Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2010 o 17:17, adam5 napisał:

Spoiler

Ja też go zabiłem.xDTeraz szukam urny i jestem w tej świątyń w wiosce azyl:)Ciekawe
to jest:) i przesyłem Orzammar i muszę przyznać że było tam ciekawie:)


Spoiler

Poszukiwanie Urny, jest moim zdaniem najlepsze z całej gry. Ten klimat w Świątyni. Jak Indiana Jones i ostatnia Krucjata :).Rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten który znajduje się w posiadaniu demona za drzwiami na parterze wieży magów (tymi które odblokowuje się dotykając posągów na 2 piętrze) jest całkiem niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 18:51, Karharot napisał:

Ten który znajduje się w posiadaniu demona za drzwiami na parterze wieży magów (tymi
które odblokowuje się dotykając posągów na 2 piętrze) jest całkiem niezły.

Yusaris jest niezły, ale częściej przydatny (ze względu choćby na bonusy przeciw pomiotom) będzie mieczyk, który możemy zdobyć w pałacu w Orzammarze

Spoiler

Znajdziemy tam płyty naciskowe (1 w holu wejściowym, 2 w sali tronowej), na każdej musimy umieścić jedną postać a 4 bohaterem "użyć" tronu. Pozostaje pokonać niemilca, który się pojawi i zabrać miecz ;)

Zrobić to można tylko zanim wybierzemy króla krasnoludów! Niestety przez jakiś błąd/przeoczenie miecz nie ma gniazd na runy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazbierałem już trochę prezentów i pomału zaczyna robić mi się ciasno w plecaku ^^ mam pytanie więc:
jakim postaciom dawać jakie prezenty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 20:44, Chlorofil napisał:

Nazbierałem już trochę prezentów i pomału zaczyna robić mi się ciasno w plecaku ^^ mam
pytanie więc:
jakim postaciom dawać jakie prezenty ?


Hm, to wynika glownie z romow z nimi:) np nasz ulubiony krasnolud przepada za jakimkolwiek alkoholem:) jak masz watpliwosci wpisz dragon age prezenty w guglu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 20:44, Chlorofil napisał:

Nazbierałem już trochę prezentów i pomału zaczyna robić mi się ciasno w plecaku ^^ mam
pytanie więc:
jakim postaciom dawać jakie prezenty ?

Temu gejowi - chyba Zevran się zowie - ponieważ

Spoiler

Cię zdradzi jak Cię nie będzie lubił


Dziewczynom jak chcesz mieć romans (ale odpowiednie przedmioty, związane z ich pochodzeniem, profesją - one uruchomią nowe dialogi)
Ponownie Zevranowi - jeśli chcesz go przelecieć.
Ogólnie to wszystkim, bo każdy da jakiegoś questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem dlc z Shale ręcznie, jest aktywny w grze, jednak po włączeniu gry, ta uparcie ściąga go ponownie i zapycha moje i tak wolne łącze. Ręczne wyłączenie "daupdateservice" (czy jakoś tak) w procesach nic nie daje, bo zaraz pojawia się to ponownie. Co z tym mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam właśnie zakończyłem Przebudzenie ;D wiem dopiero! ale miałem przerwę w DA
i takie pytankoz ciekawości jaka jest różnica pomiędzy wyborem obrony

Spoiler

Amarantu a Twierdzy

ja wybrałem to pierwsze.
i jeszcze jedno jak zakończyć zadanie z Oghrennem po gadce z nim zadanie nadal było aktywne i drugie jak zakończyć zadanie z dołączeniem Sigrun jak wróciłem do twierdzy mogłem już tylko pogadać o napaści pomiotów i nie chcieli ze mną gadać o Dołączeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam mały problem muszę przeprowadzić 1 członka przez most w świątyni ale nie wiem jak to zrobić pomocy nie mam już pomysłów jak to zrobić pomocy! pls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 18:11, Babcia939 napisał:

mam mały problem muszę przeprowadzić 1 członka przez most w świątyni ale nie wiem jak
to zrobić pomocy nie mam już pomysłów jak to zrobić pomocy! pls


Też miałem podobny problem a oto i rozwiązanie:

http://dragonage.wikia.com/wiki/A_Test_of_Faith#Trial_Three

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są przechowywane osiągnięcia? Odinstalowałem grę, zainstalowałem, wrzuciłem stare zapisy, zacząłem grę drugą postacią, a osiągnięcia z poprzedniej (ukończonej) rozgrywki przepadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 22:28, adam5 napisał:

A ja mam pytanie jakie postacie sa potrzebne do osiągnięcia "Zwerbuj do drużyny wszystkich
możliwych towarzyszów".??BO jest w ostatecznej walce i mi to nie wpadło??

Spoiler

Możliwe, że nie zwerbowałeś Loghaina. Da się to zrobić podczas wykonywania zadania na Zjeździe Możnych. Wiem, że często z tą postacią gracze mają opory, jeśli chodzi o dodanie do składu drużyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Alistair
- Morrigan
- Dog
- Leliana
- Sten
- Wynne
- Oghren
- Zevran
- Loghain

Musisz zwerbować do drużyny każdą z powyżej wymienionych osób. No i dodam, że to musi być na jednym sejvie. Jak będziesz miał wszystkich na raz w swojej drużynie to acziv pyknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 00:21, Albii napisał:

Musisz zwerbować do drużyny każdą z powyżej wymienionych osób. No i dodam, że to musi być na jednym sejvie. Jak będziesz miał wszystkich na raz w swojej drużynie to acziv pyknie.

Wszystkich na raz w swojej drużynie mieć nie można (Alistair i Loghain się wykluczają) wystarczy że w czasie jednej gry przyjęło się do drużyny wszystkie te postacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować