Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2007 o 22:28, Iroks1 napisał:

ja zdobyłem ten karabin maszynowy akm74/2 (jakoś t ak sie to pisze) z upem do szybkostrzelności, dorzuciłem > lunetę i jest to naprawdę zabójcza broń wywalam 2 magazynki w czasie 1 normalnego :)


AKM-74/2U.
Bo tak zmodyfikowany karabin maszynowy jest lepszy niż działko M61 Vulcan. :)

hehe ----->
Na początku tak jest. Pogryzione przez dziki dubeltówki albo PMM''ki. Później to już jest skok w górę w ilości przeciwników jak i w jakości broni i można spokojnie znaleźć w miarę niezniszczone karabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:28, Iroks1 napisał:

ja zdobyłem ten karabin maszynowy akm74/2 (jakoś t ak sie to pisze) z upem do szybkostrzelności,
dorzuciłem lunetę i jest to naprawdę zabójcza broń wywalam 2 magazynki w czasie 1 normalnego
:)

Ten karabin jest naprawdę dobry , dużą część gry brat z nim przeszedł :) Najgorzej jak sie zacznie zacinać(wtedy najlepiej załatwić sobie nowy karabinek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech ilu ja wrogow z niego skosilem :) moja ulubiona bron :)

Dla mnie bardzo fajnym patentem jest to, ze bron niszczy sie w zaleznosci od tego, jak zabijemy przeciwnika :) Np. po rzucaniu granatmi prawie nigdy nie znajduje nic zdatnego do uzycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nosze jeszcze trs 301 jeżeli zacznie brakować mi amunicji do tego co normalnie uzywam karabinku, pistolet z tłumikiem co znlazłem na początku wyrzuciłem nosi ktoś z was pistolet jakis, dla mnie to zmarnowanie cięzaru siła mizerna, mała szybkostrzelność, celność pozostawia wiele do życzenia, a na dodatek mają mały magazynek.

he he
ty jeszcze zbierasz wszystko i zanosisz do handlarza?
jeżeli tak to jak dojdziesz do baru i będziesz robił questy to co kilka sec bedziesz musiał wracać :)

poleci mi ktoś, jakiś dobry celny karabin i dodatkowo żeby był na popoularną amunicję ?

coś ciekawego z zony
temat:"Na Krańcu świata" :)
http://img182.imageshack.us/my.php?image=xr3da2007042521224446ec7.jpg
http://img254.imageshack.us/my.php?image=xr3da2007042521224345qe7.jpg
http://img169.imageshack.us/my.php?image=xr3da2007042521224115nd9.jpg
http://img174.imageshack.us/my.php?image=xr3da2007042521224054vc4.jpg
http://img142.imageshack.us/my.php?image=xr3da2007042521223684bb6.jpg
możecie gratis zobaczyć moją obleśną grafikę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 08:05, Iroks1 napisał:

poleci mi ktoś, jakiś dobry celny karabin i dodatkowo żeby był na popoularną amunicję?


GP 37 - ultra celny i bardzo mocny, w późniejszych etapach gry amunicji od cholery. Można go kupić w bazie wolności, lub znaleść w jednym z barakowozów niedaleko ich bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W podziemiach Agropromu jest korytarz pełen Elektro( tuż przy wejściu, jak się spawnujesz jakieś 20 metrów przed tobą, tuż obok zgrupowania bandytów) warto tam póść ( znalazłem 3 łyski ( nie jestem pewien, czy to się tak nazywa, ale daje +73 do wytrzymałości i -10% do porażeń) i blask księżyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac dzięki za linka :)

GP 37, owszem jest dobry. Osoboście uważam że TRs 301 nie wiele mu ustępuje, używam go teraz i mam do niego celownik optyczny i granatnik :)
Jeśli do GP 37 nie będzie się dało zamontować granatnika ( a próbowałem i jakoś nie bardzo :/ ) to zostanę przy TRs 301.

I takie pytanko.
Widział ktoś z was albo miał xm 134?? http://www.stalker.mocny.com/uploads/bron/xm.jpg
Czy to po prostu lipa i tej broni nie ma?
Gdzieś przeczytałem że trzeba mieć exoszkielet aby go używać, i jest baaardzo rzadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywny komentarz. ;)

Dnia 25.04.2007 o 22:09, Vormulac napisał:

To będzie ciekawe. Ciekawe czy uchwycisz moment jak poltergeist "wybucha" a flaki latają po
okolicy. :)


Jeżeli Pirogeist posiada swój respawn w X18 to na pewno nie omieszkam złożyć mu wizyty.
Na samą myśl o powrocie do tegoż laboratorium ciarki przechodzą mi po plecach, brr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 11:57, Arczir2d2 napisał:

Jeśli do GP 37 nie będzie się dało zamontować granatnika ( a próbowałem i jakoś nie bardzo
:/ ) to zostanę przy TRs 301.


No właśnie! Pisze przy granatniku, że pasuje do GP37 a nie da się go zamontować :| TRS ma 20 naboi w magazyku? Za mało jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 13:27, M1chał napisał:

Też zauważyliście że latarka wyświetla twarz? tzn to coś jak emotikonka. Już na początku to
zauważyłem, ale zawsze zapominałem napisać :P hehehe


To nie twarz tylko cień żarówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wieczorkiem wrzuce jeszcze troche bardziej zmodyfikowany user.ltx i screeny z wykorzystaniem tego moda co dales (z poprawionymi cieniami) jednak on dziala ;) tylko ja go zle zastosowalem :/ (uroki bycia zmeczonym)

mysle ze Ci sie spodoba :)
probowales grac na tym pliku user.ltx co ostatnio go wrzucilem? Jesli tak to jakie masz wrazenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak porozmawiać z profesorem Sharakowem? Podchodzę do tego okienka i on stoi zbyt daleko żebym mógł zacząć z nim rozmowę. Co prawda w tle, za nim, są jakieś otwarte drzwi do tego pomieszczenia gdzie on stoi, ale nie wiem jak tam dojść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 21:48, Vormulac napisał:

Jest i to pełno. Pamiętaj o tym, że przeciwnicy mogą już mieć ulepszoną wersję swojej broni.
Ja tak np. zdobyłem TRs 301. Jak przeszukujesz trupy to patrz na wygląd broni. Tym właśnie
sposobem zdobyłem karabin z od razu przymocowaną lunetą. A wcześniej tylko same "podstawowe"
wersje mieli.


Owszem mają lunetki i granatniki ale tylko dołączone na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 13:52, Luke Shadow napisał:

Jak porozmawiać z profesorem Sharakowem? Podchodzę do tego okienka i on stoi zbyt daleko żebym
mógł zacząć z nim rozmowę. Co prawda w tle, za nim, są jakieś otwarte drzwi do tego pomieszczenia
gdzie on stoi, ale nie wiem jak tam dojść...


Poczekać aż podejdzie. On ma na imię Sacharow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 14:05, KannX napisał:

A jakich można dokonać modyfikacji w tym pliku, żeby gra lepiej wyglądała?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=3913 np takich :)
musisz posiediec nad tymi wartosciami i samemu probowac ustalic ktore beda dla Twojej konfiguracji najlepsze
ja polecam te gdyz jest w nim najwiecej szczegolow oraz ladne swiatlo a przy tym nie ma roznych przejaskrawien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować