Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o ten czerwony ekran to tak tylko nie pamietam gdzie :P a z tym wyciem/podmuchem wiatru to w kryjówce Strieloka, koło wojskowych magazynów (baza Wolnośći), w Prypeci, w Kordonie... właściwie wszędzie ale czasem się przydaje bo nie muszę używać noktowizora i latarki ale tak jest tylko na kilka sekund później odstęp z 5-6 sekund i znowu dopóki nie oddale się z tego miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:52, oOreVenOo napisał:

Cholera gdzie znaleźć tą dusze ? :( Szukam wszędzie ale nigdzie nie ma. Ma ktoś jakieś pomysły
?

jak to gdzie za każdym razem znajdywałem w reaktorze jeżeli zejdziesz na dół i idziesz to wchodzi nie nirmalnie na lewo a ty idziesz dalej i potem schodzisz na maxa w dół w skrzyni są stale te same 3 artefakty kryształowy kolec, duza i coś tam jeszcze

bidasek ciekawe wygląda ten lifting :)

przeszedłem 1 raz, zakończenie chcę być bogaty (jedyne 250 tyś rubli i to potem zacząłem ostro wydawać toż 3 wyprawy po artefakty sprzedaż i już mamy 150 tyś xD )

a kod pytałem bo tak omija się pół lokacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:52, oOreVenOo napisał:

Cholera gdzie znaleźć tą dusze ? :( Szukam wszędzie ale nigdzie nie ma. Ma ktoś jakieś pomysły
?

Z wysypiska wejdź do Doliny Mroku... tam obok skały (od razu przy samym wejściu) po prawej leżą chyba ze dwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. ;) Cieszę się, że ktoś się tym zainteresował.

@ PredAtor 360

Artefakty są ''rozrzucane'' po Zonie losowo, więc niekoniecznie będzie można znaleźć "zagubioną Duszyczkę" akurat we skazanym przez Ciebie miejscu. Ja tutaj na przykład odnalazłem Kulebiaka i Korale Mamy.

Najczęściej jednak Dusza pojawia się na pierwszym poziomie X18, praktycznie przy samym wejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bidasek mógłbyś udostępnić tego swojego moda na takim poziome jaki masz teraz?? Byłbym bardzo wdzięczny. Zawsze fajnie jest poczuć ten powiew świeżości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś z CDP.
Czy moglibyście udostępnić właścicielom EK STALKERa okładki z wersji zwykłej? To małe opakowanie ciągle gubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mógłbym.

Po pierwsze retex wymaga jeszcze wiele pracy (inne tekstury, bump-mapping i CTD [z którym już wiem jak się uporać] ), a po drugie nie wiem, czy wydam mod dla publiki, czy może tylko dla grona zaufanych osób z mojego otoczenia i tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* wybaczcie double post *

Mały progress update:

- ulepszona tekstura magazynka AKS-74
- ulepszona tekstura uchwytu pistoletowego AKS-74 i AK-47SU
- ulepszona tekstura body AKS-74 i AK-47SU

Poza tym zlikwidowałem źródło problemu nagminnie powodującego CTD (sukces :)).

20070429025010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! patrze jest powtórka z gothicowego pliku ini (wiecie o co chodzi:). nie sledze tego tematu wiec jesli byłby ktos taki dobry i powiedział co i gdzie pozmieniac-konfig moj nizej. mam kilka pytan:
1:czy na moim konfigu poprawi sie płynosc gry?(nie twierdze ze jest zle oczywiscie)
2: co ten konfig rzeczywiscie daje bo uzyłem konfigu morthi i jakos nic nie zauwazyłem ani w wygladzie ani w działaniu. w barze jak było 19 fps tak i jest.-na szczescie to jedyne takie miejsce gdzie mam 19 fps. przes reszte gry mam 30-50 w zaleznosci od miejsca a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 20:06, Sylwassss napisał:

> zna ktoś może kod do tych drzwi? lokacja mózgozwęglacz przy przełaczniku
>

Spróbuj może tego kodu 342089


nie da się, kod jest do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 21:02, oOreVenOo napisał:

Zdarza się tak Army Warehouses jest mocno zabugowane. Dodaj do skrótu " -noprefetch" mi pomogło.
Różnie z tym bywa, musimy czekać na patche. W ogóle co do cholery z tymi patchami, kiedy to
wyjdzie ?! :/


A gdzie jest ten skrót " -noprefetch" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie wyglądają te twoje texturki i rzeczywiście bardziej pasują do ak od tego zielonkowo-metalowego z gry ale czy na tym ostatnim zdjęciu to raczej rączka karabinu nie powinna być brązowa a nie magazynek(zakładam że stylizujesz to na drewno)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się trailer pokazujący o co chodzi w rozgrywce Artefact Hunt dla trybu multiplayer. Pokazane są zalety tego trybu, jak i użycie artefaktu w celu stworzenia anomalii. Polecam ten trailer a dostępny jest on w dwóch wersjach.

Artefact Hunt MPEG-4 320x240 (ZIP - 8,6MB)
http://files.gsc-game.com/st/trainer/stk_ah_320x240.zip

Artefact Hunt MPEG-4 640x480 (ZIP - 19,3MB)
http://files.gsc-game.com/st/trainer/stk_ah_640x480.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować