Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Age of Empires III PL - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

1176 postów w tym temacie

U mnie nadal dochodzi do ok. 30% i zaczyna od nowa. Może za kilka dni coś sie wyjasni oficjalnie na stronie gram.pl ??? Mam taką nadzieję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 21:54, mblot napisał:

U mnie nadal dochodzi do ok. 30% i zaczyna od nowa. Może za kilka dni coś sie wyjasni oficjalnie na stronie gram.pl ???
Mam taką nadzieję :-)


Chociaż tyle. Przynajmniej nie zostałem sam z tym dramatem, bo już chciałem skakać przez okno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd wynika z tego (wg. tego co przeczytałem na komunikacie, który po 30 min mi wyskoczył), że AoE3 nie ma dostępu do pewnych plików i prosi by się zalogować na konto administratora komputera. Każdy chyba jest zalogowany na kompie administratora, ale co zrobić by nie miał problemu z dostępem do plików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi kilka razy przerwalo sciaganie w kilku roznych miejscach, ale udalo sie zainstalowac. Poprawily sie problemy z dzwiekiem. Jest tez info na oficjalnej stronie o wydaniu patcha.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 22:35, Dowodca_Pawel napisał:

Błąd wynika z tego (wg. tego co przeczytałem na komunikacie, który po 30 min mi wyskoczył), że AoE3 nie ma dostępu do pewnych
plików i prosi by się zalogować na konto administratora komputera. Każdy chyba jest zalogowany na kompie administratora,
ale co zrobić by nie miał problemu z dostępem do plików?

Wiem jak rozwiązać problem w opcjach w menu gry kliknij zakładke aktualizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 18:53, Backside napisał:

DO CDP:

Niestety, ale mam pewne zażalenie do do wersji polskiej.

Otóż posiadam również wersję angielską AOE III i oczekiwałem,
iż będę mógł, zależenie od wsadzonej płyty, zagrać w wersją polską lub angielską.

Tymczasem okazuje się, że instalacja
wersji polskiej jest po prostu reinstalacją gry zmieniającą ją na język rodzimy.

Zależy mi na posiadaniu obu wersji, a
instalowanie na zmianę wersji ang i pl to raczej "nienajlepsze" rozwiązanie.

Dlatego chciałbym poprosić o stworzenie łatki,
która by mogła pozwolić działać naraz obu wersjom (o ile to możliwe).

Obie gry mają oryginalne cd-key''e


może rozwiązaniem będzie instalacja w dwóch różnych katalogach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi powiedziec czemu jak chce pograc przez neta to po chwili gry pisze desynchronizacja sprobuj ponownie !
i wychodzi z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam już nie wiem o co tu chodzi. Disiaj, gdy ściągam jest mała poprawa mianowicie dochodzi do jakiś 40%, ale nadal nie jest w stanie dojść do końca. Umieszczam screena z błędem, który się pokazuje po jakiś 30 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 12:57, koniczyn napisał:

> DO CDP:
> > > Niestety, ale mam pewne zażalenie do do wersji polskiej.
> > > Otóż posiadam również wersję angielską AOE III i oczekiwałem,
> iż będę mógł, zależenie od wsadzonej płyty, zagrać w wersją polską lub angielską.
> > > Tymczasem okazuje się, że instalacja
> wersji polskiej jest po prostu reinstalacją gry zmieniającą ją na język rodzimy.
> > > Zależy mi na posiadaniu obu wersji, a
> instalowanie na zmianę wersji ang i pl to raczej "nienajlepsze" rozwiązanie.
> > > Dlatego chciałbym poprosić o stworzenie łatki,
> która by mogła pozwolić działać naraz obu wersjom (o ile to możliwe).
> > > Obie gry mają oryginalne cd-key''e

może rozwiązaniem będzie instalacja w dwóch różnych katalogach?



Generalnie problem wyglądał tak:

Gdy miałem juz zainstalowaną wersję ang. włożyłem płytkę PL i pojawiła się polskie menu z opcją Graj. I rzeczywiście mogłem grać, ale w wersji ANG.

Z kolei ręczna instalacja aoe3 PL zachowała się jakby doinstalowanie nakładki z polską wersją językową - zero pytań o typ instalacji, katalog, tylko sam proces instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prosba do tych ktorym udalo sie juz sciagnac patcha: wyslijcie na jakis ftp te dwa pliki do patcha (aoe3-102-polish.rtp i aoe3-10to102.rtp) i udostepnijcie link do niego. Z gory dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również mam z patchem 1.02 problem.

System podchodził do próby jego ściągnięca kilkanaście razy, po czym również wyświetlił się komunikat, że nie można nawiązać połączenia z witryną ESO - sprawdzałem w przeglądarce, www.eso.com działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam problem z katalogiem zawierającym savy, screeny itp., który domyślnie powinien znajdować się w folderze Moje Dokumenty. ... I do wczoraj znajdował się, jednak obecnie po każdorazowym uruchomieniu gry folder ten tworzony jest na pulpicie, co oczywiście owocuje utraceniem saveów, czy ustawień. Dodam również, że podobną sytuację miałem ze Skypem, a dokładniej z folderami My Skype Content i My Skype Pictures, jednak sprawą się zbytnio nie przejąłem. I tutaj gracze kieruję do was pytanie: co zrobić, aby gra nie tworzyła katalogu na pulpicie, tylko "korzystała" z folderu znajdującego się w moich dokumentach?

P.S. Póki co zależy mi na rozwązaniu tego problemu, gdyż do automatycznej aktualizacji (a raczej niemożności jej wykonania) nie mam już sił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować