Zaloguj się, aby obserwować  
Hojrak77

Masterlink i ich lekceważenie klienta...

1042 postów w tym temacie

Paczki kurier dzisiaj nawet ze sobą nie wziął. Paczka jest w sortowni niecałe 2 kilometry ode mnie, rowerem mógłbym w kwadrans podjechać. Nie mogę po nią pojechać, ponieważ jest odgórne zalecenie aby mi jej nie przywozić. Tym ciekawiej się robi, że kilku ludzi z Warszawy właśnie je podostawało albo do nich kurier właśnie zmierza. Pytam się, czemu nie można mi przywieźć. Bo kurier nie wziął. A czemu nie wziął? Bo nie można jej przywieźć. Aha.

Po chwili dowiaduję się również, że JEDNAK JESTEM na tej liście "80 błędnych paczek", dla których cofnięto całe miasto. To się pytam czemu mnie wczoraj na niej nie było. Nie wiadomo. A czemu od wczoraj nie naprawiono? "Eeeeeee...". Aha.

Paczka dojedzie na sto procent jutro między 16 a 20. Oby dojechała. Bo jeśli to "sto procent" okaże się takimi samymi stu procentami jak dzisiaj to autentycznie wychodzę z siebie i staję obok. I we dwóch tracimy kulturę. Bo aż sam się sobie dziwię, jakim cudem ja jeszcze nie wyzwałem tych ludzi z ML przez telefon od ladacznic w jej rodzinie do ósmego pokolenia wstecz :/

I niestety tutaj DOK zawalił dokumentnie, ale, do cholery, przynajmniej próbują coś robić, oddzwaniają, dzwonią gdzieś, porównują dane. A ML swoje, "trudno się mówi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak:

1 24/10/2007 13:00:00 Przechowanie paczki w magazynie WA2
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 19:02:54 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
3 nb 23/10/2007 18:20:00 Nieudana próba doręczenia WA2
4 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 07:31:43 Przesyłka wychodząca z sortowni WA2
5 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 01:34:45 Przesyłka wchodząca do sortowni WA2
6 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:54:23 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
7 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 13:29:17 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Nie mam pojęcia po co w dniu " planowanej dostawy przesyłka leży w magazynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:29, pizmak666 napisał:

ha! ja mam niemal identycznie, tyle że inne godziny...
a w ogóle to jak z nimi się skontaktować?! dzwonie do tego dpd i tylko muzyczka leci! już 2
dzień nie moge się dodzwonić...

Muzyczka leci bo są wszystkie linie zajęte ja też tak miałem, trzeba chwile poczekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah... czekałem z 5-6 minut, ale się opłaciło ; ) umówiłem się z nimi na jutro. no zobaczymy. ale wciskali mi kit, że był dziś ok 14 u mnie, a to kupa prawda, bo już wtedy byłem w domu. a nawet jeśli to co, ja mam się po śladach na chodniku domyślać że już był?! nie mógł zostawić stosownej adnotacji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:29, eRyahXa0SDarth Wojte napisał:

sadze, ze najlepszym wyjsciem bedzie nieodebranie paczek przez tych wszystkich, ktorzy dzis
do 24 nie otrzymaja wiedzmina. Nie fatygujcie sie ani na cdp, ani na masterlinka, po prostu
jak kurier przyjedzie odmowcie odebrania przesylki.


Jeżeli w piatek do godziny 16 nie będę miał u siebie gry to jadę do empiku a kurierowi grzecznie podziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi wytłumaczy co się dzieje z moją paczką?
Magazyn: wydanie kurierowi 24/10/2007 10:09:07 Przesyłka wychodząca z sortowni GDN
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 20:48:49 Przesyłka wchodząca do sortowni GDN
3 zamkniete 23/10/2007 19:30:00 Nieudana próba doręczenia GDN
4 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 10:53:24 Przesyłka wychodząca z sortowni GDN
5 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 08:21:53 Przesyłka wchodząca do sortowni GDN
6 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:53:36 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1
7 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:01:21 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Czy dobrze odczytuj te symbole: paczka wróciła do stolicy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh. ja Ci nie wytłumacze, bo i mi tego przez telefon nie wytłumaczyli, ale najlepiej zrobisz dzwoniąc do nich i umówić się z kurierem na jakąś godzinę, tak będzie najlepiej. bo dociekanie co gdzie jak to raczej się nie powiedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:43, Marek Lenc napisał:

Czy ktoś mi wytłumaczy co się dzieje z moją paczką?
Magazyn: wydanie kurierowi 24/10/2007 10:09:07 Przesyłka wychodząca z sortowni GDN
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 23/10/2007 20:48:49 Przesyłka wchodząca do sortowni GDN
3 zamkniete 23/10/2007 19:30:00 Nieudana próba doręczenia GDN
4 Magazyn: wydanie kurierowi 23/10/2007 10:53:24 Przesyłka wychodząca z sortowni GDN
5 Przyjęcie linehaul 23/10/2007 08:21:53 Przesyłka wchodząca do sortowni GDN
6 Utworzenie kwitu importowego DPD 23/10/2007 00:53:36 Przesyłka odebrana przez kuriera WA1

7 Magazyn: przyjęcie od kur. 22/10/2007 14:01:21 Przesyłka wchodząca do sortowni WA1

Czy dobrze odczytuj te symbole: paczka wróciła do stolicy?!

Gdybyś spojrzał na daty to byś wiedział co z nią jest. Hint to się czyta od dołu ku górze. U ciebie kurier przynajmniej próbował doręczyć a u mnie się już drugi dzień z nią wozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dal wszystkich, którzy mieli taki problem jak ja, czyli nie doręczenie przesyłki an czas.Za pierwszym razem próby zadzwonienia do DOK skonczylo sie na muzyczce i " przepraszamy, ale wszystkie linie sa w tej chwili zajete, prosze zadzwonić później " Za drugim razem dodzwoniłem się i odebrała miła ekspedientka ( Dział obsługi klienta ) i mówie

- Dzień dobry, ja w sprawie przesyłki Wiedźmin, chciałbym się dowiedzieć, kiedy ja dostanę
- proszę podać numer zamówienia
- [ numer zamówienia ]
- Pańska przesyłka jest na liscie przesyłek z podwójnym numerem ( chodzi o ten z DPD )
w zwiazku z tym jest opóźnienie i paczka powinna byc jutro
- ale czy na pewno będzie jutro i w jakich godzinach ?
- Na 90% bedzie, w godzinach 9-17 , tylko tyle moge powiedzieć
- dziekuję bardzo za informacje, do widzenia
- do usłyszenia.


Radził bym wszystkim tak zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci, że nie każdy może czekać w domu od 9 do 17. a jak w moim przypadku brak zostawienia jakiejkolwiek informacji o przybyciu i braku zastania domowników uniemożliwia zorientowanie się w sytuacji... lepiej się umówić na konkretną godzinę jak ja. chyba lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 16:55, Dalamarus napisał:

Dal wszystkich, którzy mieli taki problem jak ja, czyli nie doręczenie przesyłki an czas.Za
pierwszym razem próby zadzwonienia do DOK skonczylo sie na muzyczce i " przepraszamy, ale
wszystkie linie sa w tej chwili zajete, prosze zadzwonić później " Za drugim razem dodzwoniłem
się i odebrała miła ekspedientka ( Dział obsługi klienta ) i mówie

- Dzień dobry, ja w sprawie przesyłki Wiedźmin, chciałbym się dowiedzieć, kiedy ja dostanę
- proszę podać numer zamówienia
- [ numer zamówienia ]
- Pańska przesyłka jest na liscie przesyłek z podwójnym numerem ( chodzi o ten z DPD )
w zwiazku z tym jest opóźnienie i paczka powinna byc jutro
- ale czy na pewno będzie jutro i w jakich godzinach ?
- Na 90% bedzie, w godzinach 9-17 , tylko tyle moge powiedzieć
- dziekuję bardzo za informacje, do widzenia
- do usłyszenia.


Radził bym wszystkim tak zrobić ;)

Ja kupiłem tę grę jako "pre-order" dlatego oczekuję dostwawy w konkretnym (omówionym wcześniej) czasie.
Poza tym ta gra miała być (zgodnie z warunkami) dostarczona wczoraj lub dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Mastelinka 4 razy i nikt nie raczył odebrać... Wczoraj to jeszcze nie musieli przysyłać, mieli czas do dzisiaj, ale jeśli dzisiaj nie dostane Wiedźmina to już będą jakieś jajca

P.S
Może ktoś z CDP skontaktował by się z Masterlinkiem i wypowiedział się wreszcie na ten temat. Wciąż na to licze(pewnie nie tylko ja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie w jakich godzinach można odbierać paczki w Warszawie, na stronie szukałem to znalazłem tylko info że BOK czynny jest non stop od 6 w poniedziałek do 22 w piątek, a dodzwonić się nie idzie. Jak dzisiaj nie dowiezie to się chyba sam wybiorę, bo będzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2007 o 17:08, Nufiko napisał:

Może ktoś wie w jakich godzinach można odbierać paczki w Warszawie, na stronie szukałem to
znalazłem tylko info że BOK czynny jest non stop od 6 w poniedziałek do 22 w piątek, a dodzwonić
się nie idzie. Jak dzisiaj nie dowiezie to się chyba sam wybiorę, bo będzie szybciej.

z tego co wiem samemu paczek odbierać nie pozwalają. Trzeba poczekać aż "dostarczą" ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ML i CDP sami rzucają się pod pociąg.
Bo po takich perypetiach sporo ludzi będzie negatywnie nastawionych do nich, a to się z pewnością przełoży na kupowane przez nich produkty.
Jakby nie patrzeć, markę ciężko wyrobić, a łatwo stracić.
W każdym razie ja już nie będę zamawiał kurierem, wolę pocztę polską. Mimo wszystko są bardziej kompetentni w tych sprawach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem się do magazynu DPD w Krakowie. Znaleźć ten hangar graniczy z cudem :D Wychodząc spotkałem dwie osoby pytające o to samo. Wiedźmina już mam. Ale jeszcze trzeba się przebić przez krakowskie korki, dotrzeć do domu, zainstalować, stwierdzić że nie działa i odłożyć na półkę obok Gothika 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować