Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 09.01.2011 o 15:07, Carter napisał:


Po pierwsze, to nie właściwy temat. Tutaj są prowadzone rozmowy o grze Dawn of War 2 i jej dodatkach. O filmie można porozmawiać tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=11839&u=3996
Po drugie, nie dziwne że to pierwsza pełnometrażowa animacja którą widziałeś bo innych nie było. Krótką historię filmów Warhammerowych wspominam w mojej recenzji która zlinkowana jest w powyższym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2011 o 10:01, Indrid_Cold napisał:

Nie
jesteś
mądrzejszy
ode
mnie,
nie
przeginaj
pały
podrostku.


tnij posty to raz a dwa, że w tym roku skończę lajtowe 29 lat, więc nie nazywaj mnie podrostkiem koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2011 o 21:57, Shveid napisał:

Walkę o Kauravę przegrali, bo relic pewnie uznał, że dziwnie by było, by jakiś zakon
z Radomia wygrywał wszystkie ważne bitwy.


1. Shitstorma robił Iron Lore.
2.Dowodził tam Indric "Spess Mahreen" Boreal, który nie potrafił powiedzieć "Spejs Marins" a co dopiero podbić Karauvę
3. Z Radomia?? Hmmm to chyba się dołączę do nich bo mam blisko do punktu rekrutacyjnego XD

>A Kruki muszą wygrać, bo inaczej stracą swoje

Dnia 08.01.2011 o 21:57, Shveid napisał:

światy rekrutacyjne. Poza tym, teraz pieprzony lider Honor Guard, który stłucze piratów,
przepędzi husarię, zrobi z robali przysmak dla Beara Gryllsa, wyrwie wąsy Merkuremu i
zabierze terminatorkę Elifiaszowi.


Jak zwykle. DC mnie wnerwiło tym zwycięstwem Kruków a przedewszyskim postacią Damana Żula. Ale i tak zagram Orkami, Eldami i Chaosami, mimo, że wraca Eli Failbaddon :P

>A swoją drogą- czemu Eli biega w terminatorce? W

Dnia 08.01.2011 o 21:57, Shveid napisał:

Chaosie terminatorki rozdaje się na drodze losowania?


Prawie. Wygrał w totka i sobie kupił w Empiku XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 21:06, Wiktor_B napisał:

W > Chaosie terminatorki rozdaje się na drodze losowania? Prawie. Wygrał w totka
i sobie kupił w Empiku XD

Według kodeksu można ja zdobyć wyzywając innego posiadacza zbroi typu drednot na walkę (w siłach chaosu) lub ukraść lekko uszkodzoną z ciała jakiegoś zabitego SM. Skoro elfiasz jest dowódcą, to nie było mu trudno zdobyć tego typu zbroję. Co innego gdyby to miała być jakaś demoniczna broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.01.2011 o 21:06, Wiktor_B napisał:

Jak zwykle. DC mnie wnerwiło tym zwycięstwem
Kruków a przedewszyskim postacią Damana Żula. Ale i tak zagram Orkami, Eldami i Chaosami,
mimo, że wraca Eli Failbaddon :P


no ja najpierw zagram Chaosem, potem Eldami a potem pewnie IG lub Tyranidami ;-PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy się przyłączać warto? Może, bo w tym zakonie niewiele trzeba robić, bo ekipa złożona z 11-15 żołnierzy 1 puszki wyręcza wszystkich :D

I robienie z Borola przegrańca było proste- stworzyło go Iron Lore, a jak się z nim spierać, skoro nie istnieje?

I tak jako ciekawostkę- Elifiasz był najpopularniejszym bohem w DC i właśnie dlatego pojawił się w DoW2. Jeśli w SS będzie również zastosowany fanserwis, to pewnie wygra Gwardia albo DE.

Axuwax- czyli najprawdopodobniej Eli wziął go sobie od ś.p. Araghasta. Jeśli to inaczej wytłumaczą, no to zdziwię się.

A jeśli miałbym grać w kampanię, to pewnie IG jako pierwsze (narzekałbym na Jenerała Merkurego), potem pewnie SM (Martellus), później Chaos( Plague Champion), a jeśli jeszcze będzie mi się chciało, to wedle własnego widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom zapomniałem że Elifiasz w kampanii zdradził jakiegoś lorda czarnego legionu. Najprawdopodobniej od niego ma więc zbroję, tylko ciekawe co się stało z hełmem x] Pewnie kruki akurat tą część uszkodzili.

Dokładny cytat z kodeksu:
Namaszczony czempion, by zdobyć swój egzemplarz, musi uśmiercić jego poprzedniego właściciela albo w rytualnym pojedynku, albo bardziej podstępnymi środkami.

W tym wypadku to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaak to jest pewnie terminatorka Araghasta. Szkoda że niema tego fajnego hełmu, chociaż może się pojawi jako wargear. Swoją drogą niezdziwię się, jak Neroth i Kain będą większymi Badassami od Eliego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 22:10, Shveid napisał:

I tak jako ciekawostkę- Elifiasz był najpopularniejszym bohem w DC i właśnie dlatego
pojawił się w DoW2. Jeśli w SS będzie również zastosowany fanserwis, to pewnie wygra
Gwardia albo DE.


Nie wyjaśnili jeszcze jego przejścia z Word Bearers do Black Legion (a u tych pierwszych według kampanii DC, służył jakoś od czasu Herezji Horusa jako zwykły sierżant najpierw). Jeśli Elifiasz pod względem popularności był pierwszy to drugi prawdopodobnie był Gorgutz. Szkoda, że jego nie zobaczymy w tym dodatku (może w następnym lub kolejnej części serii?). Jego powrót przynajmniej nie był by naciągany, bo on zawsze uciekał a nie ginął jak Eli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 14:27, Arcling napisał:

Nie wyjaśnili jeszcze jego przejścia z Word Bearers do Black Legion (a u tych pierwszych
według kampanii DC, służył jakoś od czasu Herezji Horusa jako zwykły sierżant najpierw).


A Elfiasz Pogrobowiec (chyba tak się nazywa) nie był przypadkiem z legionu Alfa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 15:31, Axuwax napisał:

A Elfiasz Pogrobowiec (chyba tak się nazywa) nie był przypadkiem z legionu Alfa ?


Nie, Eli był Czarnym Apostołem. Z Alfa Legionu był lord Bale z podstawki (Carrona litościwie pominę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2011 o 15:56, Teokrata napisał:

tnij posty to raz a dwa, że w tym roku skończę lajtowe 29 lat, więc nie nazywaj mnie
podrostkiem koleś

Bardzo mi przykro że po 29 latach życia pozostało Ci wytykanie mądrości innym w necie. jeżeli to co piszesz to prawda bo z zachowania mi na to nie wygląda abyś miał tyle. A nawet jeśli to nadal jesteś młodszy koleś, mi uderzy w tym roku 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok,dzięki za informacje. Myślałem że jest z Alfa legionu bo pod koniec kampanii w DOW2 CHR wykrzykiwał chyba słowa zemsty czy przysięgę zemsty złożoną Legionowi Alfa przeciw Krwawym Kruką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 17:49, Indrid_Cold napisał:

Bardzo mi przykro że po 29 latach życia pozostało Ci wytykanie mądrości innym w necie.
jeżeli to co piszesz to prawda bo z zachowania mi na to nie wygląda abyś miał tyle. A
nawet jeśli to nadal jesteś młodszy koleś, mi uderzy w tym roku 30.


no cóż... chcesz zobaczyć mój dowód czy coś? poza tym zastosowałem pretensjonalny ton, bo się głupio upierałeś i chciałeś nam wmówić, że to nie możliwe by gra działała na obu platformach, co nie było zbyt mądre jak na twój wiek... więc, jak widzisz całe życie się człowiek uczy. a ja uświadamiając Cię w błędzie nie zasłużyłem sobie na tekst typu: " nie przeginaj pały podrostku". no chyba, że uważasz, że kilka miesięcy więcej na tym świecie daje Ci do tego prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 21:47, Teokrata napisał:

według mnie na tych screenach Kain wyglada na Zerka. Eli ma niezle power clawy


Ew. będzie złym Tarkusem.

Baneblade- oczywiście z tej pozy wygląda jak esencja wpie***lu i zniszczenia, ale wciąż mnie martwi, czy strzał, który słyszeliśmy w leaked footage (swoją drodzą-THQ skasowało) zostanie do końca, bo póki co pierdzi a nie strzela


A Elo pzury ma całkiem pokaźne. Matka mówiła, by nie obgryzał- i oto efekt.


Edit: zapdejtowali obrazek pokazujący CE- do znanych nam obrazków armii robiących za tapety dołączył obrazek z IG. Szkoda, że nic nie widać :/

http://www.capsulecomputers.com.au/wp-content/uploads/dawn-of-war-II-retribution-collectors-edition.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie teraz to jedna rzecz nie daje spokoju mianowicie jak spierniczą optymalizację. Wiadomo że po Chaos Rising optymalizacja się pogorszyła to ciekawe jak teraz będzie nie wspomnę o grafie.
bo mam teraz takie wyniki po ostatnim patchu.

20110113145722

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować