PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Witam

Mam duży problem ponieważ coś się stało nie tak z obrazem i nie wiem czy to winakarty graficznej czy monitora. Mój monitor to Samsung SyncMaster 2243 a karta graficzna to GeForce 8800 GT

Kiedy uruchamiam komputer pokazuje sie coś takiego
http://imageshack.us/photo/my-images/835/imag0040ej.jpg/

Monitor ma funkcje auto dopasowywania ekranu kiedy ją klikam pokazuje że jest zablokowane
http://imageshack.us/photo/my-images/822/imag0041yt.jpg/

Wszędzię na ekranie widze jakby było coś nie tak. Nie moge uruchomić gry. Jak włączam film to widać coś takiego jak na obrazku
http://imageshack.us/photo/my-images/696/imag0042sw.jpg/

Pomocy jak zrobić żeby tak nie było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POZDRO-Grizly, na pewno padła Ci karta graficzna - powstały
zimne luty, mam to samo na GF9800GT, były na niej usuwane dwa razy zimne luty, pieniądze wydane w błoto, najlepiej wyrzuć kartę do kosza i kupuj nową.
Niestety, innego wyjścia nie masz :(
Przepraszam, że nie użyłem funkcji odpowiedz, ale na komórce ona nie działa.
Proszę o próbę rozwiązania mojego problemu, opisałem powyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio próbowałem zainstalować siostrzenicy grę Kocham konie. Przy próbie odpalenia, pojawił mi sie komunikat jak na obrazku. pomyślałem że coś nie tak z grą i odpuściłem. dzisiaj zainstalowałem sobie Wiedźmina i znowu przy uruchomieniu mam ten komunikat. konto na którym jestem oczywiście ma uprawnienia administratora (to jedyne konto jakie zakładałem).

20120420123327

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 12:33, Maurycy_69 napisał:

ostatnio próbowałem zainstalować siostrzenicy grę Kocham konie. Przy próbie odpalenia,
pojawił mi sie komunikat jak na obrazku. pomyślałem że coś nie tak z grą i odpuściłem.
dzisiaj zainstalowałem sobie Wiedźmina i znowu przy uruchomieniu mam ten komunikat. konto
na którym jestem oczywiście ma uprawnienia administratora (to jedyne konto jakie zakładałem).


Kliknij prawym na pliku który chcesz uruchomić i wybierz opcję uruchom jako administrator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 13:52, Nufiko napisał:

Kliknij prawym na pliku który chcesz uruchomić i wybierz opcję uruchom jako administrator.

no bez przesady aż taki laik nie jestem :p oczywiście próbowałem tej opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam mikrofon zalman zm-mic1 .
Problem polega na tym , że mikrofon posiada redukcję szumów ( tak ludzie piszą ) i powinien dochodzić tylko dźwięk wymawiany przez nas. U mnie jest inaczej , mam głośny zasilacz i gdy coś mówię na TeamSpeak to słychać szum , którego niby nie powinno być. I czy po prostu muszę go jakoś skonfigurować w opcjach , czy po prostu ludzie piszą , że jest redukcja szumów , gdy po prostu mają cichego Pc.
Będę wdzięczny za pomoc. Dzięki???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mogł by powiedzieć mi, spojrzeć czy wszystko jestw porządku z temperaturami i takie tam?

To badanie bez zadnego grania tylko komputer chodzi 2 godzinki bez zadnego wysiłku.

20120420183422

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 18:34, karolekx23x napisał:

Czy ktoś mogł by powiedzieć mi, spojrzeć czy wszystko jestw porządku z temperaturami
i takie tam?

To badanie bez zadnego grania tylko komputer chodzi 2 godzinki bez zadnego wysiłku.


Jak dla mnie temp na procku o co najmniej 10st za wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TMPIN1 i TMPIN2 na płycie głównej też wyglądają na wysokie jak na idle - ponad 60 i ponad 80 stopni. Nie wiem jednak jakie to dokładnie miejsca, to pewnie zależy od płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co moze być przyczyna zbyt wysokich temperatur?
Zła obudowa? Komp ma ponad rok

Mam także problem bo jak wyłaczam kompa nie chce sie wyłączyc i musze robić reseta kompa. Nie zawsze tak jest.

Podpinam wyniki kompa z roku, sam ejstem zaskoczony że mam takie wiec do porównania

Prosiłbym o jakies rady.

20120420223314

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:33, karolekx23x napisał:

Prosiłbym o jakies rady.


Odkurzacz do ręki i wyczyść go w środku ładnie, jak to nie rozwiąże problemu z temperaturami będziemy myśleć dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2012 o 21:13, POZDRO-Grizzly napisał:

Witam

Mam duży problem ponieważ coś się stało nie tak z obrazem i nie wiem czy to winakarty
graficznej czy monitora. Mój monitor to Samsung SyncMaster 2243 a karta graficzna to
GeForce 8800 GT


Na 100% padła ci karta graficzna , miałem idnetyczny problem : takie same paski na ekranie , tylko , że mialem ich jeszcze więcej. Mi padła Gf8500gt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdy włączam gry pojawiają mi się artefakty, gry się zawieszają. Co może być przyczyną? Do tej pory przez prawie rok wszystko było dobrze. Mam niekręconego gtx 560ti, i5-2500k. Z góry dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 22:53, Nufiko napisał:

> Prosiłbym o jakies rady.

Odkurzacz do ręki i wyczyść go w środku ładnie, jak to nie rozwiąże problemu z temperaturami
będziemy myśleć dalej.


Tylko tym odkurzaczem obawiam sie aby nic nie uszkodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 07:40, karolekx23x napisał:

Tylko tym odkurzaczem obawiam sie aby nic nie uszkodzic.


Możesz zawsze użyć sprężonego powietrza. Ale jak jesteś ostrożny to ciężko coś zniszczyć używając odkurzacza, tylko pamiętaj żeby przy oczyszczaniu radiatorów przytrzymać palcem wentylator aby się nie obracał. A jak twój odkurzacz ma opcję dmuchania powietrzem to jeszcze lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, po formacie windy nie mogę zainstalować Adobe Flash Player... Od razu po formacie zainstalowałem google chrome, chwile później chciałem flash. Kiedy wchodzę na ich stronę klikam tam żeby pobrać najnowszą wersję wyskakuje mi, że mam najnowszą wersje flash''a. Ma ktoś link do manualnego instalera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 15:55, Sericulum napisał:

ciach!

Chrome ma wbudowanego flasha, musisz pobierać go przez inną przeglądarkę, np. Internet Explorer ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2012 o 18:34, karolekx23x napisał:

Czy ktoś mogł by powiedzieć mi, spojrzeć czy wszystko jestw porządku z temperaturami
i takie tam?

To badanie bez zadnego grania tylko komputer chodzi 2 godzinki bez zadnego wysiłku.



No to Ci teraz powiem co jest przyczyną takich temperatur procka i płyty!
Popatrz na napięcie!
Na procku jest o 0.1V za duże, a może i więcej, mój 955 chodzi na 1.15 poprawnie). I przez to smażysz też skecję zasilania płyty. Nie czyszczenie, a obniżanie Vcore pomoże!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się