Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2010 o 11:55, Outlander-pro napisał:

Ludzie RELIC a nie żaden RERIC. Skąd wy to bierzecie? No i używajcie spojlerów :/


Dawno dawno temu gdy DoW jeszcze żył był gracz koreański który zwał się SeleCT. obecnie grający w SC2. Razu pewnego powiedział "Reric makes bug". Jako, że polityka Relica fanom DoWa się nie podobała (lanie na DoWa i pompowanie CoHa) zaczęli używać określenia "Reric". Panimajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 11:47, Przedlack napisał:

ale przede wszystkim chcę, by w Retribution nie pojawiały się SIOSTRY. Brrr, aż skóra mi cierpnie.


Siorki uszły, ale wykonanie było tragiczne. Zresztą Soulstorm był robiony przez Iron Lore , które miało więcej chęci (i upadło), ale miał małe doświadczenie w robieniu gier (wygląd Burakudy w porównaniu z innymi pojazdami, nawet flag dla ras w kampanii nie pozmieniali), jeszcze mniejsze pojęcie o fluffie (Alfa legion czczący Khorne''a i wyskakujący z warpstormu lolwut) i prawie zero kapusty. Przez to nie stać ich było na pozmienianie paru głosów. A szkoda, bo gdyby zrobili jeszcze dla generała IG głos z kampanii do byłbym zadowolony. A tak to chodził fajnie wyglądający generał z głosem największej porażki IG.

A mój koncert życzeń. Proste- IG. Fanbojstwono i fakt, że świetnie nadaje się do mechaniki gry. Ew. DE, bo zmienili całkowicie wygląd-na lepszy, bo mniej przypominający paradę równości.

Dnia 19.12.2010 o 11:47, Przedlack napisał:

Przy okazji zastanawiam się, czy Reric będzie na tyle mądry i nie da Land Raiderowi czegoś
takiego jak "rear armor".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 13:39, Shveid napisał:

Siorki uszły, ale wykonanie było tragiczne. Zresztą Soulstorm był robiony przez Iron
Lore , które miało więcej chęci (i upadło), ale miał małe doświadczenie w robieniu gier
(wygląd Burakudy w porównaniu z innymi pojazdami, nawet flag dla ras w kampanii nie pozmieniali),
jeszcze mniejsze pojęcie o fluffie (Alfa legion czczący Khorne''a i wyskakujący z warpstormu
lolwut) i prawie zero kapusty.

Niestety niski budżet było widać aż nadto. W ogóle wiele rzeczy wyglądało jakby były robione w pośpiechu (z tego powodu Alpha Legion miał flagę Word Bearers i te niezmienione odzywki dowódców, nie wspominając już o bugu, który wykluczał SoB z normalnych rozgrywek na multi...). To z Alpha Legionem to faktycznie zupełnie nietrafione, bo ich dowódca zachowywał się jakby urwał się z World Eaters (mogli ten legion dać).

Dnia 19.12.2010 o 13:39, Shveid napisał:

A mój koncert życzeń. Proste- IG. Fanbojstwono i fakt, że świetnie nadaje się do mechaniki
gry. Ew. DE, bo zmienili całkowicie wygląd-na lepszy, bo mniej przypominający paradę
równości.


Inkwizycja wydaje się być już niemal pewna(co sugeruje zarówno tytuł jak i stylizowana litera "I" w logo), ale może to jednak będą połączone siły z Gwardią. Takie coś by mi odpowiadało, chociaż najlepiej jakby wprowadzili dwie armie :P W końcu drugi dodatek do DoW1 wprowadzał już dwie rasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 12:40, Wiktor_B napisał:

Co do eldów to powiem jedno: BANSHEE W JEDYNCE BYŁY SUPER :D.Tylko one. A aspiringa jakoś
nielubiłem :P

Aaaaa!
Jak mogłem o TYM ZAPOMNIEĆ?! Diabelnie mi brakuje tych banshee. Dodam, że z opisu ich w bitewniaku wnioskuję, że one powinny być trochę szajbnięte. Jak Ci taka nagle wrzaśnie "TO BATTLE!!!!" w DoW 1, to aż....
No cóż, trzeba się zadowolić z 40-latkami które są nam serwowane w dwójce. A skoro już przy tym jesteśmy, JA. CHCĘ. GŁOS. TALDEER. Z DC.

Arcling
Dodać, że dowódca chaosu jeszcze płakał w pewnym etapie gry.... jak do tego można było dopuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inkwizycja ma w swoich szeregach jednostki Imperium (Storm Troopers) , a po za tym nie wiadomo za wiele o tejże rasie nowy codex pojawi sie dopiero w marcu , prawdopodobnie tworcy będa sie nim inspirowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 13:23, Shveid napisał:

Dawno dawno temu gdy DoW jeszcze żył był gracz koreański który zwał się SeleCT. obecnie
grający w SC2. Razu pewnego powiedział "Reric makes bug". Jako, że polityka Relica fanom
DoWa się nie podobała (lanie na DoWa i pompowanie CoHa) zaczęli używać określenia "Reric".
Panimajesz?


Właściwie to cytat dokładnie brzmiał: "Reric make bug". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 11:55, Outlander-pro napisał:

Ludzie RELIC a nie żaden RERIC. Skąd wy to bierzecie? No i używajcie spojlerów :/


Daj spokój, jak dzieci chcą przekręcać nazwę firmy, bo wszyscy tak robią, to niech sobie przekręcają.

Swoją drogą ładna hipokryzja - gry tego producenta będę dalej kupował, ale w ramach protestu nazwę go "Reric" zamiast "Relic". Szkoda tylko, że bardzo mała grupa używających tej "nazwy" zdaje sobie sprawę o co naprawdę z tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 16:24, Mercuror napisał:

Daj spokój, jak dzieci chcą przekręcać nazwę firmy, bo wszyscy tak robią, to niech sobie
przekręcają.

Why so serious?
Gry robią dobre, fakt, ale ich olewanie DoW 1 nie mogło przejść obojętnie. ;]
Poza tym to jest określenie raczej humorystyczne, niżeli bardzo obrażające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 14:14, Arcling napisał:


Inkwizycja wydaje się być już niemal pewna(co sugeruje zarówno tytuł jak i stylizowana
litera "I" w logo), ale może to jednak będą połączone siły z Gwardią. Takie coś by mi
odpowiadało, chociaż najlepiej jakby wprowadzili dwie armie :P W końcu drugi dodatek
do DoW1 wprowadzał już dwie rasy.

jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości - po dodaniu retribution do wishlisty steam w miniaturze jest inkwizytor. A w zasadzie inkwizytorka, jakby mało kobiet było ;/ (autarcha, faarserka) Wszyscy sieciowi transgenderyści mogą czuć się uradowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2010 o 16:24, Mercuror napisał:

Daj spokój, jak dzieci chcą przekręcać nazwę firmy, bo wszyscy tak robią, to niech sobie
przekręcają.


To że nie znasz zwyczajów utartych na community DoWa i nie rozumiesz, że Reric niejednokrotnie zawiódł nadzieje i oczekiwania najwierniejszych fanów to Twój problem, ale ja mam prawo nazywać firmę jak mi się żywnie podoba dopóki każdy wie o co chodzi. Szczególnie, że nie godzę tym w żadną z zasad pisowni języka polskiego. Także dzieckiem możesz nazywać siebie.

Dnia 19.12.2010 o 16:24, Mercuror napisał:

Swoją drogą ładna hipokryzja - gry tego producenta będę dalej kupował, ale w ramach protestu
nazwę go "Reric" zamiast "Relic". Szkoda tylko, że bardzo mała grupa używających tej
"nazwy" zdaje sobie sprawę o co naprawdę z tym chodzi.

No cóż, nigdzie nie pisałem, że mam zamiar kupować ich gry. Mogę nawet złożyć oświadczenie, że nie kupię żadnej gry Rerica, a na pewno związanej z serią Dawn of war, dopóki nie powrócą do korzeni z jedynki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2010 o 13:46, Dexter_McAaron napisał:

Co do samego zdrajcy...

Może rozwiążą też to w ten sposób, że kanonicznie zdrajcą będzie jednak libr? W końcu
sytuacja Jonaha była najfajniej wytłumaczona, nie będąc tym razem prostym aktem bezczelnej
zdrady, ale opętaniem, która Orion starał się dzielnie zwalczyć i w końcu dzielnie poległ.
Wyglądałoby to całkiem smacznie...


moze full purity nie jest kanonicznym zakonczeniem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 16:38, Teokrata napisał:

moze full purity nie jest kanonicznym zakonczeniem ??



Raczej nie może być, bo w tym zakończeniu

Spoiler

zdradza Martellus

, który wystąpi w kampanii Retribution.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i... panowie! Ujawniona została nowa jednostka dla Chaosu - Noise Marines.

http://www.gamespot.com/pc/strategy/warhammer40000dawnofwariiretribution/video/6285588?tag=gumballs%3Bimg%3B2

Czyli jednak będzie coś od Slaanesha w końcu. Swoją drogą to w trailerze słychać głos Jonaha, więc może jednak jakąś rolę w kampanii pozostali bohaterowie będą mieli.

Co do Full Purity to ludzie pisali, że można mieć było kogoś innego z minimalną ilością korupcji. Chociaż również stawiam na to, że dodatek podąża za "zwykłym" purity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 03:04, Arcling napisał:

Panowie i... panowie! Ujawniona została nowa jednostka dla Chaosu - Noise Marines.


Czyli jakby chciano trzymać się fluffu to powinniśmy mieć do czynienia z Dziećmi Imperatora. Ale znając Relic tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 10:16, Salwatorowiec napisał:

Jako, że ostatnio stałem się nabywcą Warhammer 40.000 Dawn of War 2 to mam pytanie czy
gra nawiązuje do fabuły poprzedniej części i czy dużo gra osób w multi?


na multi jest z kim grać a DOW II nie jest żadną kontynuacją jedynki pod jakimkolwiek względem (wyjątkiem jest Elifiasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 11:01, Teokrata napisał:

na multi jest z kim grać a DOW II nie jest żadną kontynuacją jedynki pod jakimkolwiek
względem (wyjątkiem jest Elifiasz)

Aleś pierdolnął...
Angelos, nawiązania do kampanii z Kronusa, Davian Thule, wspomnienia o nieudanej kampanii z Soulstorma w wyniku której tak bardzo Kruki bronią rodzimych planet w DOW2...
Nie no, w ogóle nie ma nawiązań do pierwszej części.

Albo nie grałeś w poprzednie części, albo w ogóle nie śledziłeś fabuły z dwójki. Albo obydwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2010 o 22:01, Bambusek napisał:

No szukałem po sieci, ale wszędzie tylko mowa ogólnie o "kampanii z kilkoma rasami do
wyboru"

No i Bambusku powoli wychodzi na moje :) Właśnie ujawniono kampanię Chaosu jako piątą :)
Ani chybił niedługo zostanie przedstawiona nowa rasa która również będzie posiadać swoją kampanię.

EDIT : I znowu Elifiasz. Bogowie Chaosu są chyba zbyt miłosierni dla niego. To jakiś Czempion że jeszcze żyje ? (jasne, czempion, za każdym razem po dupie dostaje od Kruków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować