Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Hmm, aż do dzisiaj nie byłem pewien co do płci tego Autarcha :D Eh, ci Eldarzy...

Zastanawia mnie czy ten dodatek będzie zawierał również (znowu) kampanię dla SM oraz czy będą nowi bohaterowie czy ci sami. Ciekawe kiedy w końcu ujawnią nową armię. Szykuje się może w najbliższym czasie jakiś konwent czy coś w tym stylu, na którym ma się pojawić Relic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 14:58, Arcling napisał:

Zastanawia mnie czy ten dodatek będzie zawierał również (znowu) kampanię dla SM oraz
czy będą nowi bohaterowie czy ci sami. Ciekawe kiedy w końcu ujawnią nową armię. Szykuje
się może w najbliższym czasie jakiś konwent czy coś w tym stylu, na którym ma się pojawić
Relic?


Ten years after the events of Chaos Rising and the fall of Blood Raven''s Chapter Master to Chaos, Sub-Sector Aurelia remains in a state of constant warfare. The pirate Freebooter Orks have arrived to take advantage of this and loot the sector, the vile forces of Chaos continue to spread their blasphemy, the Eldar of Craftworld Alaitoc work to recover key artifacts from their past, and the feral Tyranids remaining from the failed Hive fleet invasion have suddenly reestablished contact with the Hive mind. Choose your race and determine the final fate of the entire sector, in Dawn of War II: Retribution the next installment in the critically acclaimed Dawn of War real-time strategy franchise.

* Multi-Race Campaign - For the first time in the Dawn of War II series, players will be able to experience a single player campaign customized for their chosen race.
* Army Builder Metagame - Upgrade your heroes and unlock new buildable units as you progress through the single player campaign.
* 6 Playable Races - Choose from 6 multiplayer races, each with their own unique super heavy units

http://www.gamereplays.org/dawnofwar2/portals.php?show=page&name=retribution_preorders_up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 08:57, HumanGhost napisał:

Czy ktoś coś może słyszał/czytał o wprowadzeniu Chaos Rising do taniej serii? Przydałoby
się.


no ja też ciągle czekam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa problemy:

mam teraz monitor panoramiczny 24 cale FullHD i DoW II nie chce mi się uruchomić,ciągle zmienia mi się rozdzielczość z 1280x1024 na 1920x1080 i z powrotem wywala mnie do pulpitu,gra uruchamia się raz na 10 prób ...
Steam lub game for windows live wykasował mi wszystkie sejvy i teraz po zalogowaniu się mogę tylko rozpocząć nową kampanię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 10:30, luzac napisał:

Ledwo co podstawka pojawiła się w XK... Chaos jeszcze pewnie przelezie przez TS''a zanim tak samo skończy. :P


Nie tak ledwo. Minęło już pare miesięcy, jeśli nie kilka miesięcy. W sumie przydałoby się. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 06:26, HumanGhost napisał:

Jaki jest maksymalny poziom w grze? 20?
Hehe Dreadnought jest boski. Dać mu działko i wysłać do Korei Północnej. ;]

Z tego co pamiętam to 30, w Chaos Rising chyba można dojść do 40.
Ale mogę się mylić, dawno nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 06:26, HumanGhost napisał:

Jaki jest maksymalny poziom w grze? 20?
Hehe Dreadnought jest boski. Dać mu działko i wysłać do Korei Północnej. ;]


20 w podstawce i chyba 30 w Chaos Rising

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, to już przekracza granice przyzwoitości. Gra notorycznie oszukuje na wynikach misji w zakresie przytomności członków drużyny. Tracę przez to nie raz misje poboczne. Przed chwilą ubiłem Karnifeksa (czy jak mu tam) i mimo pełnego składu osobowego i przytomności dowódców drużyn gra zaliczyła mi jedynie 3/4 w tym zakresie. Cholery można dostać. Czy ktoś się orientuje czy to jakiś błąd jest czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 22:08, Wilkv napisał:

Jeśli raz zaliczyli zgona, to to się już liczy jako brak przytomności. Jeśli nie zginął żaden - bug.


A więc to o to chodzi! Kurde, ja myślałem, że liczy się stan aktualny z chwili wykonania danego zadania. Kurde, gdybym wiedział to trochę inaczej zrobiłbym pare rzeczy. No cóż, trudno. Dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.12.2010 o 06:15, HumanGhost napisał:

A więc to o to chodzi! Kurde, ja myślałem, że liczy się stan aktualny z chwili wykonania
danego zadania. Kurde, gdybym wiedział to trochę inaczej zrobiłbym pare rzeczy. No cóż,
trudno. Dzięki za wyjaśnienie.

Heh, dokładnie. Nie można pozwolić by chociaż raz ktoś zginął. Tak to by było za łatwo.

A teraz spróbuj taki numer utrzymać przez parę misji na najtrudniejszym poziomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2010 o 21:49, Zbicku napisał:

no w końcu, ale miałem małą nadzieje na coś innego a mianowicie mega deff dreada ach ale trudno http://darkfuturegaming.blogspot.com/2010/03/latest-work-from-willtopaint-mega-deff.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli SM dostana Land Raidera, bo nie maja innych opcji to co dostanie Chaos? tez Land Raidera czy cos do T2? a moze Chaos Terminators? jak myslicie? albo Obliteratorow jako global skill?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować