Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Seria Football Manager - temat ogólny [M]

4504 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2008 o 00:13, quickstarter napisał:

tylko przez steam`a - inaczej nie da sie uruchomic niestety


A na dysku twardym nic nie instalowałeś?
Jeśli przez steam''a jedynie się da uruchomić grę a edytora ni a nie mając gry zainstalowanej to wątpię by edytor był dostępny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 00:17, quickstarter napisał:

gra zainstalowala sie na dysku ale np w programach jej nie ma bo jest tak jedynie steam
- skrot ktory utworzylem takze prowadzi do gry przez steam


A w miejscu gdzie jest gra zainstalowana nie ma edytora?

Ps. Może ktoś kto już korzystał z steam''a będzie lepiej wiedział ode mnie więc jeśli ja nie pomogę to poczekaj może kto inny pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 01:20, zeb75 napisał:

witam
wyskakuje mi cannot run game:failed to set up graphic system
mam karte radeona 3780 wie ktos moze co z tym zrobic?


Witaj :)
Spróbuj zainstalować najnowszego DirectX''a oraz najnowsze sterowniki do karty graficznej powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 01:25, wdowiakm napisał:

> witam
> wyskakuje mi cannot run game:failed to set up graphic system
> mam karte radeona 3780 wie ktos moze co z tym zrobic?

Witaj :)
Spróbuj zainstalować najnowszego DirectX''a oraz najnowsze sterowniki do karty graficznej
powinno pomóc.


problem w tym ze mam najnowsze dx zainstalowalem z fma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczuszka w końcu doszła . Teraz mam dylemat czy zaczynać grać , czy czekać na łatkę . Pewnie nie wytrzymam , jednak zacznę grę taką niezobowiązującą , aby się tylko zapoznać ze zmianami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ma byc ten nowy patch? Jakie maja byc w nim poprawki. Bo z tego co sie orientuje to bug na bugu. Myslalem, ze sie przelamie i qpie te gre, ale chyba jednak podziekuje. Niestety FM wedlug mnie poszedl w zla strone pod tym wzgledem. Lepiej wydac gre pozniej, ale bez bledow, po co nam gra z takimi bykami? Jak czytam, ze niektorzy nie chca instalowac i czekaja na patch nr 2 to smiac mi sie chce. Absurd, ale liczy sie kasa i termin - takie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak gram .Steam automatycznie wgrał jakąś poprawkę i w sumie nie jest tak źle . Jak na razie nie zauważyłem jakichś większych błędów w naszej lidze . Jedynie co mnie denerwowało , to brak tekstur na widowniach stadionów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozegrałem 15 kolejek i czekam, bo dalsze gra nie ma większego sensu, niestety:/ Błędy są i to niekiedy niezwykle uciążliwe. Wystarczy wspomnieć masowo oddawane strzały z dystansu. Bardzo często gracze (zwykle obrońcy) próbując wybić/podać nastrzeliwują kolegę stojącego tuż obok... kończy się to przejęciem piłki, która oczywiście leci w kierunku przeciwnym do zamierzonego, przez przeciwnika i sytuacją bramkową - w zasadzie w każdym meczu miałem przynajmniej jeden taki przypadek... Poczekam sobie spokojnie na 9.0.2 - później będę grał dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 15:37, Rafal G napisał:

Bardzo często gracze (zwykle obrońcy) próbując wybić/podać nastrzeliwują kolegę stojącego
tuż obok... kończy się to przejęciem piłki, która oczywiście leci w kierunku przeciwnym
do zamierzonego, przez przeciwnika i sytuacją bramkową - w zasadzie w każdym meczu miałem
przynajmniej jeden taki przypadek...


Ja tego nie widzę , gdyż widok TV mam wyłączony .

Dnia 24.11.2008 o 15:37, Rafal G napisał:

Poczekam sobie spokojnie na 9.0.2 - później będę grał dalej.


Ja po łatce wezmę się za normalną grę , jednak teraz na pewno się pobawię .Z tego co czytałem to bałem się że błędy będą o wiele większe , zwłaszcza w składach drużyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem, teraz czekam na łatkę nr 2. Bo zdziwiłem się gdy wygrałem ligę Koroną a w Lidze Mistrzów gra Śląsk, który zajął bodajże 4 miejsce. Gra jest pełna takich kwiatków, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2008 o 13:52, DaruuK napisał:

Ja grałem, teraz czekam na łatkę nr 2. Bo zdziwiłem się gdy wygrałem ligę Koroną a w
Lidze Mistrzów gra Śląsk, który zajął bodajże 4 miejsce. Gra jest pełna takich kwiatków,
niestety.


u mnie to samo, mistrzostwo zdobyte legią a w LM gra wisła i za dużo strzałów z dystansu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, mam problem, kiedy wreszcie przebiegłem przez instalacje steama, po instalacji gry nie moge jej odpalić

pojawia mi sie błąd "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (oxc0150002)".... co dalej z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2008 o 18:11, świeży87 napisał:

ej....no nie moge uruchomic....zainstalowalem wszystko...klikam uruchom i pojawia mi
sie komunikat ''przygotowanie do uruchomienia football manager 09'' i nic....zero reakcji....gram
na laptopie...i jestem totalnie zdesperowany....tak blisko a tak daleko


no niestety mam tak samo... i tez gram na laptopie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę sobie kupić Football Managera, jednak zastanawiam się czy kupić wersję 2008 czy najnowszą czyli 2009? Jak wielkie zmiany zaszły w tej grze? Bo różnica w cenie jest naprawdę duża (2008 - 20 zł, 2009 - 79 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2008 o 19:01, Dincooo napisał:

Witam. Chcę sobie kupić Football Managera, jednak zastanawiam się czy kupić wersję 2008
czy najnowszą czyli 2009? Jak wielkie zmiany zaszły w tej grze? Bo różnica w cenie jest
naprawdę duża (2008 - 20 zł, 2009 - 79 zł).


No wiesz,najnowsza fersja ma coś takiego jak mecze 3d,ogłonie w FM 2009 nie grałem ale po przeczytaniu recenzji musze przyznać że warto gre kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować