forum panują pewne zasady. Można kogoś nie lubić i mówić o tym wprost, ale to co Ty zaprezentowałeś jest wysoce niestosowne.
-1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego poprzeć? Obecne prawo jest wystarczająco dobre. Zabronienie aborcji (nawet takiej jak teraz) może wywołać falę porzuceń noworodków, morderstw, samobójstw. Giertych mówi co mu ślina na język przyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 15:53, MROZU| napisał:

Dlaczego poprzeć? Obecne prawo jest wystarczająco dobre. Zabronienie aborcji (nawet takiej
jak teraz) może wywołać falę porzuceń noworodków, morderstw, samobójstw. Giertych mówi co mu
ślina na język przyniesie.


Giertych mówił o zakazie aborcji w Europie, gdzie dziecko można zabić bez powodu i kiedy się chce (powszechna praktyka np. w hiszpanii) - bo sie kobita rozmyśliła.
Oczywiście pomysł giertycha jest nierealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować