Zaloguj się, aby obserwować  
Herbatnik

Najzabawniejsza sytuacja w szkole

206 postów w tym temacie

Akcja na religi:

Ksiądz (dłuższa wypowiedź): [...] i wiecie w końcu będzie taki wiek, będziecie mieli po 20 lat i ...
Klasowa śmietana* : Ty masz 20 lat, ja mam 20 lat, przed nami siódme niebo !!!
Ksiądz (załamka, ale z szyderczym usmiechem): Czy was popier[cenzura] ! xD

* Śmietana klasowa czyli ludzie od robienia rozmaitego rechoty na lekcjach, nie tylko religii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to moze mało smieszne, ale na WDŻ:

- a teraz mamy prace domowe...
- jak domowe, to stacjonarne??

Na religii:

Nr 1
- Kiedy grzeszymy, spada na nas coś cięzkiego..
- Kowadło?

Nr 2

- Nie można grzeszyć. Koniec świata może nastąpić w każdej chwili, a my bedziemy na spotkanie z Bogiem nieprzygotowani...
- To zgłoszę nieprzygotowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole ostatnio była taka akcja:

-Panie profesorze czy pan ma dzieci?
-Mam, a co?
-Nic bo wczoraj je spotkałem jak się na podwórku bawiły.
-Pewnie poczenstowały cię tymi cukierkami co im dałem pieniądze na nie?
-Tak poczęstowały mnie.
-Musze je pochwalić
-Chyba raczej dać im kare.
-Co?
-Wie pan panie prof. poczęstowały mnie...
-No to dobrze
-Kulkami z kulkowca, całym magazynkiem
-TY Suk******, jak śmiesz tak mówić o moich dzieciach ja ci zaraz taki wpier*** spuscze, że

I normanie by mojego kolege zabił gdyby inna nauczycielka nie weszła :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza:
Ktos przyniusl koguta do szkoly i przez cala przerwa chodzil po korytarzach na koniec przerwy nauczyciel wywalil go przez okno
Druga:
Ktos z mojej klasy przyniusl do szkoly goleba i wpuscil go na sale gimnastyczna
Trzecia:
Nauczyciel pokazywal nam cos na telewizorze
i ktos powiedzal: H..owo widac
Nauczyciel: Zle widac?Zaraz poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 18:46, Dark Side PL napisał:

Sorki za te Suk**** i tak dalej, napisałem tak bo tak było na serio.


o lol sorka za spam ale musze spytac co bylo potem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze cos
Moj kolego duzo je przynosi do szkoly duzo kanapek kilka snickersow itd i jeszcze wyludza zeby dali mu kawalek kanapki
U nas jest fajna nauczycielka na poczatku wchodzimy do sali wyjmujemy kanapki jemy sobie ona czasami je np. kielbase:D na poczatku gada cos a zawsze mamy 5 min lekcji wychodzimy se wczesniej z sali to jest najlepsza nauczycielka w calej szkole zaczyna dyktowac cos i zaraz o tym rozmawia ok 30 sekund potem o czyms inny zaczyna nie zwiazanym z tematem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na w-fie dziewczyny grały w piłkę nożną :)) ( wiem , już jest śmiesznie ;) ). No więc małe zamieszanie pod bramką przeciwnika aż tu nagle piłka wylatuję w przeciwną stronę i zaczyna się kontra. Wiecie jak wygląda kontra w wykonaniu dziewczyn , mianowicie wszystkie ( dosłownie ) biegną na piłkę , a że akcja na zdobycie bramki była prawie 100% to jeszcze bardziej podbużyło to żądze dziewczyn i biegły jak oszalałe. Wszystkie wpatrzone w piłke ale to było nieuniknione , między plątaniną nóg jedna z dziewczyn została podcięta i zaczęła się prawdziwa reakcja łańcuchowa. Wszystkie się wywaliły .... nie wiecie jak to śmiesznie wyglądało dopuki nie zobaczycie na żywo :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec mamy Religie powtórzenie przed spr. I kolezanka ma pytanie barzmiace nastepujaco
-Jak nazywal sie aniol który powiedzial Mari ze urodzi
A na to koleznaka(na ogól swietna z religi)otpowiada
-Jakie proste oczywiscie...Michał LOL nie wiem z kat jej sie to wzielo cala klasa sie smiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas na matmie po w-f''ie rozmawiałem kulturalnie z kolegą. Nagle tamten wpada w śmiech no i nasz nauczyciel się odwrócił od tablicy no i zaczyna kazanie, tylko że tamten jest troche cięty na edyukacje i zaczyna mu najeżdzać na jego wygląd i na jego zachowanie (kto komu zwraca uwage) na ale potem kontra nauczyciela
- ****** ty tu przyszedłeś posiedzieć czy pośmierdzieć?
* nazwisko mojego kumpla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2006 o 19:05, deih napisał:

