Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2005 o 11:39, Mimir napisał:

Co próbuje z kimś zagrać to pojawia sie komunikat gospodarz anulował rozgrywkę. Co to ma niby znaczyć?



Spróbuj w takim wypadku przyłączyć się do innej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra widze że nikt jeszcze nie napisał co do mojego poprzedniego postu,nt. prezentu ale zostawiłem to już ;D ważna jest sama gra działa i wszystko jest ok mam pytanko co do gry...czy da sie obracac kamere (tak jak w warcraft 3 robiło sie to klawiszem delete) bo widze że w opcjach jest możliwe zaznaczyłem...hm i nadal nie moge :/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 13:28, gawczak napisał:

...czy da sie obracac kamere (tak jak w warcraft 3 robiło sie to
klawiszem delete) bo widze że w opcjach jest możliwe zaznaczyłem...hm i nadal nie moge :/?


Da się - przytrzymaj SHIFT i obracaj kółkiem myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosze o pomoc zainstalowałem gre warcraft 3 bez problemu ale gdy klikam na graj komputer sie zawiesza i zmienia sie rozdzielczosc ekranu na niski i nie wchodzi gra , mam athlona 2400+ 1 GB ramu i karta forsa 5500 a rozdziuelczość 1064 na 768 i nie mam problemu z innymi grami co mam zrobic ? mozę brakuje mi jakigoś dekodeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 21:08, Neron 6 napisał:

prosze o pomoc zainstalowałem gre warcraft 3 bez problemu ale gdy klikam na graj komputer sie zawiesza i zmienia sie rozdzielczosc
ekranu na niski i nie wchodzi gra , mam athlona 2400+ 1 GB ramu i karta forsa 5500 a rozdziuelczość 1064 na 768 i nie
mam problemu z innymi grami co mam zrobic ? mozę brakuje mi jakigoś dekodeka?

Spróbuj zainstalować nowe sterowniki do grafiki.
Spróbuj odinstalować kodeki (czasem sprawiają problemy i gra się wiesza)
Napisz do pomocy technicznej (i wogóle sprawdź dział "Pomoc" - może jest rozwiązanie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 21:08, Neron 6 napisał:

prosze o pomoc zainstalowałem gre warcraft 3 bez problemu ale gdy klikam na graj komputer sie zawiesza i zmienia sie rozdzielczosc
ekranu na niski i nie wchodzi gra , mam athlona 2400+ 1 GB ramu i karta forsa 5500 a rozdziuelczość 1064 na 768 i nie
mam problemu z innymi grami co mam zrobic ? mozę brakuje mi jakigoś dekodeka?

WarCraft? eeeee nie ten temat chyba ci chodziło o Age of Empires III prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 22:47, Bedzio3 napisał:

> prosze o pomoc zainstalowałem gre warcraft 3 bez problemu ale gdy klikam na graj komputer sie zawiesza i zmienia sie
rozdzielczosc
> ekranu na niski i nie wchodzi gra , mam athlona 2400+ 1 GB ramu i karta forsa 5500 a rozdziuelczość
1064 na 768 i nie
> mam problemu z innymi grami co mam zrobic ? mozę brakuje mi jakigoś dekodeka?
WarCraft? eeeee
nie ten temat chyba ci chodziło o Age of Empires III prawda?

nie chodzi mi o warcafta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 11:19, Andrij napisał:

Ej a moze założymy swój klan "gram.pl" ?? :]


Zdecydowanie jestem za. Jeśli chcemy założyć klan, to musi on być dobry. Ja proponuje wszystkim graczom porzucić grę w single playera i od razu zacząć grać przez sieć. Ja tak zrobiłem i już są tego pierwsze efekty. W grze w pojedynkę człowiek nic się nie nauczy: ani rushować, ani szybko i sprawnie dojść do Ery Fortów. A jest to bardzo ważna era, bo gdy się do niej dojdzie to dalsza gra staję się czystą przyjemnością (armaty, forty i ciężka kawaleria). Dlatego proponuje wszystkim graczom, grać z silnymi przeciwnikami. Oczywiście na początku będą same porażki, ale z czasem... Ja zacząłem grać przez sieć zaraz po samouczku. Na samym początku jeszcze za bardzo nie wiedziałem jak się buduje. Ale już po paru rozgrywkach, gdy podpatrzyłem techniki innych zacząłem zwyciężać. Jeśli chcecie szybko nauczyć się "sprawnie poruszać się w grze". To zacznijcie gre przez sieć od "Starć", na początku jest szok, gdy ty masz 1 oddzialik, a tu nagle jakiś gościu wjeżdża Ci z armatami, ciężką kawalerią i wszystko doszczętnie niszczy. Ale powolutku, powolutku i ty robisz tak samo innym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech zawiodłem się troche na PL wersji, parę nazw jest wg. mnie bez pomysłu przetłumaczone (niestety nie mam jak przytoczyć przykładów, grę już skończyłem)

Ja też będę chętny na multi, mój nick to zapewne Dowodca_Pawel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 00:07, Unpredictable napisał:

> Ej a moze założymy swój klan "gram.pl" ?? :]

Zdecydowanie jestem za. Jeśli chcemy założyć klan, to musi on być dobry.
Ja proponuje wszystkim graczom porzucić grę w single playera i od razu zacząć grać przez sieć. Ja tak zrobiłem i już są
tego pierwsze efekty. W grze w pojedynkę człowiek nic się nie nauczy: ani rushować, ani szybko i sprawnie dojść do Ery Fortów.
A jest to bardzo ważna era, bo gdy się do niej dojdzie to dalsza gra staję się czystą przyjemnością (armaty, forty i ciężka
kawaleria). Dlatego proponuje wszystkim graczom, grać z silnymi przeciwnikami. Oczywiście na początku będą same porażki,
ale z czasem... Ja zacząłem grać przez sieć zaraz po samouczku. Na samym początku jeszcze za bardzo nie wiedziałem jak się
buduje. Ale już po paru rozgrywkach, gdy podpatrzyłem techniki innych zacząłem zwyciężać. Jeśli chcecie szybko nauczyć się
"sprawnie poruszać się w grze". To zacznijcie gre przez sieć od "Starć", na początku jest szok, gdy ty masz 1 oddzialik,
a tu nagle jakiś gościu wjeżdża Ci z armatami, ciężką kawalerią i wszystko doszczętnie niszczy. Ale powolutku, powolutku
i ty robisz tak samo innym. :D


no chetnie, ja mugl bym grac w klanie. cala kampanie age of empires mam juz za soba, wiec umiem co nie co
teraz zaczynam gre w sieci

p.s mozemy sie umowic na gre i zobaczyc kto co jak gra
i pozniej uczyc sie grac zespolowa, grajac np. na botach pozniej z innymi graczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to niech wszyscy podadzą swoje ksywki w multi.Pogra się troche potem może się wybierze klanowiczów i będzie się lepiej grało z polakiem(można się dogadać nie wszyscy znają angielski):P

Moja ksywka w multi to Sycylius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 15:50, graczomaniak napisał:

Czy jest możliwość że AoEIII zadziała pod winows 98???


po raz enty mówię:
Age of Empires III chodzi wyłącznie pod systemem Win XP

Niestety taka polityka wydawcy, Microsoft''u zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 23:18, Neron 6 napisał:

> > prosze o pomoc zainstalowałem gre warcraft 3 bez problemu ale gdy klikam na graj komputer sie zawiesza i zmienia
sie
> rozdzielczosc
> > ekranu na niski i nie wchodzi gra , mam athlona 2400+ 1 GB ramu i karta forsa 5500 a
rozdziuelczość
> 1064 na 768 i nie
> > mam problemu z innymi grami co mam zrobic ? mozę brakuje mi jakigoś dekodeka?

> WarCraft? eeeee
> nie ten temat chyba ci chodziło o Age of Empires III prawda?
nie chodzi mi o warcafta

no to nie ten temat LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 18:26, Bumara napisał:

Utworzyłem klan naszego forum. Jeśli ktoś jest chętny do wstąpienia to piszcie odpowiedzi na mój post gdzie podacie swoje
ksywki.


xexexe

trzeba jakis trening zrobic ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 20:10, xexexe napisał:

> Utworzyłem klan naszego forum. Jeśli ktoś jest chętny do wstąpienia to piszcie odpowiedzi na mój post gdzie podacie
swoje
> ksywki.

xexexe

trzeba jakis trening zrobic ^^

Co proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 20:44, Bumara napisał:

> > Utworzyłem klan naszego forum. Jeśli ktoś jest chętny do wstąpienia to piszcie odpowiedzi na mój post gdzie podacie

> swoje
> > ksywki.
>
> xexexe
>
> trzeba jakis trening zrobic ^^
Co proponujesz?


trzeba sie umowic na jakis dzien i kto robi server o jakiej nazwie lepiej by bylo gdyby wszyscy ca chca byc w klanie podac swoja ksywke i co najwazniejsze wymienic sie swoimi numerami gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować