Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 03.03.2007 o 21:21, zolenderek napisał:

/ciach/

Z tego co pamiętam złota sztaba była wcześniej. W kuźni jej na 100% nie ma. Nie pamiętam niestety, gdzie dokładnie była złota sztaba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurra! Wczoraj przeszedłem DM i dałem Ciernisty Czerep Ashy! Głupawa była gatka mojego ojczulka, że czego to on nie zrobi, ale bardzo się cieszę. Arantir jednak był trochę zbyt łatwy i rządziły nim zbytnio skrypty. :( Ale gra fajna. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 21:21, zolenderek napisał:

Jak wykuć miecz Miecz płomienia ziemi (Earthfire Sword)? Jestem w kuźni w 7 rozdziale ale oprócz
bezużytecznej klingi nie mam nic co by się nadawało do produkcji miecza. Jest wprawdzie zamknięta
skrzynia ale nie potrafię jej otworzyć (brak klucza). Może tam jest sztaba Flamegold? jeśli
tak to jak otworzyć skrzynię. Dodałem sobie umiejętność włamania ale i tak brak wytrycha.

Hmm, to ciekawe, ja kiedyś też zamarzyłem sobie splądrować Płonące miasto(duużo zamkniętych drzwi) i zainwestowałem we włamanie, ale nie przypominam sobie, żebym musiał zanleźć jakieś wytrychy!Ot Pojawiał się taki "magicznie" w ręce i otwierałem zamek. W samej grze też nie spotkałem podobnego przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS A Sztabka Płonącego złota nie jest w zamkniętej w skrzyni, niestety była na statku Menelaga o wiele wcześniej w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy Dark Messiah pujdzie mi na procesorze 2.2 Ghz.
Wiem że wymagania są 2.6 (zalecane 3), ale czy mi na tym procku pujdzie i jak to będzie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 21:42, Sonic1575 napisał:

Mam pytanie: czy Dark Messiah pujdzie mi na procesorze 2.2 Ghz.
Wiem że wymagania są 2.6 (zalecane 3), ale czy mi na tym procku pujdzie i jak to będzie wyglądać.

Ogólnie to nie istotny takt CPU bo np. Intel Core Duo to ma tak 1,8Hz więc nie należy się kierować GHz podanymi na pudle(zresztą jak tam pisze, to chodzi o legendarnego badziewnego PVI a nie porządny CPU) . Ot powiem, że pójdzie spoko na wszystkim z porządną kartą graficzną (powyżej ATI 9550 64MB) i procku AMD 64 3000+(a on ma przacież 1,8GHZ właśnie). A żeby gra nie wczytywała się w tempie "zrobię kawę i poczytam" to radzę conajmniej 1,5GB Ram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2007 o 05:00, zadymek napisał:

Ogólnie to nie istotny takt CPU bo np. Intel Core Duo to ma tak 1,8Hz więc nie należy się kierować
GHz podanymi na pudle(zresztą jak tam pisze, to chodzi o legendarnego badziewnego PVI a nie
porządny CPU) . Ot powiem, że pójdzie spoko na wszystkim z porządną kartą graficzną (powyżej
ATI 9550 64MB) i procku AMD 64 3000+(a on ma przacież 1,8GHZ właśnie). A żeby gra nie wczytywała
się w tempie "zrobię kawę i poczytam" to radzę conajmniej 1,5GB Ram.


Mam karte graficzną GeForce 7600, 1 GB RAM i procesor 1.8 (ale w jakiejś innej mierze, co wedłóg mojego taty w przeliczniu to 2.2 (/2.4 , ale to raczej nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ten cholerny Łuk Ognistego Gniewu.W wieży ze śluzą zdołałem wspiąć się tylko do skrytki ze zbroją dla zabójcy a dalej kombinuje jak koń pod górę i nic. Próbowałem nurkowania po wypełnieniu wieży wodą do wszystkich wnęk i dalej nic, szkoda bo taki łuk to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 18:24, zolenderek napisał:

Gdzie jest ten cholerny Łuk Ognistego Gniewu.W wieży ze śluzą zdołałem wspiąć się tylko do
skrytki ze zbroją dla zabójcy a dalej kombinuje jak koń pod górę i nic. Próbowałem nurkowania
po wypełnieniu wieży wodą do wszystkich wnęk i dalej nic, szkoda bo taki łuk to coś.

Osobiście polecam raczej łuk zimowego oddechu, bo ten łuk ognistej furii to ledwo zapala oliwę a co dopiero wrogów( coś musi być z nim nie tak) ale jak się uprzesz, to tu masz wskazówkę

http://guides.gamepressure.com/darkmessiahofmightandmagic/guide.asp?ID=1913

ogólnie to (chyba)musisz odnaleźć Secret w lokacji gdzie wznosisz się na tratwie/podłodze w górę na wodzie zaraz po ucieczce przed dużym czerwiem. I gdzie atakują cie "kalmary". Potrzeba dopłynąć do jednej wnęki i z opisu wynika, że w niej jest skrzynia ze zwojami, Mistrzowską Zbroją Złodzieja i wspomniany Łuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 01:14, zadymek napisał:

http://guides.gamepressure.com/darkmessiahofmightandmagic/guide.asp?ID=1913

ogólnie to (chyba)musisz odnaleźć Secret w lokacji gdzie wznosisz się na tratwie/podłodze w
górę na wodzie zaraz po ucieczce przed dużym czerwiem. I gdzie atakują cie "kalmary". Potrzeba
dopłynąć do jednej wnęki i z opisu wynika, że w niej jest skrzynia ze zwojami, Mistrzowską
Zbroją Złodzieja i wspomniany Łuk.

Zbroję znalazłem ale w tej sekretnej lokacji nie ma łuku. Nurkując po zalaniu wieży przeszukałem wszystkie dostępne wnęki (przy penetracji często się topiąc) ale nie znalazłem tego łuku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem grę i jestem nią zachwycony.ale to moja pierwsza gra z tego gatunku więc mam pytanko :
Jak zdobyć zbroje , trzeba ją znaleźć ??

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 08:21, timon 111 napisał:

Wczoraj kupiłem grę i jestem nią zachwycony.ale to moja pierwsza gra z tego gatunku więc mam
pytanko :
Jak zdobyć zbroje , trzeba ją znaleźć ??

Pozdrawiam :)

Ogólnie, ujmę to tak: nic w tej grze nie dostniesz, wszystko trzeba zdobyć/znaleźć.
Życzę dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pewien problem. Otóż kiedy załanczam grę, pojawia się białe tło (tylko głos świadczy o tym że komp się nie zawiesił). Potem kiedy się kończy filmik i reklamy (w białym obrazie) wyskakuje błąd że nie umie odnaleźć jakiegoś pliku.

O co moze w tym chodzić? W angielskiej wersji wszystko jest ok.

Z góry dzięki za pomoc,

Pozdrawiam ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czemu moderatorzy zamykają wszystkie tematy związane z pomocą techniczą do tej gierki :/. Terz będe musiał przeglądać 80 stron tematu, żeby pośród opini na temat gry, pytań o przejście jakiegś fragmentu, tudzież spojlerów (sic!) natrafić być może na problem natury technicznej, który mam :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 13:48, thaven napisał:

/ciach/

A od czego masz wyszukiwarkę w temcie? Poza tym zawsze odwiedzić pomoc techniczną na stronach CDP. W ostateczności możesz opisać swój probelm bez przeglądania tematu (co nie jest najlepsze, ale na pewno uchroni Cię od spoilerów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 20:39, windows00 napisał:

> /ciach/

>/ciachciachciacach - mwahahahaha!/

Tylko ciężko znalesć slowa klucze dla opisania problemu techcznego, żeby wciepnąć je w wyszukiwarkę, bo problemy technicze są często ęsto zlożone i mogą być bardoz rożnorodnie opisywane. Dalej: gdyby znalazł odpowiedź na mój problem na stronach pomocy technicznej CDP, to glowy bym sobie zaglądaniem na forum nie zawracał. A opisanie problemu bez przeglądania tematu to tylko troche mnie nieelaganckie niż zakładnie nastepnego tematu, które tutaj jest tak zwalczane. Bo to takie bledne koło - od cholery ston w temacie, więc bez czytania zadam pytanie, tym samym jeszcze bardziej powiękrzając ten temat.
Powinien być osobny temat pomocy technicznej do kązdej gry - byłoby najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark Messiah MultiPlayer - Problem

Gre mam od 2 miesięcy. Grałem prawie codziennie i było dobrze, ale ostatnio, nie wiem czemu gdy chce wejść na serwer, komp mi sie zacioł i nie chce się odblokować. - Poprostu musze zresetować. Tak jest za każdym razem, na każdym serwerze. Reinstalka nie pomogła, co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś opcji Verify integrity of game files ? Prawym przyciskiem na DM w okienku steam - properties/local files.
Zazwyczaj pomaga w tego typu sytuacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować