Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 28.04.2007 o 18:44, Vormulac napisał:

> Jak nazywa sie ten gościu który moze robic leki z np. boar''s hooves i gdzie mogę go spotkać?

Nie ma takiego gościa. Części mutantów przydają się tylko do zadań, dlatego napisano coś dzięki
czemu są coś warte.
Te co nie są związane z zadaniami możesz spokojnie sprzedawać stalkerom - np. ogon psa.

Kurczę mi z psów nic nie wypada, tego questa z kordonu z częścią nibypsa też nie mogłem zrobić bo psy są zawsze takie jakieś puste w środku :) Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale są ogony zwykłego psa (takie szarawe) i nibypsa (takie czarne).
Chyba losowo się pojawia taki ogon jak i inne części innych mutantów. Ale zawsze jak jest grupka (taka jak np. przed barem), to spokojnie zawsze coś znalazłem. Kij wie, ale chyba to jest najbardziej prawdopodobne wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

szczęśliwy traf niestety :( tez tego nie trafiłem a z okiem tego czegoś (zaponiałem nazwy) to jaki miałem problem bo to hedem nie mozna zabić dziadostwa żeby oczko nie uszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę natłukłem już tych psów tyle że zieloni mnie chyba zaczną ścigać razem z miłośnikami unikalnych ras i nic. Z dzików owszem czasem jakaś stopa wyskoczy :) ale psy są uparte. Myślę że trzeba będzie reinstalkę zrobić bo może coś się zacięło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 18:54, Tank25 napisał:

Kurczę natłukłem już tych psów tyle że zieloni mnie chyba zaczną ścigać razem z miłośnikami
unikalnych ras i nic. Z dzików owszem czasem jakaś stopa wyskoczy :) ale psy są uparte. Myślę
że trzeba będzie reinstalkę zrobić bo może coś się zacięło.


też mam to samo niestety ja tam to olałem bo z tego masz "psi grosz" :) już lepiej szukac artefaktów

ile trzeba mieć kasy min żeby miec koniec gry z tym że kolo zasypują pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:13, Iroks1 napisał:

zna ktoś może kod do tych drzwi? lokacja mózgozwęglacz przy przełaczniku

Wszystkie kody masz zapisane w PDA. Oczywiście pod warunkiem, że przeszukałeś odpowiednie ciało inaczej nie będzie nic pisało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że ogon niby psa jest zdobyć o tyle ciężko, że ich jest mało. Przynajmniej ja do tej pory spotkałem tylko dwa. Jednego w Kordonie i jednego w bazie wojskowej nad Agropomem. Żaden ogona po sobie nie zostawił (sic!), a quest przepadł, bo upłynęło zbyt dużo czasu. W ogóle z tym oddawaniem questów to czasami jest lekkie przegięcie, gdy trzeba biec przez 3 strefy po nagrodę, a w międzyczasie jest tyle do roboty, że człowiek po prostu zapomina o tym, już mi się tak dwa razy zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 19:13, Iroks1 napisał:

zna ktoś może kod do tych drzwi? lokacja mózgozwęglacz przy przełaczniku


Spróbuj może tego kodu 342089

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 18:58, Iroks1 napisał:

ile trzeba mieć kasy min żeby miec koniec gry z tym że kolo zasypują pieniądze?


Powyżej 50 000 rubli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że oryginalny wygląd pseudo-AK74 (i innych samopałów) totalnie mnie znudził, postanowiłem zabrać się za całkowitą reteksturyzację. Póki co jest to wczesna wersja beta, więc skórka Kałasza może nie być zbyt atrakcyjna (gdzie ten SDK?).

Planuję zrobić jeszcze kilka wariantów m.in. AKMS, AK47 i AK74M (dwa ostatnie będą w pełni sprawne po tym, jak twórcy wydadzą SDK, albowiem bez niego ani rusz [maruda ze mnie ;]). Oprócz tego mam zamiar przerobić AKS74U, SWD Dragunow, AS Val i WSS Wintorez, które powinienem ukończyć już wkrótce.

Proszę o komentarze nt. bieżącego projektu (chcę być po prostu pewien, czy nie robię tego packu na darmo [j/k ;)]).

20070428203240

20070428203325

20070428203335

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem. Gdy gram w Stalker''a jak mam misję od Duty, aby wybić snajperów Freedom. Gdy już muszę zabić ostatniego to sobie normalnie zapisuje, gram dalej, a tu co? Gra mi się super szybko wyłancza. Gdy wchodzę ponownie do gry to znowu mi się wyłancza, nawet gdy biorę inny save. Co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarza się tak Army Warehouses jest mocno zabugowane. Dodaj do skrótu " -noprefetch" mi pomogło. Różnie z tym bywa, musimy czekać na patche. W ogóle co do cholery z tymi patchami, kiedy to wyjdzie ?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki pytanie. Czy gdy gracie w Stalkera to macie normalne niebo czy po prostu jaskrawo-żółtą plame u góry?? (Ja mam jaskrawo-żółte niebo )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:09, Kalkulator12 napisał:

Mam taki pytanie. Czy gdy gracie w Stalkera to macie normalne niebo czy po prostu jaskrawo-żółtą
plame u góry?? (Ja mam jaskrawo-żółte niebo )


To masz jakiś błąd. Zajrzyj do wątku pomocy technicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 pytania dot. STALKER-a
1) Gdzieś na forum czytałem że jak atakuje DWARF to ekran czerwienieje a w podstawowej wersji go wycięto. Chyba w kryjówce grupy Strieloka idę korytarzem a tu ekran się czerwieni i zaczyna coś piszczeć (nie wiem co to było może mi ktoś powie)
2) Wie ktoś gdzie można znaleźć tłumiki do broni bo narazie się spotkałem tylko ze zintegrowanymi
3) Nie wiem czy to bug ale czasem słychać coś pomiędzy wyciem a podmuchem wiatru i cały teren wokół mnie robi się jasny jak w dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:24, zui-delta napisał:

Ja mam 3 pytania dot. STALKER-a
1) Gdzieś na forum czytałem że jak atakuje DWARF to ekran czerwienieje a w podstawowej wersji
go wycięto. Chyba w kryjówce grupy Strieloka idę korytarzem a tu ekran się czerwieni i zaczyna
coś piszczeć (nie wiem co to było może mi ktoś powie)

To był kontroler.

Dnia 28.04.2007 o 21:24, zui-delta napisał:

2) Wie ktoś gdzie można znaleźć tłumiki do broni bo narazie się spotkałem tylko ze zintegrowanymi

Też spotkałem tylko zintegrowane...

Dnia 28.04.2007 o 21:24, zui-delta napisał:

3) Nie wiem czy to bug ale czasem słychać coś pomiędzy wyciem a podmuchem wiatru i cały teren
wokół mnie robi się jasny jak w dzień

Na to pytanie nie znam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki heyboy też mysłałem nad kontrolerem ale tak było kilka razy i jakoś nikt mnie nie zaatakował.... Niewiem
A na to ostatnie pytanie też nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Ale ja jestem uparty i bede szukał aż znajde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:35, zui-delta napisał:

Dzięki heyboy też mysłałem nad kontrolerem ale tak było kilka razy i jakoś nikt mnie nie zaatakował....
Niewiem
A na to ostatnie pytanie też nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Ale ja jestem uparty i bede
szukał aż znajde :P


Spotkałeś się z taką sytuacją poza Agropromem (kryjówką Strieloka)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować