Zaloguj się, aby obserwować  
Strange101

Planescape: Torment

3582 postów w tym temacie

> Qrde to sie bede musiał daaaaaleko cofnąć... Nie ma innego rozwiązania?
Grałem wiele razy i raczej nie da się inaczej tego zrobić. Osoby, które mają wpływ na powodzenie misji lepiej nie denerwować. W PT szczególnie trzeba dbać o to jak się rozmawia z daną osobą.
Poza tym u mnie podstawa w cRPG, to robienie często savów - bo nigdy nie wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dnia 02.11.2008 o 11:31, paweusz napisał:

Grałem wiele razy i raczej nie da się inaczej tego zrobić. Osoby, które mają wpływ na
powodzenie misji lepiej nie denerwować. W PT szczególnie trzeba dbać o to jak się rozmawia
z daną osobą.
Poza tym u mnie podstawa w cRPG, to robienie często savów - bo nigdy nie wiadomo...


No dobra w kazdym razie dzięki za pomoc. Ale tłumacząc się troche to moim skromnym zdaniem ja go nie obraziłem. wyraziłem jeno watpliwośc co do jego metody "Zarządzania Zasobami Ludzkimi" czyli innymi słowy odniosłem sie do jego opieprzania pracowników. :)

Pozdrawiamn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Witam
>
> > Grałem wiele razy i raczej nie da się inaczej tego zrobić. Osoby, które mają wpływ
> na
> > powodzenie misji lepiej nie denerwować. W PT szczególnie trzeba dbać o to jak się
> rozmawia
> > z daną osobą.
> > Poza tym u mnie podstawa w cRPG, to robienie często savów - bo nigdy nie wiadomo...
>
>
> No dobra w kazdym razie dzięki za pomoc. Ale tłumacząc się troche to moim skromnym zdaniem
> ja go nie obraziłem. wyraziłem jeno watpliwośc co do jego metody "Zarządzania Zasobami
> Ludzkimi" czyli innymi słowy odniosłem sie do jego opieprzania pracowników. :)
>
> Pozdrawiamn
>

Zobacz jakie masz zadania związane z kuźnią, jeżeli masz jakieś to rusz ten temat to podejrzewam ze rozmowa dalej ruszy się. Lub po prostu zrób kilka innych zadań i wtedy wróć do zadania związanego z kuźnią możliwe ze wtedy będziesz miał opcje dialogowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No dobra w kazdym razie dzięki za pomoc. Ale tłumacząc się troche to moim skromnym zdaniem
> ja go nie obraziłem. wyraziłem jeno watpliwośc co do jego metody "Zarządzania Zasobami
> Ludzkimi" czyli innymi słowy odniosłem sie do jego opieprzania pracowników. :)
Może spróbuj użyć czarów "Przyjaciele" i "Szczęście" co prawda nigdy nie próbowałem, ale może coś wskórasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:15, nieszczescie napisał:

Czy po zdobyciu umiejętności gadaj kości opowieści jest coś ciekawego w kostnicy ?

Tak, warto pogadać z pewnym zombie - kto to jest i gdzie nie będę pisał, ale odszukaj go i porozmawiaj z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze temacik i od razu przypomina mi się ta gra, naprawdę świetna - najlepsze RPG, chodź już całokształt pamiętam jak przez mgle, ale może nawet bym w to zagrał i tu pytanie, czy w ogóle gierka będzie działać na XP i czy gdzieś można ją kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:47, Darth Master napisał:

Patrze temacik i od razu przypomina mi się ta gra, naprawdę świetna - najlepsze RPG,
chodź już całokształt pamiętam jak przez mgle, ale może nawet bym w to zagrał i tu pytanie,
czy w ogóle gierka będzie działać na XP i czy gdzieś można ją kupić?

Działa pod XP, ale czasem problematycznie, mozna ją kupić już tylko na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:48, Asthariel napisał:

> Patrze temacik i od razu przypomina mi się ta gra, naprawdę świetna - najlepsze
RPG,
> chodź już całokształt pamiętam jak przez mgle, ale może nawet bym w to zagrał i
tu pytanie,
> czy w ogóle gierka będzie działać na XP i czy gdzieś można ją kupić?
Działa pod XP, ale czasem problematycznie, mozna ją kupić już tylko na allegro.


dzięki, ale jak jej nie kupie to i tak na mało mi się to zda, szkoda ze nie pojawiła się w żadnej gazetce choćby albo w jakimś specjalnym wydaniu jak np starcraft z diablo I widziałem kiedyś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 20:15, nieszczescie napisał:

Czy po zdobyciu umiejętności gadaj kości opowieści jest coś ciekawego w kostnicy ?


Tak, oprócz jednej ważnej postaci, o której wspomniał paweusz, pojawi się też kilka ciekawych dialogów z z pozoru zwykłymi zombie. Warto się tam przejść i popróbować z każdym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 13:57, nieszczescie napisał:

Konstrukt złego czarodzieja jest na trudnym poziomie kostki? Raz mi się udało znaleźć
tylko pokój Nordoma, a 3 razy restartowałem loch ;/


Tak, konstrukt maga pojawia się tylko na najwyższym poziomie trudności lochu. Rysuj sobie mapkę, to pomoże Ci znaleźć drogę do jego komnaty, a warto ją odwiedzić (Działo Mechanusa, poprawa statystyk Nordoma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 13:59, Łowca Gier napisał:

Rysuj sobie mapkę, to pomoże Ci znaleźć drogę do jego komnaty, a warto ją odwiedzić

Bez mapy jest to błądzenie na ślepo - po kilka razy się wchodzi w jedną komnatę. Również rysowałem szlak, a i często mi się na kartce plan nie mieścił :) "Zwiedzanie" labiryntu jest dość monotonne i żmudne, ale można tam na prawdę nieźle nachapać punktów doświadczenia i zebrać sporo przedmiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:19, misioo napisał:

Jak stworzyć maga? Dałem sobie 18 do inteligencji, ale jak zaczynam grę to i tak mój
Bezimienny jest wojownikiem.

W tej grze na początku zawsze jesteś wojownikiem. jak chcesz mieć inną klasę, to musisz poszukać kogoś to cię w niej wyszkoli (jako że byłeś już wszystkimi, możesz je zmieniać za każdym razem gdy spotkasz odpowiedniego nauczyciela)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej na początku jest Mebbet (znachorka) na Placu Szmaciarzy. Pogadaj z nią i poproś o szkolenie, wykonaj kilka questów - zostaniesz magiem. Pobiegnij tam jak najwcześniej, żeby nie tracić doświadczenia na wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 14:19, misioo napisał:

Jak stworzyć maga? Dałem sobie 18 do inteligencji, ale jak zaczynam grę to i tak mój
Bezimienny jest wojownikiem.

tak, z mebbet czeka cie test cierpliwości...i wytrwałości, ale warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować