Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2010 o 16:34, Largooo napisał:

Spoiler

Cisne sobie do legowiska wilkołaków, a spryciarze się zaryglowali. Okej to na około, a TU SMOK xD Mam z nim problem jakieś rady?


Przed walką rozbrój pułapki, to ją powinno ułatwić :) Niv innego nie przychodzi mi do głowy, ten przeciwnik nie powinien być aż tak trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 17:00, Karharot napisał:

Przed walką rozbrój pułapki, to ją powinno ułatwić :) Niv innego nie przychodzi mi do
głowy, ten przeciwnik nie powinien być aż tak trudny.

Najwięcej mu do połowy zbiłem życie. On mi ekipe oszołamia później pali, gryzie. I tyle się nawalczyliśmy. Mam takie pytanie co do umiejętności. Bo dla wojownika jest strasznie mało ataków jakichś. Jak walczę jednym mieczem i tarczą to brać te umiejętności dla broni dwuręcznej? Mogę dzięki nim mocniej bić, nawet jedną bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 17:32, Largooo napisał:

Jak walczę jednym mieczem i tarczą to brać te umiejętności dla broni dwuręcznej? Mogę dzięki nim mocniej bić, nawet jedną bronią.

Nie, nie będziesz mógł ich nawet używać (tak długo jak będziesz miał wyekwipowaną broń jednoręczną będą nieaktywne). Bierz umiejętności walki mieczem i tarczą oraz ogólne umiejętności wojownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 17:32, Largooo napisał:

>

A jaką ekipę masz?
Ja tak miałem ,jak nie miałem healera .Później smok to był pikuś ,jak się uzbroiłem w dwóch, a nawet jednego maga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 Wojowników o Barda. Udało mi się bardem ubić smoka. Wszyscy zginęli został bard, schowałem się za jakieś korzenie smok nie mógł mnie sięgnąć. A ja z łuku strzelałem i się udało.

Karharot:
Coś mi się pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 20:35, Largooo napisał:

Mam 3 Wojowników o Barda. Udało mi się bardem ubić smoka. Wszyscy zginęli został bard,
schowałem się za jakieś korzenie smok nie mógł mnie sięgnąć. A ja z łuku strzelałem i
się udało.

Karharot:
Coś mi się pomyliło.

W tym problem ,że ne masz nikogo do leczenia.Będziesz musiał zmienić drużynę i dodać jakieś leczącego ,a kogoś wywalić.Nie dasz później rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 20:39, Nikodem95 napisał:

W tym problem ,że ne masz nikogo do leczenia.Będziesz musiał zmienić drużynę i dodać
jakieś leczącego ,a kogoś wywalić.Nie dasz później rady.

Problem mam bo mam tylko tego Barda, kobieta która dołączyła do mnie w karczmie gdzie mnie bili niby z rozkazu ''Logena''. I córke Flemeth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 20:42, Chlorofil napisał:

To są te itemki które można było uzyskać mając kolekcjonerkę ?

Nie, każdy może je zdobyć przechodząc DA Journeys i odblokowując odpowiednie osiągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 22:42, Largooo napisał:

> W tym problem ,że ne masz nikogo do leczenia.Będziesz musiał zmienić drużynę i dodać

> jakieś leczącego ,a kogoś wywalić.Nie dasz później rady.
Problem mam bo mam tylko tego Barda, kobieta która dołączyła do mnie w karczmie gdzie
mnie bili niby z rozkazu ''Logena''. I córke Flemeth.

Córkę Flemeth ( Morrigane ) możesz użyć jako healera ( leczącego ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 14:56, Nikodem95 napisał:

Córkę Flemeth ( Morrigane ) możesz użyć jako healera ( leczącego ).

Myślę, że nie jest to zbyt mądry pomysł, jeśli nie gramy z modem resetującym umiejętności. Morrigan jest raczej magiem ofensywnym i dobrego healera z niej nie robimy (chociaż oczywiście, że można, ale nie jest to najlepsze rozwiązanie). Jak chcemy maga leczącego to Wynne jest jak znalazł. Wynne, albo własna postać. Morrigan jest rewelacyjna w ofensywie i lepiej rozwijać ją w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 15:27, Renzov napisał:

Myślę, że nie jest to zbyt mądry pomysł, jeśli nie gramy z modem resetującym umiejętności. Morrigan jest raczej magiem ofensywnym i dobrego healera z niej nie robimy

Wystarczy wydać jeden punkt umiejętności na wyuczenie ją podstawowego czaru leczącego "Uzdrowienie" i już będzie całkiem przyzwoitym healerem, reszta to kwestia ustawienia odpowiedniej taktyki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 19:55, Chlorofil napisał:

Czy po skończeniu questów głównych mogę dalej eksplorować świat i robić questy poboczne ?

Będziesz miał dostęp jedynie do lokacji dodanych przez DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, słyszałem, o jakimś edytorze do DAO. Nie jestem za bardzo w tej sprawie zorientowany, a podobno to jest oficjalny edytor. Jak go zdobyć? I czy jest za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 10:52, Ezio napisał:

Witam, słyszałem, o jakimś edytorze do DAO. Nie jestem za bardzo w tej sprawie zorientowany,
a podobno to jest oficjalny edytor. Jak go zdobyć? I czy jest za darmo?



http://social.bioware.com/page/da-toolset


Musisz być zalogowany na stronie i mieć dodaną grę DA:O do profilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować