Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 00:06, Francik Zelozko napisał:

Multiplayer - ino jo mom rewia łyżwiarzy połączono z bandą magów przemieszczających sie wyłącznie przy uzyciu czaru ''teleport''


słyszałeś o czymś takim jak lagi? albo doczyty? z tąd masz takie cuda ;) do pingu 120 da się grać powyżej radzę zagrać juz tylko w strategie (mmo odpadają tam też jest potrzebna duza szybkość reakcji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 23:12, Vormulac napisał:

Jedna jest w podziemiach, tam gdzie kryjówka Stierlok''a.
Twórcy przewidzieli to i dali osobny pancerz by mógł starczyć na spotkanie z wojskowymi przy
przeszukiwaniu instytutu na powierzchni.


A jaki konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba stalkera, ten co 15000RU kosztuje. Ale pewien nie jestem. Poza tym co za różnica, i tak po walce w instytucie i wróceniu do baru znowu będziesz musiał kupić nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:29, trolik93 napisał:

oto mój problem : znajduje się w x18 wziołem dokumenty i mam wrucić do barmana ale którędy jak z tamtąd nie ma > wyjścia ???? Prosze o pomoc

To jak się do środka dostałeś trolik''u93?
Jak wziąłeś dokumenty to powinieneś usłyszeć komunikat wojskowych i wrócić tą samą drogą jaką przyszedłeś to laboratorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 10:29, trolik93 napisał:

oto mój problem : znajduje się w x18 wziołem dokumenty i mam wrucić do barmana ale którędy
jak z tamtąd nie ma wyjścia ???? Prosze o pomoc


a jak drzwi są zamknięte, to znajdź takie latające "ćuś" i pakuj w to, aż się nie rozwali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 11:05, oOreVenOo napisał:

Nie obchodzi mnie Poltergeist w X16 masz drzwi zablokowane a nie w X18.


Ale, w X16 nie ma wojskowych ( oprócz śmigłowców), a w X18 są, poltergeist blokuje drzwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JAKIE MIELIŚCIE ZAKOŃCZENIA inne bo ja miałem jak spełnacz życzeń spełna życzenie na pieniądze i go zasypuje jak mieliści inne to powiedzcie jak do niego dojść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:32, krzykos napisał:

JAKIE MIELIŚCIE ZAKOŃCZENIA inne bo ja miałem jak spełnacz życzeń spełna życzenie na pieniądze
i go zasypuje jak mieliści inne to powiedzcie jak do niego dojść


POTENCJALNE SPOILERY !
Ja miałem zakończenie, w którym spełniacz życzeń mówi, że ludzkość jest zepsuta i trzeba ją zniewolić.
To pewnie dlatego, że zabiłem przywódcę Wolności i miałem reputację "Straszny"

Doszedłem też do 2 prawdziwych zakończeń. Wystarczyło zrobić questa z przewodnikiem i doktorem oraz dostać się do laboratorium pod sarkofagiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dokonałem w Saturnie zupełnie spontanicznego zakupu Stalkera :D Ciekawe, czy będę tego żałował...
No cóż, na razie się instaluje, ale za jakiś czas pewnie zacznę grać (na razie niezbyt intensywnie, bo GW jednak ma pierwszeństwo). Jakieś rady od pr0 dla newbiego na początek? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:44, qrczak90 napisał:

Właśnie dokonałem w Saturnie zupełnie spontanicznego zakupu Stalkera :D Ciekawe, czy będę tego
żałował...
No cóż, na razie się instaluje, ale za jakiś czas pewnie zacznę grać (na razie niezbyt intensywnie,
bo GW jednak ma pierwszeństwo). Jakieś rady od pr0 dla newbiego na początek? :P

z początku to sprzedawaj wszysco co wpadnie ci w rece i rób początkowe questy jak najszybciej zdobądź karabin wtedy gra się o wiele łątwiej no i jak 1 raz grasz to często save rób i nie auto tylko osobno każdy bo jak coś źle zrobisz to nie trzeba od początku zaczynać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Dopiero zacząłem grać w STALKERA. I mam taki problem że zabrałem Boar''s hooves zabitemu boarowi w ekwipunku pisze ze mozna z niego robic wiele lekow w tym leki antypromienne , lecz jak nie wiem jak je zrobic. Myslelem ze tak ja w oblivionie moge je poprostu zjesc ale gdy klikam na nie 2 razy to nic sie nie dzieje. Mam nadzieje ze ktos napisze jak zrobic z nich ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachowaj tę nogę dzika. W późniejszych etapach będą questy, aby przynieść taką nogę i będziesz miał od razu quest zaliczony :) Samemu nie da się przetwarzać części zwierząt na leki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować