Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 03.08.2008 o 22:41, Ecko09 napisał:

A nie lepiej upolować pełzacza? Dużo ich w niektórych kopalniach wokół Geldern. A w Nordmarze
też są w jednej kopalni, co atakują tych 2 górników z obozu młota.

I na pustyni jest ich sporo, często można jakieś spotkać w ruinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 22:41, Ecko09 napisał:

A nie lepiej upolować pełzacza? Dużo ich w niektórych kopalniach wokół Geldern. A w Nordmarze
też są w jednej kopalni, co atakują tych 2 górników z obozu młota.


No owszem są w nordmarze, ale ja już wcześniej ich zabiłem i już tego pełzacza nie ma, a koło geldern dokładniej mógłbyś opisać która to jaskinia? jedną też już oczyściłem tam co misja jest potrzebna żeby górnicy mogli wydobywać minerały i czego trzeba się nauczyć żeby te żuwaczki można było usuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czy trzeba się uczyć bo ja na początku się uczyłem. A pełzacze są tam w tej jaskini którą mamy uaktywnić, sprawić by funkcjonowała... ona jest na południe od geldern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilu ludzi max można zebrać do odbicia kopalni w nordmarze w klanie młota? bo mam tylko 4 łącznie ze mnąjest na 5.. i jeden grubas z klanu ognia, ale jakoś dojść nie może na wyznaczone miejsce koło kopalni przy dolnym wejściu.. i jest jakiś sposób na tych szamanów? bo już mnie denerwują mam 51 poziom, energii życiowej 600, siły 400 i wraż 3 uderzeniami mnie zabijają Ci szamani..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z Gothickiem 3. Mam takie literki i cyferki (obrazek) i troche mi one przeszkadzają. Niewiem jak je włączyłem ale pojawiły się one tak mniej więcej w środku gry. Reinstal gry nic niedaje grałem od nowa i jest to samo. Niechodzi mi tutaj o czarny ekran bo to jest akurat ss między filmikami początkowymi. Kto wie jak ich się pozbyć?

20080804162145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też towarzyszyło 4 gości, a ile bólu, zapisywania, wczytywania i cierpienia przyniosła mi ta misja, to nie zliczę. A do szamanów trzeba mieć szczęście. Albo z łuku (zawodna metoda), albo sprintem podbiec do szamana i ciachać, nie dając szansy na kontratak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też miałem z tym wszystkim sporo kłopotu, więc towarzyszy broni olałem na takim przejściu z jednej jaskini do właściwego Wielkiego Pieca. Co do szamanów, to warto używać czary "Przywołanie Błyskawicy". Jest całkiem często w różnych skrzyniach, więc miałem tego trochę, a na szamków nadaje się wyśmienicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 13:53, Varo napisał:

Troszkę przesadziłeś z tym, że w miastach są takie same misje.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1694&pid=443

Dnia 01.08.2008 o 13:53, Varo napisał:

Jak to fabuła jest nieciekawa ?


Tak to ;] Jednemu może się podobać, a drugiemu już nie ;)

Dnia 01.08.2008 o 13:53, Varo napisał:

Grałeś chociaż w poprzednie części ?


Co ma piernik do wiatraka ? o_O

Dnia 01.08.2008 o 13:53, Varo napisał:

Widać, że nie, ponieważ z twojej strony nie widzę treści o bugach.


Bugi ? No ja naprawdę nie wiem o co wam chodzi ;] Ja w całej serii miałem może 15 błędów (a tylko 2 były dość "poważne") ;]

Dnia 01.08.2008 o 13:53, Varo napisał:

Gra i fabuła jest ciekawa, ale w gothic 3 nie ma nic prócz bugów.


Już 10 min. zastanawiam się o co ci chodziło w tym zdaniu ;p

Dnia 01.08.2008 o 13:53, Varo napisał:

Może i dla ciebie to jest nieciekawe, ale właśnie obraziłeś fanów gothic 3, to tyle.


Czym ? Tym, że napisał, że G3 jest "be" ? Nie rozśmieszaj mnie ;] Fanów G3 obraziłby dopiero wtedy, gdyby napisał, że "fani G3 som gupi" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 20:15, Bambadil napisał:

Po co ten temat ?

Dnia 04.08.2008 o 20:15, Bambadil napisał:

Tak to ;] Jednemu może się podobać, a drugiemu już nie ;)

Tak, ale widać na pierwszy rzut oka, że przesadził

Dnia 04.08.2008 o 20:15, Bambadil napisał:

Co ma piernik do wiatraka ? o_O

To można nazwać, że na prawdę do siebie nie pasuje, ale jeśli w poprzednie części grał, to chociaż by powiedział coś takiego - "Kompletny niewypał z gothic 3, nie to, co poprzednie części" ;)

Dnia 04.08.2008 o 20:15, Bambadil napisał:

Bugi ? No ja naprawdę nie wiem o co wam chodzi ;] Ja w całej serii miałem może 15 błędów
(a tylko 2 były dość "poważne") ;]

No tak, bugi, nie wiem dlaczego, ale chyba coś mało się nagrałeś w gIII, jeśli spotkałeś tylko 15 bugów ;)

Dnia 04.08.2008 o 20:15, Bambadil napisał:

Już 10 min. zastanawiam się o co ci chodziło w tym zdaniu ;p

Ja też ;p

Dnia 04.08.2008 o 20:15, Bambadil napisał:

Czym ? Tym, że napisał, że G3 jest "be" ? Nie rozśmieszaj mnie ;] Fanów G3 obraziłby
dopiero wtedy, gdyby napisał, że "fani G3 som gupi" ;p

Nie o dosłowne obrażenie fanów mi chodziło, bo wtedy prawdopodobnie degrad, ale dość o tym, chodziło mi tu o to, jak fani tej gry ją cenią, a on powiedział, ze jest beznadziejna, chyba rozumiesz aluzję ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 20:34, Varo napisał:

Po co ten temat ?


Po to, żeby udowodnić, że zadania w miastach są identyczne ;]

Dnia 04.08.2008 o 20:34, Varo napisał:

Tak, ale widać na pierwszy rzut oka, że przesadził


Ja tam nic nie widzę ;)

Dnia 04.08.2008 o 20:34, Varo napisał:

To można nazwać, że na prawdę do siebie nie pasuje, ale jeśli w poprzednie części grał, to chociaż by
powiedział coś takiego - "Kompletny niewypał z gothic 3, nie to, co poprzednie części" ;)


A może nie chciał ? ;]

Dnia 04.08.2008 o 20:34, Varo napisał:

No tak, bugi, nie wiem dlaczego, ale chyba coś mało się nagrałeś w gIII, jeśli spotkałeś
tylko 15 bugów ;)


Może rzeczywiście było ich ok. 30, ale tak czy inaczej nie w samym G3, a w całej serii ;] Żeby nie było:
Gothic - ok. 40h (tutaj z 3 rozdziału musiałem od nowa grę zaczynać...)
Gothic 2 Noc Kruka - ok. 50h
Gothic 3 - ok. 80h (tutaj był drugi "poważny" błąd, ale cholibcia już nie pamiętam o co chodziło, bo to było dość dawno ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam troche inny problem .
W g órnej części ekranu ma różne dane podane.
Różne -memory- I obok ciagle zmieniace sie liczby itp.
Wie może ktoś jak to wyłczyć ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.08.2008 o 20:51, Bambadil napisał:

Po to, żeby udowodnić, że zadania w miastach są identyczne ;]

Odpowiedź na zawołanie, no w miastach chyba ... masz rację, są identyczne ;)

Dnia 04.08.2008 o 20:51, Bambadil napisał:

Ja tam nic nie widzę ;)

Nie no, może zakończymy odpowiadanie a każde zdanie, bo z usuwania swoich zdań z bliskiej odległości od monitora niedobrze mi się aż robi xD

Dnia 04.08.2008 o 20:51, Bambadil napisał:

A może nie chciał ? ;]

Pewnie nie, zresztą nie jesteśmy jasnowidzami ;)

Dnia 04.08.2008 o 20:51, Bambadil napisał:

Może rzeczywiście było ich ok. 30, ale tak czy inaczej nie w samym G3, a w całej serii
;] Żeby nie było:
Gothic - ok. 40h (tutaj z 3 rozdziału musiałem od nowa grę zaczynać...)
Gothic 2 Noc Kruka - ok. 50h
Gothic 3 - ok. 80h (tutaj był drugi "poważny" błąd, ale cholibcia już nie pamiętam o
co chodziło, bo to było dość dawno ;p)

Gothic - Tak, znam ten bug, najgorszy z gry
Gothic II NK - Nom, trochę długo jak na gothic II z dodatkiem ;)
Gothic III - Odechciało mi się grac ;) Za dużo godzin, to tylko żart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie bo zagrałem w gothica tuz po premierze i wtedy miał wiele bugów i pytanie moje brzmi następujaco mineło już duzo czasu i czy obecnie sa juz patche które likwidują takie rzeczy jak np. bardziej wyważeni przeciwnicy bo mi to strasznie psuło przyjemnośc z gry jak wliki które byly nie raz nie do pokonania i chciałbym wiedziec czy teraz to jest w jakis sposób poprawione ze duże potwory sa trudniejsze do pokonania niz wilki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu wlki chodzą stadami i jst ciężej, jedynie jaki mogę dać na nich sposób to szybkie ciosy mieczem, czyli ppm wtedy nie moga tak szybko atakować, no i na zwierzęta typu wilki poluje się na odległość, mają mało życia jeden strzał z łuku nieraz ich wykańcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 21:34, bartas210 napisał:

Mam takie pytanie bo zagrałem w gothica tuz po premierze i wtedy miał wiele bugów i pytanie
moje brzmi następujaco mineło już duzo czasu i czy obecnie sa juz patche które likwidują
takie rzeczy jak np. bardziej wyważeni przeciwnicy bo mi to strasznie psuło przyjemnośc
z gry jak wliki które byly nie raz nie do pokonania i chciałbym wiedziec czy teraz to
jest w jakis sposób poprawione ze duże potwory sa trudniejsze do pokonania niz wilki
:)



zgadzam się z kolegą wyżej ale ja chcesz mieć mniej błędów to ściągnij patcha 1.6 to chyba najnowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem jak z nimi walczyc ale mnie to akurat zraziło do tej gry bardzo i myslalem ze przez tyle czasu moze z tym cos zrobili bo kiedys wilk to było jedno z łatwiejszych do zabicia zwierzat a teraz jest nie raz trudniej zabic wilka niz trola heh :p a czy te wszystkie łatki które powypuszczali wogule cos dały bo czytałem rózne komentarze i jestem ciekaw ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wcisnąć następujące kombinacje klawiszy:
LEFT CTRL+S
LEFT CTRL+M
RIGHT CTRL+M
I zobacz czy to coś da, jeśli nie to przeinstaluj grę i zainstaluj zaraz po tym patche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 21:39, bartas210 napisał:

a czy te wszystkie łatki które powypuszczali wogule cos dały bo czytałem rózne komentarze i jestem ciekaw ??


Łatki teoretycznie usuwają najpoważniejsze błędy (jak brak konkretnych umiejętności czy chodzenie po wodzie) i optymalizują grę. W praktyce jest różnie, jednak na ogół opłaca się je instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się