Blackbird

Polska - polityka, gospodarka, kwestie społeczne, statystyka

52607 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2011 o 11:33, Neleron napisał:

Dziwnym ,,trafem" 90% z tych fanatyków to ludzie popierający PiS.


Nie prawda! Bo 12374563846283% z tych fanatyków to ludzie popierający PO! Mówię Ci, serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 11:46, Wiles napisał:

> Dziwnym ,,trafem" 90% z tych fanatyków to ludzie popierający PiS.

Nie prawda! Bo 12374563846283% z tych fanatyków to ludzie popierający PO! Mówię Ci,
serio!




Mówię na podstawię własnych doświadczeń, nie na podstawię wyimaginowanych procentów jak ty napisałeś.

Tak trudno zrozumieć, że zdecydowanie przyjemniej rozmawia się z ludźmi którzy popierają KNP czy Ruch Palikota, czy są liberałami z którymi można dojść do punktów wspólnych , którzy mogą przyznać się do błędu ,, możliwe, że masz rację lub tak masz rację" po przedstawieniu odpowiednich argumentów?

Niestety dojście do jakichkolwiek pkt wspólnych z ludźmi którzy są przeświadczeni o nieomylności ich wielkiego wodza i ich własnej nieomylności, zazwyczaj kończy się ,, PO jest BE , Palikot to świr z dildo , JKM to debil i terrorysta - a ty jesteś z manipulowany przez PO / TVN /GW / RUSKIE MEDIA / NIEMIECKIE MEDIA "

ty nie jesteś z nami czyli przeciw nam czyli popierasz PO czyli jesteś zdrajcą Polski.

Logina miażdząca - nieprawdaż? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 11:33, Neleron napisał:

- Realizując w sejmie:

- Nic
- Przeszkadzać rządzącym ( bo my nie jesteśmy tacy jak PO { rofl )
- Szukac spiskow
- realizowac koncepcje socjalno-kontrolnego panstwa [ a najlepiej jakby byla gospodarka
c. planowana , wtedy panstwo ( w domysle Jarek ) by rozwijalo sie jak za czasow K. Wielkiego
]

Dnia 29.09.2011 o 11:33, Neleron napisał:

To czym wkońcu jest PiS ?

PiS wg. mnie to pozostałość po komunię.
Największe obawy, histerię, lęki polaków w jednej partii- jednocześnie z liderem dążącym
do całkowitej kontroli państwa - ,, bo on to zrobi lepiej" - zupełnie jak niektórzy typowi
polacy .

Spokojnie, zaraz będzie zrzucanie na jakąś mniejszość, bądź odnalezienie jakiegoś sabotażysty.

Co do gospodarki centralnie planowanej- ostatni pomysł jaśnie oświeconego- jeden farmaceuta, jedna apteka. (kurde zaraz wg. tej koncepcji będzie "jedna Polska jeden jarek jeden rządzący")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy tak: Korwina u mnie nie ma, Prawicy RP także(Bydgoszcz). Moim możeniem jest frekwencja na poziomie 1%.

Do tego co naprodukował Olamagato: jakbym psora Bartoszewskiego, Kutza, Niesiołowskiego, Tuska czytał. Gdakać to sobie możemy o tym, kto wisieć powinien(Bo widzisz, moje przeświadczenie jest takie, że historia dosyć brutalnie policzy się z Tuskogwardzistami i ich duce), osobiście jednak myślę, że nasza zgodność, co do tego, że szef "dużej partii politycznej" przed trybunałem stanu powinien klęczeć i z kraju zostać wykopany(co niestety jest niemożliwe) zasługuje na zaakcentowanie ;) [jakkolwiek nazwiska będą się różnić ^^]

Jak zarzucę hasło: Smoleńsk, zostanę okrzyknięty fanatykiem i faszystą, niech będzie. Jak grzecznie się nie zgodzę, że to PiS rozpieprzył finanse, będę oszołomem, dobrze, miło mi(2 lata PO nie rzutuje na następne 2 lata PO, tak jak 2 lata PiSu rzutowało na 2 pierwsze lata PO? :D); prawidła dyskusji zaszczepione w umysłach ludzi przez GW, Tusk Vision Network i inne ynteligenty są takie a nie inne, też dobrze, przynajmniej jest zabawnie.
Odpieranie stwierdzeń typu: "Więcej niż połowa tych obiecanek PO może zostać zaliczona na plus. W pozostałej części coś się nie udało." jest oczywiście płonne. Co "Się nie udało" z podatkiem liniowym, ze stoczniami, z obniżką podatków, z pozbyciem się biurokracji, z przyjęciem euro(hehe)?

Hmm... Najłatwiej sytuację zobrazować tak: Do biura PO wtargnął były działacz PiS i zastrzelił pracownika. Reakcja? Spalenie na stosie całego PiSu w ramach prewencji. | Do biura PiS wtargnął były działacz PO i zastrzelił pracownika. Reakcja? Spalenie na stosie całego PiSu w ramach prewencji. // Oto i "dyskusja" :]

Neleron
Nie reaguj na zaczepki Wilesa. On nie wie, że tacy ludzie: http://www.youtube.com/watch?v=y0JYhRnDaKg* , to 98% członków PiSu(Potwierdzone niezależnymi badaniami!)

*Ups?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 12:26, Neleron napisał:

Mówię na podstawię własnych doświadczeń, nie na podstawię wyimaginowanych procentów jak
ty napisałeś.


Tylko widzisz, ja na podstawie własnych doświadczeń, mogę napisać dokładnie to co Ty ;)
Mówisz, o przyjemności rozmowy. Problem w tym, że na podstawie dziwacznych argumentów(od dawna używanych przez naczelne tuby PO, SLD itp.), które dawno już się przejadły zarzuciłeś, że większość fanatyków to zwolennicy PiSu,(co zresztą dowodzi, że nawet nie rozumiesz słowa którym się posługujesz). Więc sam zrezygnowałeś z kulturalnej dyskusji.
Serdecznie pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 09:29, Olamagato napisał:

Podatek PIT jest od 2007 r całkowicie nierentowny

Dnia 29.09.2011 o 09:29, Olamagato napisał:

Likwidacja PIT przyniosłaby natychmiastowy efekt w postaci jednorazowego zwolnienia ponad
30 tys. urzędników (i dwa razy więcej tyle po 3 miesiącach). Także należy bardzo to popierać
bo jest to jakaś jaskółka sensownych zmian.


Dziekować, takiej tragedii to sie nie spodziewałem :P
Czyli ta cała banda co dalej chce to utrzymać, ma nieźle naryte we łbach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 12:50, MrKubu napisał:

Co "Się nie udało" z podatkiem liniowym, ze stoczniami, z obniżką podatków, z pozbyciem się biurokracji,
z przyjęciem euro(hehe)?

Podatek liniowy był przez dwa lata zablokowany przez PiS, który skutecznie go zohydził, ale kasę z innego podatku liniowego czyli VAt jak najbardziej lubił. Przez kolejne 4 lata podatek liniowy PIT (bo tylko ten nie jest już liniowy) był zablokowany przez PSL i PiS, pomijając fakt, że po zostawieniu zaledwie dwóch progów PIT 90% podatników przypada na stawkę 18%, więc de facto też jest dla nich liniowy. PiS tak zohydziło podatek liniowy, ale w praktyce kiedy im się waliło, to w końcu na niego zagłosowali. Dzisiaj nie ma sensu mówić o liniowym PIT skoro podatek ten nadaje się wyłącznie do likwidacji. Wtedy liniowość jest już idealna, a nawet stała bo 0%.
Stocznie to problem SLD, które dopłaciło z kasy państwa do bankruta. Utrzymanie stoczni nie było żadną wyborczą obietnicą PO. Obniżka podatków nastąpiła bo za zmianą stawek i ulgą rodzinną głosowała też PO w 2007 r. Biurokracji nie pozbył się żaden rząd w Polsce, a PO nie zapowiadała masowych zwolnień urzędników. Żeby to zrobić trzeba zlikwidować obowiązki administracyjne państwa, tak aby tych zadań nikt nie musiał robić, a urzędników dało się zwolnić. Przyjęcie euro też nie było możliwe bo Polska w żadnym momencie nie spełniła minimalnych wymogów przyjęcia. A że nie spełniła tego nigdy Grecja, a czasowo również Niemcy i Francja kiedy już w strefie były, tym bardziej pokazuje, że wymogi te są ostre.

Populizm, to zakłamywanie rzeczywistości tworząc tezy na podstawie fałszywych informacji; potocznie kłamstw. W tym specjalizuje się PiS i "genialny strateg" J. Kaczyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy nie zmienię niedługo zdania co do oddania głosu na KNP. Co wybory to mają inną nazwę, kłócą się sami ze sobą, podziałów się porobiło od czasów UPR bardzo dużo, a i program mogliby dostosować do roku 2011 a nie do lat 90. Palikotowi tak krótko zajęło zrobienie zrywu, i jeszcze dostanie się ze sporym procentem do sejmu, a KNP ma nadal małe szanse na przekroczenie progu. Nie to żebym nagle zmienił swoje prawicowo-liberalne poglądy na lewicowe, ale trzeba się zastanowić nad innymi opcjami. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchasz sondaży? One są robione tak, jak sobie ten kto zamówi sondaż chce. Co z tego, że zmieniają nazwę?
http://www.youtube.com/watch?v=jzN76rQRMPE tutaj masz wyjaśnienie dlaczego. A po co maja dostosowywać do 2011 r? Chcą powrotu do normalności, a nie tak jak jest teraz. A Lewica chce się opiekować ludźmi. Dalej chcesz być traktowany jak bydlę, które trzeba trzymać na łańcuchu żeby sobie nic nie zrobiło? Skąd wiesz, że ma małe szanse, skoro wyborów jeszcze nie było, a jak się nie dostaną to zostaną anulowane, przez głupotę PKW. Chociaż zgadzam się ztym, że Palikot też jest alternatywą byle nie ta banda sukinsynów, która za pieniądze podatników robi sobie bilbordy i rozwiesza plakaty na mieście.
P.S Zobaczcie sobie: http://www.youtube.com/watch?v=sDrj5Mr4Hq4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 19:03, Jcl napisał:

Słuchasz sondaży? One są robione tak, jak sobie ten kto zamówi sondaż chce.


Wiem. Ale nie są aż tak odbiegające od późniejszych wyników. Sondaże internetowe co wybory dawały sporo % dla ugrupowania JKM, co z tego, skoro "zamawiane" sondaże mówiły o nieprzekroczeniu progu co miało zawsze miejsce.

Dnia 30.09.2011 o 19:03, Jcl napisał:

Co z tego,
że zmieniają nazwę?


Oznacza to ich słabość, brak jedności, zgodności. Owszem mogą mieć między sobą różnice, ale nie aż takie, żeby ciągle się dzielić, zmieniać szyld, znowu łączyć, i tak co wybory.

Dnia 30.09.2011 o 19:03, Jcl napisał:

A po co maja dostosowywać do 2011 r? Chcą powrotu do normalności, a nie tak jak jest teraz. A Lewica
chce się opiekować ludźmi. Dalej chcesz być traktowany jak bydlę, które trzeba trzymać
na łańcuchu żeby sobie nic nie zrobiło?


Ponieważ nie zrobią tego co chcą z dnia na dzień. Rozumiem cel, ale program który przedstawiają to utopia. Brakuje tego w jaki sposób nasz kraj się zrewolucjonizuje, a nie w jednej chwili coś pstryknie i już. Wchodzą do sejmu np. z 5-10% poparciem i co z tego? PO sobie zrobi koalicję z Palikotem, SLD lub PSL i przegłosuje wszystko tak jak do tej pory. A Korwin będzie oczywiście co wywiad telewizyjny mówił swoje, z tym że nic to nie da.
Żeby coś zmienić, potrzebują przekonać do siebie miliony Polaków. Bo drobnymi kroczkami...to my nie dożyjemy w takim tempie.
Dlatego potrzeba, aby ten program który jest na stronie był przejrzysty, szczegółowy, co jak krok po kroku w jakim czasie ma się zmienić, jakie tego będą wady i korzyści, tak żeby potencjalny wyborca którego chciałbym przekonać nie wystraszył się, że jutro będzie musiał zapłacić za wizytę u lekarza, za naukę dzieciaka w szkole, po ulicach będą biegali ludzie z bronią, a marihuaną będzie śmierdziało w każdym pubie. Ludzie tego nie popierają, bo właśnie nie wyobrażają sobie takiej rewolucji, nie są w stanie zauważyć zalet takich rozwiązań z powodu braku przejrzystości programu i sposobu jego wprowadzenia.

Dnia 30.09.2011 o 19:03, Jcl napisał:

Skąd wiesz, że ma małe szanse, skoro wyborów
jeszcze nie było, a jak się nie dostaną to zostaną anulowane, przez głupotę PKW.


Z tego co się dowiedziałem, to jasno wynika że nie PKW zrobiła błąd a właśnie KNP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2011 o 19:28, Galadin napisał:

Korwin będzie oczywiście co wywiad telewizyjny mówił swoje, z tym że nic to nie da.


Błąd. Korwin w telewizji pokazywany jest jako rezerwowy, szurnięty klaun - jak prezentowane są wywiady z nim to tylko jako ciekawostki i pokazy ''jaki to on jest dziwny''.
Swoją drogą, jakkolwiek bym nie popierał jego poglądów, to zaprezentować ich i przekonać do siebie ludzi za grosz nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 19:33, Daelor napisał:

Błąd. Korwin w telewizji pokazywany jest jako rezerwowy, szurnięty klaun - jak prezentowane
są wywiady z nim to tylko jako ciekawostki i pokazy ''jaki to on jest dziwny''.


Miałem na myśli - jak się dostanie do sejmu, to będzie pokazywany, a w jakim świetle - to zależeć będzie od sytuacji w kraju i poparcia dla rządu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak płacą za wizyty u lekarza i za szkołę, a tak będą mogli wybrać sobie gdzie chcą posłać swoje dziecko i leczyć się u lekarza. Wszyscy biegający z bronią? A więc powiedz mi, jak to jest że kobiety nie boją się wychodzić na ulice, mimo że każdy mężczyzna ma narzędzie gwałtu? I co z tego, że będzie śmierdziało? Teraz śmierdzi fajkami i piwem, a napewno sie znajdą lokale dla niepalących. Obejrz mój link to będziesz miał odpowiedź dot. większości. Oni mając 10 posłów mają większość w sejmie. Taak? To KNP liczył głosy czy PKW? Oni złożyli w terminie swoje listy i to że urzędnik liczył na jednej liście głosy przez 6 dni to już nie ich wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 19:55, Jcl napisał:

I tak płacą za wizyty u lekarza i za szkołę, a tak będą mogli wybrać sobie gdzie chcą
posłać swoje dziecko i leczyć się u lekarza.


Ale nie rozumiesz co napisałem? Nie wyobrażają sobie nagłej rewolucji w tych kwestiach. I nawet cen sobie nikt nie jest w stanie wyobrazić. Potrafisz mi powiedzieć, ile wynosiłby miesięczny koszt za dziecko w każdej klasie? Albo za każdą wizytę, zabieg, operację? Bo nagle szkoły nie będą finansowane z budżetu, więc jak myślisz, ktoś je szybko wykupi? I narzuci swoje ceny? 1000zł/miesiąc? Nikt tego nie wie. Szpitle też stracą finansowanie. I co, na kilka miesięcy je zamkniemy, zanim znajdzie się kupiec, albo ktoś kto wygra przetarg/licytację?
Ja wiem, że obecny system jest tragiczny. Ale KNP nie mówi o tym, jak płynnie i najmniej boleśnie przekształcić cały kraj w nowy sytem. Może oni sami nie zdają sobie z tego sprawy?

Dnia 30.09.2011 o 19:55, Jcl napisał:

Wszyscy biegający z bronią? A więc powiedz
mi, jak to jest że kobiety nie boją się wychodzić na ulice, mimo że każdy mężczyzna ma
narzędzie gwałtu?


Kompletnie kiepski argument, Korwin go mówił w TVN. Każdy z nas ma narzędzie morderstwa, wystarczy rękoma udusić, skręcić kark, albo pobić na śmierć.
Dostęp do broni spowoduje tylko to, że byle idiota który będzie miał gorszy dzień lub się napije lub naćpa zabije wielu ludzi, albo zrani, zanim go zastrzelą. Bandyta zawsze broń znajdzie, czy będzie ona dostępna legalnie czy nie. A taki idiota bez tej broni nic nie zrobi, może kogoś spróbuje pobić ostatecznie. I nie mówmy o marginesie jak Brevik.

Dnia 30.09.2011 o 19:55, Jcl napisał:

I co z tego, że będzie śmierdziało? Teraz śmierdzi fajkami i piwem,
a napewno sie znajdą lokale dla niepalących.


To, że będzie śmierdziało wszędzie, a ja tego sobie nie życzę, pewnie jak wielu obwateli. Obecne zakazy palenia i picia w miejscach publicznych bardzo mi odpowiadają, zdecydowanie widzę mniej palaczy na ulicach, przystankach, mniej rozbitych butelek. Nie jest idealnie, ale nie gorzej niż kiedyś w tej kwestii.

Rozumiem ideę wolności, ale w przypadku KNP jest ona dziwna. Zakaz aborcji - legalizacja narkotyków. Zakaz tego - legalizacja tamtego. Oparcie o wartości chrześcijańskie - świeckość państwa. Nieakceptacja związków homo - prawo do wolności każdego obywatela. Dwuznacznie to wygląda.

Dnia 30.09.2011 o 19:55, Jcl napisał:

To KNP liczył głosy
czy PKW? Oni złożyli w terminie swoje listy i to że urzędnik liczył na jednej liście
głosy przez 6 dni to już nie ich wina.


Oglądałem konferencję PKW. Nie widzę błędu PKW. Skoro jakiś dokument ma być złożony na miejscu a nie wysłany pocztą - wina KNP. Skoro dostarczyli niekompletne listy w ostatnich minutach, - wina KNP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KNP dostarczył listy w terminie! To PKW nie policzyło głosów w terminie. Po raz kolejny odsyłam cię do mojego linka, ale jak widać nie chce się kliknąć. Jeżeli ktoś kogos będzie chciał zamordować, to pójdzie na krzesło elektryczne. A teraz nie śmierdzi ? No to czemu ma zacząć śmierdzieć? To gówniany zakaz. Każdy właściciel baru czy pubu powinien decydować czy mają się w nim znajdować osoby palące czy nie. Co ma aborcja do narkotyków? Zabijając niewinne dziecko krzywdzi się je. Zauważ że za aborcją są ci którym wyskrobanie już nie grozi. Nie akceptowanie związków homo? Kolejne jakieś przeinaczenie faktów. Jak sobie robią to niech sobie robią, tylko niech nie wychodzą na ulicę i nie proszą z tego powodu o obniżenie podatków i niech nie dają takim ludziom dzieci do adopcji. Stopniowo prywatyzować, chętni się znajdą. Ceny byłyby takie jak teraz płacisz ze swoich podatków, a rywalizacja na rynku spowoduje ich spadek. Zresztą obniżenie podatków spowoduje że każdego będzie na to stać. Źle się wyraziłem. Nie każdego, lenia nie będzie stać, a tych którzy pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 18:25, Galadin napisał:

Nie to żebym nagle zmienił swoje prawicowo-liberalne
poglądy na lewicowe, ale trzeba się zastanowić nad innymi opcjami. :/

A od kiedy Palikot ma poglądy lewicowe?
Jeżeli chodzi o gospodarkę to jego poglądy są takie same jak Republikanów w USA, a jeżeli chodzi o światopogląd, to są identyczne z tym co prezentują w tym samym kraju Demokraci.
Ogólnie rzecz mówiąc podobny konglomerat poglądów miał jeden "dość znany" prezydent - Ronald Reagan. Ten przez takie połączenia był uznawany zarówno przez Republikanów jak i Demokratów za swojego. Dla wzmocnienia tego efektu jego frakcja nazywała się "Demokraci Reagana" mimo iż startował ze strony Republikanów.
U nas Palikot może przypadkiem osiągnąć podobny efekt. Co prawda w wielu dziedzinach porusza się jeszcze we mgle, ale przynajmniej już widać, że ma wyższą skuteczność niż JKM i jego co kadencję inna NP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ normalna rodzina to taka w której jest ojciec i matka. Oboje mają cechy które przekazują dziecku. A jak dwóch pedałów opiekuje się dzieckiem i wpaja mu wartości to wyrośnie z niego następny homoś. Zresztą za rodzinę uznaje się parę gdzie występuje kobieta i mężczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 20:56, Jcl napisał:

KNP dostarczył listy w terminie! To PKW nie policzyło głosów w terminie.


To w takim razie słowo przeciw słowu. Ale chyba sędzia nie kłamał mówiąc, że 10 minut przed zamknęciem nie da się sprawdzić 5000 tys. podpisów, oraz że jak regulamin mówi - nie wysyłać pocztą tylko osobiście - to znaczy nie wysyłać? To innych to prawo ma obowiązywać, a KNP nie?

Dnia 30.09.2011 o 20:56, Jcl napisał:

Jeżeli ktoś kogos będzie
chciał zamordować, to pójdzie na krzesło elektryczne.


Jakim kosztem? Śmierć niewinnych przechodniów?

Dnia 30.09.2011 o 20:56, Jcl napisał:

Co ma aborcja do narkotyków?
niewinne dziecko krzywdzi się je.


Nic nie ma. Chodzi o dwuznaczność głoszonych poglądów - z jednej strony wolność, z drugiej zakaz. Dlaczego jedna "wolność" ma być ważniejsza do innej "wolności"?

Dnia 30.09.2011 o 20:56, Jcl napisał:

Nie akceptowanie związków homo? Kolejne jakieś przeinaczenie faktów.


Jak Korwin o nich mówi to wręcz z pogardą albo nienawiścią. Owszem, jestem przeciwny adopcji, ale paradować i manifestować chyba każdemu wolno? Czy jednak nie każdemu? To gdzie ten liberalizm?
Dziwić się, że nie mają poparcia, bo kobiety ich nie popierają w takiej liczbie jakby mogły - ciągłe mówienie o siedzeniu w domu i wychowywaniu dzieci i czekaniu na pieniądze od męża i nie braniu udziału w życiu publicznym nie jest dla kobiet ciekawą perspektywą.

Dnia 30.09.2011 o 20:56, Jcl napisał:

Ceny byłyby takie jak teraz płacisz ze swoich podatków


To tylko tak sobie przewidujesz, że takie będą ceny. A na prawdę nikt nie wie. Bo prywatny własciciel może sobie narzucić cenę jaką chce. Kupi sobie np. wszystkie szkoły w danym mieście, i jemu to będzie rybka, że 70% dzieci nie będzie się uczyło w danym okręgu, bo rodziców nie stać. Wystarczy mu majątek od tych 30% najbogatszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2011 o 21:32, Jcl napisał:

Ponieważ normalna rodzina to taka w której jest ojciec i matka. Oboje mają cechy które
przekazują dziecku. A jak dwóch pedałów opiekuje się dzieckiem i wpaja mu wartości to
wyrośnie z niego następny homoś. Zresztą za rodzinę uznaje się parę gdzie występuje kobieta
i mężczyzna.

A co jeśli ojciec zajmuje się domem i dziećmi, a kobitka robi karierę? A co jeśli to kobieta jest w domu dominująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się