Na w-fie dziewczyny grały w piłkę nożną


Nie śmiej się tak. U mnie w klasie jest tak dziewczyna że nie jednego faceta by ograła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mąż naszej chemiczki kupił sobie taką działkę na WOŚP i nasza kochana pani od chemii nie omieszkała się tym pochwalić na najbliższej lekcji, po czym od razu rozległ się pełny smutku głos:
- Wyprowadza się Pani?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za drugiego posta, ale niestety spaliłem poprzedniego i bez dwóch słówek nie ma on sensu:

Dnia 30.11.2006 o 19:29, zbysheck napisał:

mąż naszej chemiczki kupił sobie taką działkę na księżycu na WOŚP i nasza kochana pani od chemii nie omieszkała
się tym pochwalić na najbliższej lekcji, po czym od razu rozległ się pełny smutku głos:
- Wyprowadza się Pani?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ziomal dostal taka uwage : Jakub rzuca kamieniami w mur, co jest zagrożeniem dla uczniów
normalnie calej klasie chcialo sie smiac tam nokogo nie bylo a napisala cyt. co jest zagrozeniem dla uczniow
sam to widzialem az sie prawie poygalem bo na raz wtedy 1,5 litra soku gulnolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na historii była lekcja o bogach egipskich i w książce była tabelka opisująca owych bogów.
(To był początek roku i nauczycielka zapominała czasem imiona.)

Przeczytałem opis Chnuma, dalej w tabelce był Amon.

Dialog najpierw przedstawię bez opisów aby się szybko go przeczytało i był śmieszniejszy xD

Nauczycielka: Drugi bóg to Romek!

Nauczycielka (Do mojego kolegi): Jak masz na imię?
Kolega: Amon.

nauczycielka - Drugi bóg to... Romek! (wskazała na mojego kolegę z ławki, LOL)
(kolega był zaskoczony że to on ma czytać przez co nauczycielka pomyślała że on wcale tak nie ma na imię)
nauczycielka - Jak masz na imię? - zapytała.
kolega - Amon...

Lałem się przez całą lekcję. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na lekcji matmy:Kolega z koleżanką rozmawiali.Nauczyciel powiedział:napisać list miłosny do mamy?Co ma w nim być?Może:Pani córka zaczepia kolegę.Niech pani upiecze placki na ślub.I wybuch śmiech na sali,a oni się zawstydzili jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On bardzo przypomina mnie, seryjnie xD
Były podobne sytuacje do tych gdy stałem na bramce.
NP: Leci napastnik na mnie z piłką a ja podnoszę ręce do góry i krzyczę: NIE STRZELAJ!!!
Albo puściłem gola identycznie jak Puszczak, od bramkarza górą wleciała mi do bramki.
Albo piłka na mnie się toczyła powolutku a ja dumni stałem że obroniłem. Piłka przeturlała się powoli między moimi nogami i wjechała do bramki. Itd... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 20:30, The Lurker napisał:

On bardzo przypomina mnie, seryjnie xD
Były podobne sytuacje do tych gdy stałem na bramce.
NP: Leci napastnik na mnie z piłką a ja podnoszę ręce do góry i krzyczę: NIE STRZELAJ!!!
Albo puściłem gola identycznie jak Puszczak, od bramkarza górą wleciała mi do bramki.
Albo piłka na mnie się toczyła powolutku a ja dumni stałem że obroniłem. Piłka przeturlała
się powoli między moimi nogami i wjechała do bramki. Itd... xD

No wiesz najważniejsza jest samoocena ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować