PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2012 o 22:31, lis_23 napisał:

A gdzie tego szukać?


odpal sobie np filmik na youtube, prawy przycisk na filmiku -> ustawienia tam powinien być checkbox

Dnia 03.04.2012 o 22:31, lis_23 napisał:

aha - eczoraj wyskodzyło mi, że w IE nie mam flash playera - zdziwiło mnie to ale go
zainstalowałem, może to od tego?


pojęcia nie mam, ie używam bardzo sporadycznie tylko do testowania projektów (złota zasada - jeżeli wszystko wygląda podejrzanie dobrze, sprawdź w ie...)

Dnia 03.04.2012 o 22:31, lis_23 napisał:

Mam K-Lite - k-lite codec pack 5.3.0 (64-bit) i k-lite codec pack 7.9.0 (full).


coś co instalowałeś po tych paczkach mogło nadpisać ustawienia - może trzeba przeinstalować. Trochę dziwne że masz dwa, ale czy to może powodować problemy - nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2012 o 22:48, gmx napisał:

odpal sobie np filmik na youtube, prawy przycisk na filmiku -> ustawienia tam powinien
być checkbox

Już znalazłem ;)

Dnia 03.04.2012 o 22:48, gmx napisał:

> Mam K-Lite - k-lite codec pack 5.3.0 (64-bit) i k-lite codec pack 7.9.0 (full).


coś co instalowałeś po tych paczkach mogło nadpisać ustawienia - może trzeba przeinstalować.
Trochę dziwne że masz dwa, ale czy to może powodować problemy - nie wiem

Hmmm ... nie jestem do końca pewien ale raczej nie mam nic więcej, chyba że coś zainstalowałem przy okazji, nieświadomie, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 22:57, darkwind21 napisał:

Program nazywał się chyba Usb enter, na penie w sumie nic nie było, chodzi o to żeby
go odblokować.
A format nie pomaga.



Tzn.? Napisz dokladniej co robiles (szybki czy zwykly z poziomu zarz. dyskami w windzie, z poziomu linii komend przez format czy mkfs w linuxie), udalo sie sformatowac poprawnie bez bledow etc. i dalej ten sam problem? Na roznych komputerach probowales? Jesli wszystko juz tak to sprobuj Gparted.

EDIT: nie odswierzylem strony, post juz nieaktualny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
potrzebuję pomocy z pamiecia ddr3 1333 4gb - otoz po kupieniu lapka dolozylem kosc pamieci i bylo ok ale po formacie wyjeciu i wlozeniu kostki pamieci nie wykrywa - co robic? kość w zaden sposob nie jest uszkodzona (sprawdzalem) tyle ze jest innej firmy niz ta druga ale to chyba nie powinno miec znaczenia skoro dzialala...
laptop:
cpu: i7 2670qm
hdd: 640gb
ram: ddr3 1333 4g (maks 8gb)
win: 7 home premium
grafika: gf gt540 1gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem - podczas gry w CoD: Black Ops wyskakuje mi taki komunikat jaki podsyłam w załączonym zdjęciu. Co może być jego przyczyną? :(
Mam nadzieję, że to nie jakiś poważny problem z kompem... bo dzisiaj jak chciałem go zresetować to kopnął mnie prąd z ręki - niby nic, ale ja to zrobiłem naciskając przycisk resetu kiedy drzwi obudowy (bo mam taką z drzwiami) były zamknięte... nic się nie stanie? nic nie było otwarte oprócz małych otworków na powietrze

20120406141334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 14:13, Adamantium napisał:

Mam problem - podczas gry w CoD: Black Ops wyskakuje mi taki komunikat jaki podsyłam
w załączonym zdjęciu. Co może być jego przyczyną? :(
Mam nadzieję, że to nie jakiś poważny problem z kompem... bo dzisiaj jak chciałem go
zresetować to kopnął mnie prąd z ręki - niby nic, ale ja to zrobiłem naciskając przycisk
resetu kiedy drzwi obudowy (bo mam taką z drzwiami) były zamknięte... nic się nie stanie?
nic nie było otwarte oprócz małych otworków na powietrze


Jak obudowa kpie, to znaczy, ze zasilanie sieciowe nie posiada uziemienia.
Sprawdz w gniazdku sieciowym 230 volt, czy jest bolec uziemiajacy, a jak jest, to czy jest do niego podlaczony przewod zolto-zielony.
Tylko uwazaj, bo prad jest niebezpieczny (przed demontazem gniazdka, wylacz bezpieczniki w mieszkaniu).

Co do errora... zaktualizuj directX:

http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem zniknął! Dzięki!

To może się o coś innego spytam: ostatnio jak jest pasek na YouTube i zmieniam scenę jakiegoś filmiku, to słyszę z głośników takie "pstryk". Co może być tego przyczyną? Jest to irytujące, a sam dźwięk, mimo że chwilowy, jest niezbyt miły dla ucha. Zaaktualizować sterowniki czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mma podłaczone z tyłu głosniki odłączyłem i chce aby w przednim panelu działały mi słuchawkiz mikrofonem i nie uadało mi się zrobiić aby komputer wykrywał i zaczeły działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze temat moze byc nie odpowiedni ale zapytam bo poniekąd to problem z komputerem a raczej jego częścią.
Gdy wpisuje w Mozilli w adres np. audi to kiedyś mi ptrzeskakiwało na google i podawało listę. Dzis zrobiłem to samo ale wyskoczyło mi na ask.com. Ask''a usunałem ale teraz gdy wpisuje w adres to od razu przechodzi mi na stronę np audi.com. wiecie może co zrobić przy znowu wyskakiwało w google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam problem :(((

Kupiłem sobie Corel PaintShop pro x4, ściągnąłem aktualizacje SP1 z www corel. Dla mojej wersji. I próbuje ją zainstalować i jest błąd:

Program setup.exe przestał działać

Podpis problemu:
Nazwa zdarzenia problemu: BEX
Nazwa aplikacji: setup.exe_InstallShield
Wersja aplikacji: 15.0.0.498
Sygnatura czasowa aplikacji: 482518da
Nazwa modułu z błędem: StackHash_e98d
Wersja modułu z błędem: 0.0.0.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 00000000
Przesunięcie wyjątku: 69767265
Kod wyjątku: c0000005
Dane wyjątku: 00000008
Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.768.3
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: e98d
Dodatkowe informacje 2: e98dfca8bcf81bc1740adb135579ad53
Dodatkowe informacje 3: 6eab
Dodatkowe informacje 4: 6eabdd9e0dc94904be3b39a1c0583635


Co robić ?

Windows 7 64 bit.

Czy ma to związek z tym, że pliki tmp (temploary) trzymam na karcie sd ? ( mam dysk ssd i aby nie robił niepotrzebnych write/read przeniosłem tmp do sdhc ) Czy to w tym problem czy w czymś innym />???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oki, to ja mam proste pytanie. Jak można usunąć plik z dysku, do którego nie mam dostępu (explorator windowsowy odmawia wyrzucenia pliku, bo ponoć jest używany przez inny program).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 18:32, Sigu napisał:

Oki, to ja mam proste pytanie. Jak można usunąć plik z dysku, do którego nie mam dostępu
(explorator windowsowy odmawia wyrzucenia pliku, bo ponoć jest używany przez inny program).


Restartowales komputer ?
Czasem to pomaga, bo program dziala w tle i nie da siego usunac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie pomaga. Nic nie da się zrobić. Komputer po prostu się uparł, że plik jest uruchomiony. Może to wirusik? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 23:16, Sigu napisał:

To akurat nie pomaga. Nic nie da się zrobić. Komputer po prostu się uparł, że plik jest
uruchomiony. Może to wirusik? :D


Moze wirusik.
Sprzeskanuj komputer ad-awarem, spybotem, a pozniej poczysc takim programikiem:

http://forum.mywindows8.pl/temat-Advanced-SystemCare-Free-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wam, dzisiaj przyszla mi moja nowa karta Geforce GTX 460 Smart Edition, podpialem, wszystko dziala i te sprawy, ale problem zaczyna sie po instalacji sterownikow. Mianowicie, ekran co parenascie sekund miga na czarno i system informuje, ze sterowniki przestaly dzialac ale odzyskaly sprawnosc. Tak parę razy i przestaje, za chwile jest dobrze. Po odpaleniu Bad Company 2 obraz śnieży w menu delikatnie, jednak przy włączeniu konkretnej gry obraz dziczeje, traci kolory (jakieś dziwne grafiki, kolor glownie fioletowy). Wie ktoś o co może chodzić? Mam 3GB ramu(system 32 bity) proc AMD X2 6000+(3.0 GHZ x2) i tego 460GTX. Zasilacz 500W. Z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:06, Kirabaxior napisał:

Cześć wam, dzisiaj przyszla mi moja nowa karta Geforce GTX 460 Smart Edition, podpialem,
wszystko dziala i te sprawy, ale problem zaczyna sie po instalacji sterownikow. Mianowicie,
ekran co parenascie sekund miga na czarno i system informuje, ze sterowniki przestaly
dzialac ale odzyskaly sprawnosc. Tak parę razy i przestaje, za chwile jest dobrze. Po
odpaleniu Bad Company 2 obraz śnieży w menu delikatnie, jednak przy włączeniu konkretnej
gry obraz dziczeje, traci kolory (jakieś dziwne grafiki, kolor glownie fioletowy). Wie
ktoś o co może chodzić? Mam 3GB ramu(system 32 bity) proc AMD X2 6000+(3.0 GHZ x2) i
tego 460GTX. Zasilacz 500W. Z gory dzieki za pomoc


Zaktualizuj system do wersji najnowszego SP (servis pack).
Zaktualizuj directX.
Zainstaluj najnowsze sterowniki.

Pokaz zrzut ekranu z hwmonitora.

Jaki to zasilacz ? marka i moc.

Dodatkowe zasilanie do karty podpiete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 21:38, Misquamaqus napisał:

Zaktualizuj system do wersji najnowszego SP (servis pack).
Zaktualizuj directX.
Zainstaluj najnowsze sterowniki.

Pokaz zrzut ekranu z hwmonitora.

Jaki to zasilacz ? marka i moc.

Dodatkowe zasilanie do karty podpiete ?

Karta jest podpięta tak jak było napisane w instrukcji, na te dwa sloty 6 pinowe. Przeinstalowałem kompa i problem z zanikaniem sterowników zniknął, jednak obraz chrzani się dalej w grach, BC2 wywala z białym ekranem na loadingu, Skyrim miga już w menu, tak jakby nie mógł zrenderować żadnej trójwymiarowej grafiki. Wlasnie sciągam SP1 do Windy 7 więc dam znać, czy coś pomogło.
Directx najnowszy, sterowniki również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się