Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Tia, też to mam. Jednak poprawy możemy oczekiwać albo jutro, kiedy być może serwery wstaną, albo za kilka dni, kiedy ES wyda patcha w postaci umożliwiającej ściągnięcie jego z sieci (info ze strony www.agecommunity.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem. Miałem i tak dużo szcześcia, bo tuż po wygranej walce (dosłownie 5 sekund po tym) wyskoczył mi komunikat o aktualizacji. Oczywiście tak jak wszystkim zaaktualizować się nie dał rady. Szukałem tego patcha w necie, ale jedyne co udało mi się znaleźć do patch 1.01, który w polskiej wersji już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 17:16, Unpredictable napisał:

Mam identyczny problem. Miałem i tak dużo szcześcia, bo tuż po wygranej walce (dosłownie 5 sekund po tym) wyskoczył mi komunikat
o aktualizacji. Oczywiście tak jak wszystkim zaaktualizować się nie dał rady. Szukałem tego patcha w necie, ale jedyne co
udało mi się znaleźć do patch 1.01, który w polskiej wersji już jest.



Moim zdaniem nie ma co się łudzić. Jeśli nie znajdziemy tego patcha na stronie gram.pl czy www.agecommunity.com to nie mamy prawa znaleźć go gdzie indziej. Ogólnie rzecz biorąc jeśli znajdziemy patcha na jakiejs nieoficjalnej stronce to nie dziwmy się, iż okaże się on tylko jakimś sprytnym spywarem :D:D Proszę was, jak można było zrobić coś tak brutalnego !? Ja chce do mojego AoE III ! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o Klanie Forum Gram.pl . Przyjmujemy zapisy i zrzeszamy członków tego forum, może kiedys i kogoś z CDProjektu. (sorry za off topic)

A tak na wiasem rzecz biorąc przydał by się pioprawka błędów w pisowni na ESO, bo strasznie mnie one rażą. A propo mam 1.2 poprawke do AoE III. Nie widzę wielkich zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 18:59, Bumara napisał:

Przypominam o Klanie Forum Gram.pl . Przyjmujemy zapisy i zrzeszamy członków tego forum, może kiedys i kogoś z CDProjektu.
(sorry za off topic)

A tak na wiasem rzecz biorąc przydał by się pioprawka błędów w pisowni na ESO, bo strasznie mnie one
rażą. A propo mam 1.2 poprawke do AoE III. Nie widzę wielkich zmian.


Jakim cudem udało Ci się zdobyć tego patcha. Jak możesz to podaj mi link skąd go ściągnałeś albo wyślij mi na maila W.Burke@poczta.fm - please.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem tymczasowe rozwiazanie (działa). Aby grać w ESO bez patcha 1.02 należy zdjąć prawa administratora z użytkownika Windowsa (konto z ograniczeniami), zrestartować maszynę, uruchomić grę i połączyć się z ESO. Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem ze jak wchodze do gry i mi sie wylancza momentalnie gra z komunikatem cos o desynchronizacji ?

pomoze ktos ^^ jesli nikt nie wiem to chyba do cdp bede musial dzwonic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 19:39, mblot napisał:

Znalazłem tymczasowe rozwiazanie (działa). Aby grać w ESO bez patcha 1.02 należy zdjąć prawa administratora z użytkownika
Windowsa (konto z ograniczeniami), zrestartować maszynę, uruchomić grę i połączyć się z ESO. Powodzenia !!!


Zrobiłem tak jak mówiłeś. Połączyć się połączył, ale nie moglem dołączyć do żadnej gry, ponieważ wyskakiwał napis "Błąd sumy kontrolnej". Widocznie jestem skazany na tego patcha - tylko gdyby dało się go ściągnąć bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 18:59, Bumara napisał:

Przypominam o Klanie Forum Gram.pl . Przyjmujemy zapisy i zrzeszamy członków tego forum, może kiedys i kogoś z CDProjektu.
(sorry za off topic)

A tak na wiasem rzecz biorąc przydał by się pioprawka błędów w pisowni na ESO, bo strasznie mnie one
rażą. A propo mam 1.2 poprawke do AoE III. Nie widzę wielkich zmian.


W jaki sposób można zapisać się do klanu ??? Mój login z ESO to ablot ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 21:10, mblot napisał:

> Przypominam o Klanie Forum Gram.pl . Przyjmujemy zapisy i zrzeszamy członków tego forum, może kiedys i kogoś z CDProjektu.

> (sorry za off topic)
>
> A tak na wiasem rzecz biorąc przydał by się pioprawka błędów w pisowni na ESO, bo
strasznie mnie one
> rażą. A propo mam 1.2 poprawke do AoE III. Nie widzę wielkich zmian.

W jaki sposób można zapisać
się do klanu ??? Mój login z ESO to ablot ???

Przeczytaj ten temat http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2065&u=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie normalnie ściągnołem
wchodze na logowanie do ESO, samo zaczyna sie ściągać, potem prosi mnie żebym przeszedł do windowsa i sie instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 21:15, Bumara napisał:

Nie normalnie ściągnołem
wchodze na logowanie do ESO, samo zaczyna sie ściągać, potem prosi mnie żebym przeszedł do windowsa
i sie instaluje.


U mnie dochodzi do jakiś 30% po czym startuje od nowa i tak w kółko.
Nie mam pojęcia dlaczego tak jest. A jakiego Ty masz kompa, połączenie z netem, czy masz polską wersję AoE III czy angielską, czy używaż Firewalla i czy masz service packa do Windowsa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 21:26, Unpredictable napisał:

> Nie normalnie ściągnołem
> wchodze na logowanie do ESO, samo zaczyna sie ściągać, potem prosi mnie żebym przeszedł
do windowsa
> i sie instaluje.

U mnie dochodzi do jakiś 30% po czym startuje od nowa i tak w kółko.
Nie mam pojęcia
dlaczego tak jest. A jakiego Ty masz kompa, połączenie z netem, czy masz polską wersję AoE III czy angielską, czy używaż
Firewalla i czy masz service packa do Windowsa?

Kompa mam Pentium IV 2,5 ;512 ram

Firewalla nie używam, mam wszystkie service packi, wersję polską AoE III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 21:36, Unpredictable napisał:

Poddaje się, nie wiem w czym problem.
Ja mam PIV 1,5; 512 RAM, GeForca FX 5200 XT 256 MB i 128 bit; neo 256; natomiast nie
mam żadnych service packów do Windowsa.

Spróbuj zainstalować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować