Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Jeśli zainstalujesz patch 1.70, to instalacja kolejnych podwersji nie wymaga już rozpoczynania od nowa.
Aczkolwiek - jeśli w danej podwersji poprawiono jakieś zadanie (quest), to taka poprawka będzie działała dopiero w nowej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 13:11, nolif3r napisał:

Pentium Dual-Core E5300 2.60 Ghz
1gb ramu
NVIDIA GeForce 7600 GT (256 MB)

Ja mam E5200, 2 GB RAM i GF9600 GT. Nie narzekam przy tych patchach na grę, czego nie mogłem powiedzieć przy starszych , od 1.6 w dół.

Dnia 06.07.2010 o 13:11, nolif3r napisał:

U mnie się ścina dosyć często :/. A czasem to można nawet iść po herbatę w tym czasie
;o. Nie wiedziałem tego, że patch nie powoduje tego, że trzeba zacząć grę od nowa...
Patch 1.72 też trzeba od nowa ? ;P

Wszystkie 1.7x wymagają rozpoczęcia gry od nowa, no chyba że zmieniasz z 1.71 na 1.74 to nie ma to znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wersja Gothic 3 na moim komputerze to 1.73.12 czy coś w tym stylu. Czy, aby zaktualizować grę do 1.74, muszę pobierać plik 960MB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 18:40, Caelethi napisał:

Wersja Gothic 3 na moim komputerze to 1.73.12 czy coś w tym stylu. Czy, aby zaktualizować
grę do 1.74, muszę pobierać plik 960MB?

Patch 1.74 zawiera cały patch 1.73 więc mówiąc krótko - TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Trelis odbite, w sumie to chyba było trudniejsze od Montery, Finley od razu mi padał, a ja nie mogłem zaatakować żadnego orka :O (z łuku strzelałem i też nic), w końcu zarąbałem Vaka (czy tam Vareka) i się na mnie rzucili.
A, i mam pytanie: do którego poziomu można ekspić? Obecnie jestem gdzieś na około 28-30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:04, Karol44 napisał:

Lvl jest chyba nieskończoność ale nie nabijesz wyższego niż 45-50 bez kodów.


O rany, ale chrzanisz.

->Marchewa
Rekordziści w tym topiku pokonali 90 (Castlerock bodajże chwalił się dobicia do 97), setka jest raczej nieosiągalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam osiągnąłem 80lvl (choć już na 54lvl byłem posiadaczem najlepszej broni w grze - Gniewu Innosa, co nie przeszkadzało w dalszym expieniu), wykonując wszystkie zadania główne - i wymagane do tego poboczne - spokojnie powyżej 45lvl dobijesz.

Swoją drogą, zastanawia mnie jak castlerock dobił do tego poziomu. Sam na 80lvl nie wiedziałem co dalej robić bo (chyba) cała flora i fauna zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak mu zostało tylko kilka miast do odbicia to nie nabije 80 szczególnie że chyba jest pod koniec gry i robi wątek główny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:20, SpecShadow napisał:

Ja sam osiągnąłem 80lvl (choć już na 54lvl byłem posiadaczem najlepszej broni w grze
- Gniewu Innosa, co nie przeszkadzało w dalszym expieniu), wykonując wszystkie zadania
główne - i wymagane do tego poboczne - spokojnie powyżej 45lvl dobijesz.

Swoją drogą, zastanawia mnie jak castlerock dobił do tego poziomu. Sam na 80lvl nie wiedziałem
co dalej robić bo (chyba) cała flora i fauna zniknęła.

A, no to jeszcze sporo przede mną. ;) Choć jakoś obawiam się, że zabraknie mi punktów doświadczenia, żebym rozwijał to, co chcę. A sporo tego, na razie mam tylko 180 siły i 153 umiejętności myśliwskich, kradzież winienem mieć sporo większą, a przecież jeszcze będę chciał się posługiwać dwoma mieczami i być zabójcą orków. No i jeszcze myśliwym, więcej punktów władować w alchemię, a nie można zapominać o wytrzymałości i punktach życia. Nie mówię już o manie i magii, bo tę już niemal całkowicie olałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:35, nolif3r napisał:

Lepiej walczyć 2 mieczami czy jednak efektywniejsze będzie walka bronią dwuręczną ?


Raczej dwoma mieczami. Dwuręczna u mnie się nie przyjęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

->Spec
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=23927

->Nolif3r
W gruncie rzeczy broń dwuręczna przydaje się jako mieczyk podrzędny, ale tylko i wyłącznie w formie halabardy (najlepiej orkowej). Z takim zasięgiem można zrobić akuku naprawdę wielu przeciwnikom, chociaż ze względu na nowe łaty już bardziej zwierzętom niż wszelkim humanoidom.

Ten cały wysyp postów nakręcił mnie na grę, raz się żyje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:35, nolif3r napisał:

Lepiej walczyć 2 mieczami czy jednak efektywniejsze będzie walka bronią dwuręczną ?

Moim zdaniem zarówno duale jak i 2h są raczej kiepskie. najbardziej komfortowo czułem się z 1h + tarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 16:24, KuroNeko napisał:

Moim zdaniem zarówno duale jak i 2h są raczej kiepskie. najbardziej komfortowo czułem
się z 1h + tarcza.



Mnie się nie podoba ten sposób walki miecz + tarcza. Lamerstwo :P. Prawdziwy rycerz nie potrzebuje tarczy ! Woah. No dobra, żartowałem... Pobiegnę przez pół mapy do tego varantu żeby mnie ktoś nauczył 2 broni i zobaczę jak mi się spisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2010 o 15:50, Karol44 napisał:

Wiesz jak mu zostało tylko kilka miast do odbicia to nie nabije 80 szczególnie że chyba
jest pod koniec gry i robi wątek główny

Gdzie tam, ja jeszcze do Nordmaru i Varantu się nie zbliżyłem (dobra, byłem przy Bradze- w tej pierwszej lokacji, po tym, jak Karlen mi "pokazał pustynię"). A mam jeszcze kilka miast do odbicia: Geldern, Silden i Faring. Więc nie taki koniec gry. :P A w większości zadania poboczne robię, gdzieś 3/4 może. Więc może nie 80 lvl, ale do 60-65 mam nadzieję dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa miecz są zdecydowanie szybsze. IMO najlepszy miecz + tarcza. Tarcza dobrze się spisuje na łuczników i kuszników, oraz oczywiście do zasłaniania się przed ciosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeżeli miałbym wybierać to "duale". Na początku wydaje się że oburęczne (tak, obu-; nie wiem czemu zawsze piszecie dwu- :P) są dobre, bo możesz paru przeciwników ciachać i trzymać dziadów na odległość (vide halabardy). Ale po większej wprawie to jednoręczną też tak można robić. Szczególnie "dualami". Aczkolwiek i tak polecam klasykę: 1h + tarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się