Zaloguj się, aby obserwować  
szczesio

Najgorsze zespoły jakie slyszeliście\widzieliście

113 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2006 o 13:57, wilkas napisał:

> > Tokio Hotel ( to takie wewnętrzne "pfe" :D:D)
>
> Tokio Hotel to sezonowe nieporozuminie, wię nie ma się co nimi przejmować. Najgorsze są
takie
> gwiazdki, które na dobre się zakorzenią na rynku jak jakaś Doda czy coś...

ja również nie przepadam za Doda, ale ona ma chociaż głos, piękny głos. natomiast co do tematu
to nie cierpie Tokio Hotel. Jak dla mnie to oni robią z siebie błaznow, jesli mozna ich nazwać
"oni". Dla mnie to są jakiieś pedałki (bez obrazy), bo normalni męzczyzni (chłopacy) nie ubierali
by się tak. No ale ja na to nic nie poradze. Zadziwia mnie tylko jedna rzecz. Mianowicie co
ludzie w nich widzą?


1.OZON
2. Tokio Hotel
3.Doda
4.Mandaryna
5.Ivan i Delfin
i jescze tego typu "zespoly"

Dnia 17.09.2006 o 13:57, wilkas napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:59, Michael1v5 napisał:

1.OZON
2. Tokio Hotel
3.Doda
4.Mandaryna
5.Ivan i Delfin
i jescze tego typu "zespoly"
>


A nie macie wrażenia, że od tych "gwiazd" o wiele gorsi są Ci którzy ich słuchają? Rynek muzyczne jest niezwykle elastyczny i gdyby nie było zapotrzebowania na taki zespoły to by się nie pojawiały. Zwłaszcza, że te zespoły o których tu najczęściej mówimy są nastawino tylko na weilki zysk. Tak więc chłopaczki z Tokio Hotel, zrobią wszystko co powie ich manager dla kasy. Oby nie poszli w kierunku Tatu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najgorszym zespołem jest Slipknot. Tego darcia nie da się przecież słuchać. Moge wytrzymać nawet Tokio Hotel, a z wykonawc ów że tak powiem ostrzejszych to Mansona i niektóre poisenki Korna. Ale Slipknot...uuu...jak o tym pomyśle to aż mnie ciary przechodzą :). Zdaję sobie jednak sprawę, że istnieją gorsze zespoły(jeszcze gorzej drące mordy xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 13:17, hans olo napisał:

A o co Ci chodzi? Taki Therionowski "Vovin" był nagrywany z całym chórem i orkiestrą.

A Tobie o co? jakby muzyki elektronicznej nie mozna bylo do muzyki zakwalifikowac i skonczyc parade, a nie nie kwalifikowac bo Ty tak powiedziales.

Teraz wielu wykonawcow wspomaga sie kompem, nie wszyscy ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tokio hotel zdecydowanie. oraz wszystkie śpiewające blondynki o nic nie mówiących nazwiskach + takie same tylko czarne robiące to samo w stylu "arendbi". i czarni kretyni w bling-bling furach i ze złotymi łańcuchami. jak nie wiecie o co mi chodzi to sobie włączcie mtv/vive.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze moim zdaniem:

1. Tokio Hotel
2. Wszelkiego rodzaju boys-bendy
3. Śpiewające aktorki, które chcą zrobić karierę muzyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doda jest OK. Ma świetny głos i potrafi wykreować swój wizerunek - nawet, jeśli jest to wizerunek słodkiej idiotki. Swoją drogą, to AFAIR wczesna twórczość Virginu to dość ostry rock był.

Od siebie dorzucam Crazy Frog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:13, Araondoion napisał:

Teraz wielu wykonawcow wspomaga sie kompem, nie wszyscy ale jednak.

To co powiedziałem, to nie moje dzieło. Tak samo jak teoria względności, którą mialem na fizyce nie jest dziełem mojej profesorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze zespoly (na zywo) jakie mialem przyjemnosc ogladac to Iron Maiden (rok temu w Chorzowie) oraz Metallica (2 lata temu, rowniez Chorzow) a potem coroczne wystepy Kultu w katowickim Spodku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 15:41, Rafal G napisał:

Najlepsze zespoly (na zywo) jakie mialem przyjemnosc ogladac to Iron Maiden (rok temu w Chorzowie)
oraz Metallica (2 lata temu, rowniez Chorzow) a potem coroczne wystepy Kultu w katowickim
Spodku.


A ja przepraszam,czy ten temat jest o najlepszym,czy o najgorszym zespole,a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 17:59, Skywalker560 napisał:

> Najlepsze zespoly (na zywo) jakie mialem przyjemnosc ogladac to Iron Maiden (rok temu
w Chorzowie)
> oraz Metallica (2 lata temu, rowniez Chorzow) a potem coroczne wystepy Kultu w katowickim

> Spodku.

A ja przepraszam,czy ten temat jest o najlepszym,czy o najgorszym zespole,a?


moj blad:( zle cos przeczytalem:( sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ameryki nie odkryję. Mandaryna, Doda, Ich Troje... a także pseudo hip hop, czyli Verba, 52 Dębiec, Mezo... no i większość z tego co pojawia sie na eurowizji, bo to p prostu zwykłe disco polo. Aha i wszystkie zespoły discopolowe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 18:07, Skywalker560 napisał:

Dobra,nikt nie jest doskonały...


dzieki za wyrozumialosc;) a jesli chodzi o zespoly najgorsze... caly polski hip-hop, blog27, ich troje... a tak wlaściwie wystarczy wlaczyc Vive, lub 4fun w ciagu dnia - wiekszosc z tego co tam puszczaja przyprawia mnie o bol glowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja np. widziałem w Mistic Art (najnowszy numer), relacje z koncertu zespołu GWAR (jakoś tak)...
Pożal się Boże... Ubrani jak sado-maso Lordi, ze... wszystkim (sztucznym oczywiście :)) na wierzchu...
Jeden z nich podobno za papieża był przebrany czy coś takiego... Normalnie załamka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 14:06, Donki napisał:

Dla mnie najgorszym zespołem jest Slipknot. Tego darcia nie da się przecież słuchać. Moge
wytrzymać nawet Tokio Hotel, a z wykonawc ów że tak powiem ostrzejszych to Mansona i niektóre
poisenki Korna. Ale Slipknot...uuu...jak o tym pomyśle to aż mnie ciary przechodzą :). Zdaję
sobie jednak sprawę, że istnieją gorsze zespoły(jeszcze gorzej drące mordy xD)


Czyżbyś mówił,że Korn to darcie mordy?Nie sądzę.Oczywiście,że zdarzają się takie kawałki,ale to w sumie forma wyrazu i są to jedynie fragmenty piosenek (nie zawsze,ale).Jeśli jednak tak,to np.SOAD to też darcie mordy (a kawałki mają podobne do Korna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bedę oryginalny i wymienię:

1.Tokio Hotel (mój ojciec, który pracuje w Niemczech mówił, że rok temu oni byli w mediach na każdym kroku)
2.Blog 27
3.Bajm [wszystkie piosenki takie same;)]
4.Virgin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować