Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2009 o 20:06, Pietro87 napisał:

Nie trawie po prostu polonizacji dobrych cRPGów bo z reguły zasysają niemiłosiernie np:
NWN 1 i 2, czasem nawet wersje kinowe są do kitu, a z tego co wiem dragon age tez zbyt dobrą polonizacją nie jest zarówno w wersji dubowanej [której bym nie zdzierżył] (...)"

Nie jest tak źle, nie jest rewelacyjnie ale bardzo dobrze/dobrze - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 20:06, Pietro87 napisał:

Nie trawie po prostu polonizacji dobrych cRPGów bo z reguły zasysają niemiłosiernie np:
NWN 1 i 2, czasem nawet wersje kinowe są do kitu, a z tego co wiem dragon age tez zbyt
dobrą polonizacją nie jest zarówno w wersji dubowanej [której bym nie zdzierżył] jak
i w wersji kinowej.

Polski dubbing by ci się z pewnością nie spodobał wnioskując z Twojego nastawienia, choć obiektywnie patrząc jest po prostu dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle. Kupiłem w cholerę elfiego korzenia (2x99 :D). Stworzyłem 99 słabszych okładów leczniczych i okazało się, że nie przydają się. Czemu? Bo za słabo leczą żeby w środku walki uleczyć wojownika. i tak straciłem 99 elfiego korzenia. Niby nic przyda się czarodziejce (morrigan). Tylko, że wydałem większość kasy a na podstawowe okłady lecznicze, a potrzebuje jeszcze substancji destylującej. Life is brutal everywhere xd. Już dawno nie grałem w tak okrutnego rpg''a ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kumpel kupił sobie DA. U niego nie chce się gra uruchomić, a u mnie działa normalnie. Wyskakuje mu błąd jak po instalacji chce uruchomić grę odrazu przez plik exe w folderze z grą: nie mozna uruchomic aplikacji, poniewaz jej konfiguracja jest niewlasciwa. Ponowna instalacja bla bla . A jak wciska '''' graj'''' w launcherze to nic się nie dzieje. Przycisk się wciska i odciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rutynowe pytania. Czy ma zainstalowane najnowsze sterowniki od karty graficznej i DirectaX? I czy jego konfiguracja spełnia chociaż minimalne wymagania sprzętowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 22:53, Kraju napisał:

Rutynowe pytania. Czy ma zainstalowane najnowsze sterowniki od karty graficznej i DirectaX?
I czy jego konfiguracja spełnia chociaż minimalne wymagania sprzętowe.

kompa ma aż za dobrego na Da. Stery mówi, że ma dosyć aktualne, chyba z września. Dx też ofc ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 22:54, Nightdew napisał:

kompa ma aż za dobrego na Da. Stery mówi, że ma dosyć aktualne, chyba z września. Dx
też ofc ma


Jak z września to już trochę stare. Zalecam pobranie nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 16:37, Oloninho napisał:

Hmm... Generalnie najmocniejszy jest mag, ale najłatwiej i chyba najprzyjemniej gra się wojownikiem.

Grałem wojem na bronie dwuręczne, teraz kończę łotrem na 2xsztylety i z tym drugim gra się dużo łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 21:35, KamyK_84 napisał:

No to nieźle. Kupiłem w cholerę elfiego korzenia (2x99 :D). Stworzyłem 99 słabszych okładów
leczniczych....

>/.../

Nie łatwiej było stworzyć z tego mikstury lecznicze skoro zależało ci na leczeniu hp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2009 o 17:33, TYHE napisał:

eeee..... wieeeesz coooo, tylko że ja nie zabiłam jeszcze nic większego niż smok w ruinach w lesie elfów ....
Właśnie pisze, że nie umiem zabić największych smoków (znaczy, umiem chyba ale drużyna jeszcze za cienka ^_^ ) także ja wcale nie wiedziałam, że są różne wersje takiej zbroi ....

A to sorry za spoiler <wykonuje głęboki pokłon> Sumanai!
Jeśli jednak poradziłaś sobie z tym malcem w ruinach wilkołaków to powinnaś też poradzić sobie z małymi smokami (to właściwie to samo) więc możesz przynajmniej zdobyć lekką i ulepszoną lekką Zbroję ze Smoczej Skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie kostur w Wieży Kręgu (jak zobaczysz cenę to natychmiast będziesz wiedział o który chodzi), Mistyczny Wojownik to wciąż mag i jeśli tylko ma wybór nie powinien walczyć wręcz a używać magii z dystansu (zresztą w walce wręcz kostur też nie najgorzej się spisuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalizacje maga:
Uzdrowiciel Dusz:
spoiler:

Spoiler

Specjalizację tę możesz odblokować na dwa sposoby. Bardziej oczywiste rozwiązanie, to Wynne, która dołączy do drużyny niedługo po rozpoczęciu głównego questu Przerwany krąg. Trzeba mieć wysokie poparcie, a także wykonać quest poboczny związany z tą postacią.



Sorry za przeklejkę, ale: czy komuś się to udało osiągnąć?
Spoiler

Bo ja mam poparcie coś koło 90, quest zrobiłam a linii dialogowej o ew. nauce ni hu hu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pytanie - otóż słyszałem,że w polskim wydaniu DA pojawiały się jakieś błędy przy instalacji.O co dokładnie chodziło i czy problem występuje nadal? Bo nie wiem czy kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo osoba pisząca ten spoiler się pomyliła, albo w grze jest czasem mały bug

Spoiler

(ja mam 70+ poparcia i zrobiony q poboczny i też nie mogę do niej odpowiednio zagadać..)

Na wiki jest napisane tylko to -
Spoiler

You can buy this tome in Denerim, from the Tranquil Proprietor in Wonders of Thedas for 15Gold. You can also buy the manual from the vendor in the Warden''s Keep after you complete that quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ops, nie zdążyłem zedytować ->

Spoiler

Wynne CAN teach spirit healer specialization on the console version only

, proponuje aby to dopisać do przyklejonego posta:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tez tak, że ja nie doceniam inicjatywy ze strony polskich wydawców, nie mniej jakoś tak oryginalna wersja to jednak jest ta jakość jakiej oczkuję po produkcie zrobiony przez szanowaną i cenioną w tym wypadku firmę.
A nasze duby - sam wiesz bywają bardzo różne, od bardzo dobrych np Warcraft 3 [przynajmniej moja subiektywna ocena tej polonizacji stoi bardzo wysoko] po bardzo marniutkie jak np pierwszy z brzegu przykład nowego MW.
A np ME w wersji polskiej mnie totalnie rozczarował - głównie to co zrobili z Wrexem [choć jego tekst "spierdalaj" w cytadeli jak go pierwszy raz spotykamy mnie rozbrajał =P], nie mniej to myślę rzecz gustu.
Tak czy siak na pewno sobie przetestuje polski dub przy trzecim podejściu do DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były podobno takie problemy, ale tylko w pierwszym wadliwym sorcie z MM, którego już w sklepach nie ma. Ja grę mam również z MM (kupioną tydzień po premierze) i żadnych błędów nie uświadczyłem. Możesz być spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pietro87, tylko że teraz to już będzie kwestia osłuchania, więc polskie głosy wydadzą Ci się, w najlepszym razie, dziwne. Podobnie jak mi - w większości przypadków - angielskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować