Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2009 o 21:32, Przedlack napisał:

> Z Lasu.
Kurcza.

Spoiler

Po pokonaniu tego demona, który stworzył fałszywy obóz?

Pierwszy raz widzę
tę broń, a w tamtym miejscu byłem więcej niż raz.

Cóż, widać skleroza mnie dopadła.

Skończyłem. Dwie sprawy:
1. Maksymalny poziom w grze wynosi 25 (screen nr 1).
2. Trójkącik wprawdzie chyba jednak możliwy nie jest, ale rozkochanie w sobie dwóch pań, już tak (screen nr 2 i 3).


PS
A od misji z

Spoiler

odbiciem królowej nie mogłem zmienić stroju

:-/. To jest normalne, czy tylko mnie tak pokarało?

20091217074650

20091217074711

20091217074732

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 07:48, BigLebowski napisał:

A od misji z

Spoiler

odbiciem królowej nie mogłem zmienić stroju

:-/. To jest normalne, czy tylko mnie tak pokarało?

To się czasem zdaża ale nie powinno tak być, Twój wygląd powinien się zmienić na normalny w chwili rozpoczęcia dowolnej walki, gra prawdopodobnie uznała że Twoje przebranie zawiodło ale z jakiegoś powodu nie usunęła go wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie nowość że max lv to 25, gorzej sprawa wygląda z jego dobiciem - ostatnie poziomy można wklepać tylko korzystając z exploita na exp ze skrzyniami twoich sojuszników.

A jeszcze ciekawostka - można pompowac statystyki wedle woli.
Po lv upie wystarczy dodać 3 staty do dowolnej nieuzywanej staty - np u wojownika do magii, nastepnie wcisnąc reset i tak kilkadziesiąt razy - pozwoli to zniżać staty do -2, co najciekawsze jak się już wyjedzie na -2 mozna dalej wciskać odejmij a licznik free stat point ciagle będzie szedł w górę.

Co prawda taką magię sobie wyminusujemy totalnie ale można tak nabić np 200-300 free stat pointów. Fajny exploit pod testowanie jakis ekstremalnych buildów - ewentualnie pod zaliczenie acików na obrażenia [pompujemy wojowi siłę na 500-600, ubijamy coś hitem za 250 dam i aczik zaliczony =P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 09:51, Pietro87 napisał:

ewentualnie pod zaliczenie acików na obrażenia [pompujemy wojowi siłę na 500-600, ubijamy coś hitem za 250 dam i aczik zaliczony =P]

Do tego osiągnięcia najlepiej jest użyć Zabójczej Strzały łucznika wycelowanej w jakiegoś słabego przeciwnika, z łatwością da się wtedy wyciągnąć 500+ obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam użyłem do tego combo maga, ale zabójcza strzała też by się mogła nadać.
Nie mniej tam powyżej to był tylko przykład jak można wykorzystać exploit na stat [no chyba że ktoś lubi sobie psuć rozgrywkę i wpakować np 500 pkt we wszystkie staty i jechać jak na good-mode]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 20:48, miodus napisał:

a co do atakowania
z dystansu to itak na nie wiele mi to pomoze poniewaz tylko Wynne to potrafi ewetulanie
moge wyposazyc kogos w łuk ale tak to beda słabe efekty pozniewac wszystkie moje postacie
sa nastawione na bliski kontakt z wrogiem...


Daj broń dystansową każdej postaci. Czasem to się bardzo przydaje nawet pomimo braku talentów łuczniczych u drużyny. Jest sporo miejsc gdzie lepiej wroga powolutku kłuć strzałami niż walczyć w zwarciu - czasem przeciwnik stoi na końcu korytarza wypełnionego pułapkami, albo po podbiegnięciu do niego objawia się cały tłum niewidocznych wcześniej wrogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2009 o 18:34, BigLebowski napisał:

No tak to ja bym nie powiedział. Wprawdzie jeszcze nie skończyłem gry, ale póki co, to
największy problem miałem z pewną panienką w obstawie maga i łuczników w Denerskim zamku
pewnego lorda. Już przy drugiej próbie zszedłem na poziom "łatwy", a i tak udało mi się
ją ubić dopiero za piątą, lub szóstą próbą.


Ja polecam dać się aresztować i poczekać aż

Spoiler

Zevran z Oghrenem lub Leliana z Morrigan przyjdą na pomoc, przy czym pozwolić łotrom blefować.

Ubaw po pachy. ;-) W sumie opcja z
Spoiler

blefującym psem

też mi się podobała.
Później ta pani znowu zaatakuje, więc nic straconego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Pytanko małe mam..
Jak mam podczas walki uzuepłniać wytrzymałóśc wojownika bo jak jest mała nie można wszystkich umięjetności wykorzystać .
Jakie sa na to eliksiry??l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 11:52, Bongo777 napisał:

Witam.
Pytanko małe mam..
Jak mam podczas walki uzuepłniać wytrzymałóśc wojownika bo jak jest mała nie można wszystkich
umięjetności wykorzystać .
Jakie sa na to eliksiry??l


Trzeba szamać grzybki głębinowe, bodajże one uzupełniają niewielkie ilości wytrzymałości.

asfodel
Shit a ja ją zaciukałem z miejsca =.=
To widze że z tego co piszesz omineło mnie w grom dobrej zabawy ... ale fakt faktem typiara ma wnerwiający ten zamach, jak trafi to kroi spore ilości hp.

Spoiler

Jeszcze można wykiwac jej obstawę i zwiać migiem w stronę pokoju królowej, kusznicy nie ruszą dupsk z miejsca poleci za nami tylko wspomniana wojowniczka i jej obstawa melle-wojskowych, wystarczy ich blokowac w przejściu i zdychają jak muchy. Tylko trzeba migiem na starcie walki podbiec i skosić maga zanim przeprowadzi się ten "taktyczny" odwrót.
Ja poleciałem rogalem moim z odpaloną maścią szybkości i wzmocniona trucizną kruków na daggerach, na maga na start dirty fighting + melle które go sparaliżowało i 2-3 hity go skosiły do zera, potem szybki odwrót za drzwi i kosimy matołów co za nami pobiegną. A na koniec wpadamy skosić ekipę z kuszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A uczyli Cię polskiego. Nie wiem jak u innych, nie interesuje mnie to, ale beznadziejnie się Ciebie czyta :P, nawet bym może czasem coś odpowiedział, ale tak to nie ma mowy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 00:02, Pietro87 napisał:

A btw - imho najlepszy zestaw lekkiej zbroi to dla mnie był:
Armor - Felon''s Coat
Czapa - The Long Sight
Buty - Bard''s Dancing Shoes
Rękawice - Wade''s Superior Drakeskin Gloves ewentualnie Pushback Strikers

Daggery i armor mam te same, ale reszta:
Buty: Silverhammer''s Tackmasters (+2 dex), threat reduction raczej jest mało przydatny jak masz stealth, jeszcze mniej dla Ciebie, gdy masz rogue pod dex z wysokim defem
Rękawice: Red Jenny Seekers (+15% crit/backstab damage)
Hełm: Helm of Honnleath (+2 all atribs, +3 armor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 22:23, TYHE napisał:

Tę to trzymam na smoki, ale póki co nie potrafię pokonać gadzin ;-( chociaż próbuję
z nimi też na tym molochu, bo daje resista nie tylko na fire od smoka ale też na mój
friendly fire różnymi AoE.

Jeżeli bardzo Ci zależy na ich ubiciu możesz użyć taktyki z Force Field na tanka (zaklęcie z drugiego tiera dla maga). Tank tauntuje, mag rzuca Force Field na tanka, reszta drużyny atakuje z dystansu. FF ma dłuższy czas działania niż cooldown więc można go używać non-stop. Nie radzę jednak jej stosować, bo moim zdaniem ociera się to o cheatowanie, kompletnie trywializuje takie walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na czym polega zakup dodatków online przez grę , np ten o o szczycie szarych strażników , można pobrać przez rozmowe z w obozie , ale jak wyglada zakup tego online ... pobieram i co mam zapłacić na konto jak to wygląda? nie ma żadnej informacji jak sfinalizować zakup i jaka cena ??
Dzieki z góry za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 13:22, Bongo777 napisał:

Na czym polega zakup dodatków online przez grę , np ten o o szczycie szarych strażników
, można pobrać przez rozmowe z w obozie , ale jak wyglada zakup tego online ... pobieram
i co mam zapłacić na konto jak to wygląda? nie ma żadnej informacji jak sfinalizować
zakup i jaka cena ??
Dzieki z góry za info.


dodatek ten kosztuje 560punktow za które trzeba zapłacić coś kolo 7euro płatność karta kredytową lub PayPal a punkty możesz kupić na stronie swojego profilu lub w grze masz przekierowanie do zakupu punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak nie zawarłem umowy z demonicą podczas questa Arl Radclife to czy nadal mogę nauczyć się gdzieś zdolności mag krwi? Jeśli tak to od kogo? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 15:04, TTBoS napisał:

> Na czym polega zakup dodatków online przez grę , np ten o o szczycie szarych strażników

> , można pobrać przez rozmowe z w obozie , ale jak wyglada zakup tego online ...
pobieram
> i co mam zapłacić na konto jak to wygląda? nie ma żadnej informacji jak sfinalizować

> zakup i jaka cena ??
> Dzieki z góry za info.

dodatek ten kosztuje 560punktow za które trzeba zapłacić coś kolo 7euro płatność karta
kredytową lub PayPal a punkty możesz kupić na stronie swojego profilu lub w grze masz
przekierowanie do zakupu punktów.

To jeszcze jedno pytanko - proszę o wyjaśnie nie transakcji PayPal
na czym polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 15:17, Desann235 napisał:

Czy jak nie zawarłem umowy z demonicą podczas questa Arl Radclife to czy nadal mogę nauczyć
się gdzieś zdolności mag krwi? Jeśli tak to od kogo? Z góry dzięki za odpowiedź.

Jeśli dobrze pamiętam zauważyłem gdzieś księge którą kupujesz , czytasz i zdolność otzrymujesz tylko nie pamietam u jakiego kucpa a może w obozie u krasnoluda>..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 15:18, Bongo777 napisał:

> > Na czym polega zakup dodatków online przez grę , np ten o o szczycie szarych
strażników
>
> > , można pobrać przez rozmowe z w obozie , ale jak wyglada zakup tego online
...
> pobieram
> > i co mam zapłacić na konto jak to wygląda? nie ma żadnej informacji jak sfinalizować

>
> > zakup i jaka cena ??
> > Dzieki z góry za info.
>
> dodatek ten kosztuje 560punktow za które trzeba zapłacić coś kolo 7euro płatność
karta
> kredytową lub PayPal a punkty możesz kupić na stronie swojego profilu lub w grze
masz
> przekierowanie do zakupu punktów.
To jeszcze jedno pytanko - proszę o wyjaśnie nie transakcji PayPal
na czym polega?

Dobra już wiem szkoda tylko że nie da się zakupić tych dodatków normalną drogą , nie mam zaufania do tego rodzaju transakcji ..
Dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby powiedzieć jaka jest najlepsza klasa (którą najłatwiej się gra) do przejścia DA? Tak na pierwszy raz, bo później to już będę eksperymentował. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować