Zaloguj się, aby obserwować  
FlankerD

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - będzie!!! [M]

478 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2009 o 21:25, Quinti napisał:

Nie za wiele pokazuje nieprawdaż??


Nie, pokazuje w stosunku do poprzednich poprawioną oprawę graficzną, oraz miejsca jakie może się znaleźć gracz podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:25, Quinti napisał:

> > Noo... Mam nadzieje że ta zwłoka zaowocuje lepszym zoptymalizowaniem gry.

>
> Nowy filmik! http://www.youtube.com/watch?v=_iQVYuK2caA
Nie za wiele pokazuje nieprawdaż??

Niewiele, ale lepsze to niż nic... Wypadałoby już zacząć reklamować swój produkt bo przy obecnej polityce oprócz fanów army i ofp niewielu z poza tego środowiska ją kupi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:31, Bracio napisał:


> Nie za wiele pokazuje nieprawdaż??

Nie, pokazuje w stosunku do poprzednich poprawioną oprawę graficzną, oraz miejsca jakie
może się znaleźć gracz podczas gry.


Taaa, kilka miejscówek widziałem w poprzednich filmach, a te które zostały pokazane nie zostały nawet w pełni zaprezentowane, nie można zrobić jakiegoś dłuższego filmu?? Kurde aż mnie skręca z ciekawości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 21:33, Quinti napisał:

Taaa, kilka miejscówek widziałem w poprzednich filmach, a te które zostały pokazane nie
zostały nawet w pełni zaprezentowane, nie można zrobić jakiegoś dłuższego filmu?? Kurde
aż mnie skręca z ciekawości!

I właśnie oto w tym wszystkim chodzi. Pokazać jak najkrócej najciekawsze lokacje, podsycić ciekawość, a potem graczowi pozostaje jedynie kupić grę żeby zaspokoić całkowicie swoją ciekawość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 18:23, Bracio napisał:

Najnowszy screen z wersji PC, grafika jest świetna.

No, oby tylko z tym nie przegięli, bo malo który sprzęt to udźwignie:/
A pierwszy Flasshpoint miał grafike, generalnie rzecz ujmując, do bani. Jednak dzięki dbalosci o drobne detale i świetnie zaprojektowanym mapom gra dawała radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2009 o 18:28, zadymek napisał:

> Najnowszy screen z wersji PC, grafika jest świetna.
No, oby tylko z tym nie przegięli, bo malo który sprzęt to udźwignie:/
A pierwszy Flasshpoint miał grafike, generalnie rzecz ujmując, do bani. Jednak dzięki
dbalosci o drobne detale i świetnie zaprojektowanym mapom gra dawała radę.


Jakiś facet z Codemasters powiedział, że do odpalenia gry na średnio wysokich detalach wystarczy 8800 GT, zapewne w najbliższym czasie nie poznamy wymagań sprzętowych, lecz wyjdzie kolejny screen i to pod koniec tego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 20:24, Rokuto napisał:

Dnia 30 czerwca i 2 lipca ukazały się 4 screeny:


Mógł byś dać bezpośrednie linki do screenów? Nie mam konta na tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 20:24, Rokuto napisał:

W niedługim czasie powinien wyjść filmik pokazujący tryb Hardcore.
Źródło www.ofp2.pl

Gra na pewno będzie grywalna czego niestety nie da się powiedzieć o ArmAII (choć wersja na Xbox jeszcze nie miała swojej prezentacji) - w tym momencie wiadomo już jaka produkcja zdobędzie większą popularność. Ale ralizm... jak na razie brak. OPF był realustyczny nawet ze wszystkimi ułatwieniami a te ograniczały się przede wszystkim do dobrodziejstw bogatego HUD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb Hardcore będzie się różnił od zwykłego tylko HUD''em, z tego co mi wiadomo (np. o stanie kompanów dowiemy się z menu komend), AI i tak dalej pozostanie bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 21:01, hallas napisał:

> W niedługim czasie powinien wyjść filmik pokazujący tryb Hardcore.
> Źródło www.ofp2.pl
Gra na pewno będzie grywalna czego niestety nie da się powiedzieć o ArmAII (choć wersja
na Xbox jeszcze nie miała swojej prezentacji) - w tym momencie wiadomo już jaka produkcja
zdobędzie większą popularność. Ale ralizm... jak na razie brak. OPF był realustyczny
nawet ze wszystkimi ułatwieniami a te ograniczały się przede wszystkim do dobrodziejstw
bogatego HUD.


To Ciebie powinno zainteresować http://www.gamespot.com/pc/action/operationflashpoint2/video/6212876/operation-flashpoint-dragon-rising-fear-and-anticipation-trailer?hd=1 gameplay, o ile nie oglądałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować