Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

1. Na każdą anomalię przypadają trzy artefakty. Możliwe, że odkrywając anomalię zdobywamy wiedzę o artefaktach albo na odwrót. Albo jeszcze inne kryterium - dostając zlecenie odkrywasz i anomalię i artefakt/y.
2. To jest na 99% bug. Raz grając znikały mi te punkty jak odkryłem skrytkę a innym razem nie.
3. Możliwe, że w Dziczy zaciukałeś niechcący jakiegoś naukowca. Na samym początku jest ich chyba pięciu. Nie rzucałeś granatów gdzie popadnie?
4. Poczytaj opis moda. Tam są wszystkie zmiany opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wyłączyłem właśnie 2 mózgozwęglacz przed prypecią. Dostałem wiadomość że muszę się spieszyć do
prypeci i pomóc naszym. Czy jak skocze do baru po nowy pancerz(mój jest w kawałkach) to nadal będzie aktywne
przedarcie się z grupą do prypeci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zadanie nie ma czasowego ograniczenia to tak, zdążysz. Nawet jak ma to możesz sobie wykalkulować czy zdążysz czy nie, wystarczy zobaczyć w PDA ile godzin zostało..
W mieście znajdziesz nowy/e pancerz/e - jednak z początku czeka Cię walka, jednak masz do dyspozycji pięciu innych stalkerów.
Twój wybór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to od razu bym poszedł ale pasek mojego pancerza jest w stanie 10% ;], nie wiem czy uda mi się nowy zdobyć przed czasem zniszczenia tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Pomyliłem się nie przed dziczą, a przed doliną mroku i raczej nikogo niewinnego nie postrzeliłem,hhmm nie wiem może później z powrotem się przestawi.A i jeszcze jedno, czy anomalia spalony puch(jak rozumiem to badziewie zwisające czasami z drzew wyrządza wam jakąś krzywdę, bo u mnie mogę biegać, skakać przy niej, strzelać w nią i nic się nie dzieje( pewnie bateria im się wyczerpała:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem Ci - Prypeć to typowa mapa dla snajperów. 85% przeciwników to snajperzy, reszta to mięso z najlepszym osprzętem. Kilka strzałów z działka Gaussa i twój nowy, lśniący, wypolerowany pancerz idzie na złom.
Olej powrót (bo jak wrócisz to przynajmniej musisz nabyć ze dwie sztuki, jedna na mapy przed miastem (respawn), drugi na miasto). Idąc na pełnej k., po ekstra zadaniu związanym z wzajemną osłoną i dostaniem się do garażu (chłopaki sypią niezłe, wojskowe teksty), wychodząc z tego podziemnego garażu masz możliwość zdobycia pancerza. Jak będziesz robił za snajpera w tamtej drużynie powinieneś spokojnie przejść do momentu rozstania mając ze sobą ze 4 apteczki i gołą klatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spalony Puch to taka anomalia niezbyt dobrze wykonana. Roślinność miała reagować na szybko poruszające się cele i wystrzeliwać w nie "różnego rodzaju badziewie", natomiast idąc wolno "miała nas nie czuć i zaprzestać wszelkim działaniom". Niedopracowana anomalia. Minus dla GSC. Co do pierwszego zdania - no cóż - albo grzechy z innych map albo coś co zmienia drastycznie reputację. :) Reputacja sama w sobie to dość kontrowersyjna rubryka, więc lepiej olać to co tam pisze (generalnie to tylko do złego zakończenia jest potrzebna wartość tej reputacji, w innych przypadkach nie ma wpływu, bardziej czyn wpływający na nią ma - typu ubicie członka Powinności).

donaan ----->
Ja jak grałem to większość do mnie waliła z Gaussa... (Zależy czy trup, chociaż nie, czy przeciwnik ginąc wypuści broń i spadnie ona na ziemię czy nie. Tłukąc świrów z Monolitu patrz czy broń spadła, a jak nie to czy ciało chociaż spadło, może broń będzie. Większość snajperów ma Gaussa, ale amunicji to...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie powtarzam czyjeś pytanie... Chciałbym nagrywać filmiki ze Stalkera. Ściągnąłem frapsa ale nagrywa mi filmiki 1 minutowe. Czy znacie jakiś darmowy program do nagrywania dłuuugich filmików?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteś troszkę obcykany ze Stalkerem ;) to może mi napiszesz, bo moje pytanie zginęło w gąszczu waszej dyskusji:

Jaką komendą można wyświetlić liczbę fps w Stalkerze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłem na tym configu i tych teksturach i jest lepiej duzo szybciej przestaje doczytywać :)
co trzeba zrobić aby mieć zakończenie, że koleś chce być bogaty? (chcę tego uniknąć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 22:16, RakuPL napisał:


cg_show on
lub fw_swow on
jakoś tak nie pamiętam dokładnie ale jak wpiszesz show i tab to znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jestem dopiero na początku gry (podziemia fabryki ... "tej na zachód od wysypiska") Właśnie spotkała mnie niemiła sytuacja. Zniszczyła mi się kurtka i nic nie mam na sobie. Gram na poziomie "stalker" ale bez kurtki ginę po 2 strzałach. Gdzie mogę (najbliżej) zaopatrzyć się w jakaś kurtkę, lub coś podobnego ? Dodam jeszcze, że wychodząc z podziemii jestem witany przez wojsko stojące w fabryce które mnie zabija w 0.01 sek swoimi AK. Proszę o pomoc : |

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna jest w podziemiach, tam gdzie kryjówka Stierlok''a.
Twórcy przewidzieli to i dali osobny pancerz by mógł starczyć na spotkanie z wojskowymi przy przeszukiwaniu instytutu na powierzchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:12, Vormulac napisał:

Jedna jest w podziemiach, tam gdzie kryjówka Stierlok''a.
Twórcy przewidzieli to i dali osobny pancerz by mógł starczyć na spotkanie z wojskowymi przy
przeszukiwaniu instytutu na powierzchni.


Dzięki za informację - czyli dalej idę przez kanały, aż znajdę tą kryjówke (będzie cieżko bez kurtki, ale dam rade :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry, że piszę nowy post, ale jeszcze korzystając z okacji mam pytanie odnośnie zadania z wykradzeniem dokumentów z fabryki (dokumenty te są w dobrze strzeżonym miejscu na połódniowy zachód) cały czas mówie o tym samym miejscy co post wcześniej. Otóż zadanie to na PDA mam zaznaczone zielonym kolorem tak jakby było ono zadaniem fabularnym... Czy trzeba je koniecznie zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, To zadanie popycha dalej fabułę.
Możesz je olać, konsekwencją będzie to, że tylko "złe" zakończenie zobaczysz.
I jeszcze podpowiedź - wg PDA to zwiedzając w nocy instytut spotkasz mniej wojskowych...
-----
A co do pancerza to jak dobrze pamiętam jest on w skrzyni, tuż na lewo patrząc na pokój Stierlok''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 22:27, Iroks1 napisał:

cg_show on
lub fw_swow on
jakoś tak nie pamiętam dokładnie ale jak wpiszesz show i tab to znajdziesz

Dzięki sprawdzę :)

Mogliby popracować nad optymalizacją w kolejnych uaktualnieniach (i te HDRy przede wszystkim poprawić). Poza tym gierka gites ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer - ino jo mom rewia łyżwiarzy połączono z bandą magów przemieszczających sie wyłącznie przy użyciu czaru ''teleport'' czy to jest normalne?
Gra na single zaj.... (choć z obiecanego ai nie zostało prawie nic, pojazdów oficjalnie brak, respawnują sie jak króliki itp, etc, ale - po zmodowaniu da sie grać), na multi - gorszego badziewia nei widziołch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować