Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

-Uważam, że to nie jest najlepszy pomysł... Entowie zyją swoim zyciem i nie mieszają się w losy Śródziemia. Po za tym, gdyby zobaczyli topory w Fangornie, marny nasz los...
Po tych słowach Rogoz spiął konia i ruszył przed siebie. Gdy byli jakąś staję przed Isengardem zobaczyli, że cały został zalany, a w środku dreptaja sobie entowie. Podjechali pod bramę.
-Witam dostojnych panów! -krzyknął Aragorn schodząc z konia. Przed bramą siedziało dwóch Hobbitów. -Oto moi przyjaciele: Pippin, oraz Radostek.
-Witajcie! Musicie być mężnymi wojami, skoro rawie sami rozbiliście w pył prawie cały Isengard... Jestem Rogoz, miło mi Was poznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Macie trochę fajkowego ziela "mężni wojowie"? Mi się skończyło, a widzię, że wy palicie jakbyście mieli cały magazyn, albo nawet dwa - zagadnął Sulnar do hobbitów
- A i owszem Saruman był dobrze zaopatrzony w najlepsze towary z Południowej Ćwiartki. Proszę częstuj się.

[Najpierw Sępna Puszcza, a teraz RADOSTEK???? Tak kaleczyć Władcę Pierścieni?? Rogoz koniecznie musisz mi powiedzieć z jakiego tłumaczenia korzystasz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madras szedł wraz z drużyną patrząc na wielką wieżę Orthanku. Była ogromna, czarna, przerażająca... Zastanawiał się gdzi może gyć więziony Grinx i jak dostać się do środka???

[sorry, że tyle nie pisałem, ale zajęcia,szkoła...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 17:13, Mediv napisał:

musisz mi powiedzieć z jakiego tłumaczenia korzystasz]

[Radostek jest w oryginalnym polskim tłumaczeniu. Ten cały "Merry" to wymysł filmowców, bo Marry, jak wiemy po polsku znaczy "Szczęśliwy. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Drodzy niziołkowie - zaczął Luke - Czy przeszukaliście już wieżę Orthank? Prawdopodobnie znaduję się tam jeden z naszych towarzyszy.
- Niestety nie. Wieża jest zamknięta i nawet drzewce nie mogą zburzyć jej murów... - Odpowiedział Pippin.

[Merry to tylko zdrobnienie od Meriadock, nie chodzi tu o wyraz "szczęśliwy" i nie jest wymysłem filmowców. :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.01.2007 o 13:52, Luke Shadow napisał:

[Merry to tylko zdrobnienie od Meriadock, nie chodzi tu o wyraz "szczęśliwy" i nie jest wymysłem
filmowców. :P)

[wykłócałbym się, ale nie będę spamował...:) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Musimy się dostać do środka! - oznajmiła z niespodziewanym zapałem Olga. - Grinx rzeczywiście może tam być! Tylko... - zawahała się - w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Więc w jaki sposób dostaniemy się do wieży? - zapytał Sulnar - Latać nie umiemy, więc powinniśmy spróbować czarów! Mamy w końcu w drużynie dwóch (trzech?) czarodziejów.

[W ORYGINALNYM, starszym tłumaczeniu Marii Skibniewskiej występują imiona: Peregrin (Pippin) i Meriadok (Merry). Koniec spamu już, a przynajmniej ja już się na ten temat nie wypowiadam więcej]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Zapominasz, że w Orthanku od dawana mieszka Saruman [tak w ogóle, siedzi on tam w środku?], a jest to jeden z najpotężniejszych magów w Śródziemiu i jego magia broni wieży. Nie sądzę, że jesteśmy w stanie cokolwiek zdziałać. Prawdopodobnie jedynymi osobami, które mogą otworzyć bramę Orthanku są inni członkowie Białej Rady. - Rzekł Luke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Hymm... w sumie to może by się zgodzili nam pomóc, ale przecież musieliby mieć w tym swój interes. Wątpię, że tak po prostu przystaną na naszą prośbę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[pdziwiam aktywność]
Himhith wrócił od Entów i rzekł -Entowie mówiom ze do celi i jest odobne podziemne wejście,ale entowie zalali kopalnie więc trzeba kokgoś wysłac kto umie nurkowac i ten ktos otworzy wierze od wewnątrz-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować