Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Zgadza się, sorki, że przeoczyłem ten fakt. ;)

Nawiasem to ja zmierzam, do calaczka w DA i z ''wymagajacych'' osiągnięć zostały mi romanse, jakieś porady ta ten temat ? Bo pamiętam, że pomimo, że miałem świetne stosunki ze wszystkimi to przeoczyłem pare momentów i nic z tego nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 16:49, Albii napisał:

Nawiasem to ja zmierzam, do calaczka w DA i z ''wymagajacych'' osiągnięć zostały mi romanse,

Wszystkie romanse?
Cóż, Zevran sam Ci wejdzie do łóżka (nie zrazi się nawet jeśli akurat będziesz grać facetem) więc do niego żadnych porad nie potrzebujesz, romanse z Morrigan i Alistairem też nie są jakieś specjalnie skomplikowane. Osobną sprawą jest Leliana, jej dialog jest kopnięty w ten sposób że kluczowa opcja znika z niego jeśli masz na nią zbyt wysoki wpływ ("Słyszałem że wszyscy bardowie w Orlais są szpiegami" czy coś takiego), należy więc regularnie z nią rozmawiać i wybrać tą opcję jak tylko będzie taka możliwość (nie wiem czy jest to wymagane do jej romansu ale jest to jedyny sposób na rozpoczęcie jej osobistego questa). Poza tym jedyną rzeczą na którą musisz zwrócić uwagę jest to że można mieć tylko jeden romans na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ka jest różnica między jednym a drugim, gdy podczas

Spoiler

ucieczki z Fortu Drakon zdecyduję się na samodzielności czy pomoc towarzysza//towarzyszki? Zmieni się tylko przebieg tej ucieczki czy to jakoś wpłynie na towarzyszy, że zrezygnuję z ich pomocy?

A może ten "wybór" jest nic nie znaczący? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro zaczynam ostanią misje czyyli "ostateczna bitwa i po ukończeniu gry chce zagrać jeszcze raz i mam pytania:
1Czy mógłby ma ktoś napisac w jakich questach można zdobyć te postacie i jak : Leliana , loghain i Stena??
2.Jak stanąć po stronie magów w wieży magów a jak po stronie wilkołaków u elfów??
3.Gdzie mogę znaleść księge która ulepszy mi zaklęcia i itp?
4.Jak można łatwo pokonać smoka w wiosce azyl(w tej świątyni)
5.I czy podczas walki z arcydemonem przy poświeceniu życia swojego można poświecić życie czyjegoś(i czy jest za to osiągnięcie wiem że jest za Morrigan )

Z góry dzieki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 21:21, adam5 napisał:

1Czy mógłby ma ktoś napisac w jakich questach można zdobyć te postacie i jak : Leliana
,

Spoiler

loghain

i Stena??

W pierwszej wiosce po opuszczeniu Ostagaru, w karczmie znajdziesz Leliane (wystarczy chyba z nia porozmawiac po walce, kiedy stanie w naszej obronie), Stena uwalniasz z klatki, natomiast

Spoiler

Loghaina

możesz dolaczyc niemal pod koniec gry, gdy nastepuje moment w ktorym decydujesz o jego losie - mozna go zabic samemu, pozwolic by to zrobil Alistair, albo oszczedzic jego zycie, ale wtedy buntuje sie
Spoiler

Alistair

i odchodzi na zawsze.

Dnia 04.11.2010 o 21:21, adam5 napisał:

2.Jak stanąć po stronie magów w wieży magów a jak po stronie wilkołaków u elfów??

To byl z tym jakis problem? Wystarczy porozmawiac z Wynne przy pierwszym spotkaniu. Podobnie z wilkolakami - odpowiednia rozmowa z duchem lasu.

Dnia 04.11.2010 o 21:21, adam5 napisał:

4.Jak można łatwo pokonać smoka w wiosce azyl(w tej świątyni)

Jak idzie kiepsko to albo masz za niski poziom, albo nie masz w druzynie healera (ty jak mag z czarami leczacymi, albo Wynne)

Dnia 04.11.2010 o 21:21, adam5 napisał:

5.I czy podczas walki z arcydemonem przy poświeceniu życia swojego można poświecić życie
czyjegoś(i czy jest za to osiągnięcie wiem że jest za Morrigan )

Jesli idziesz na uklad z Morrigan to nic sie nie stanie

Spoiler

(nie mozesz poswiecic zycia)

. Jesli nie poszedles na uklad to mozesz ty poswiecic sie, albo poprosic o to
Spoiler

Alistaira lub Loghaina


Sa trzy osiagniecia za to (dla sytuacji ktore przedstawilem powyzej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mobilny internet, z miesięcznym limitem transferu 10 GB. Ile z tego limitu zejdzie mi przy takiej powiedzmy2-3 godzinnej sesji grania w DA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 15:24, M_S_13 napisał:

Mam mobilny internet, z miesięcznym limitem transferu 10 GB. Ile z tego limitu zejdzie
mi przy takiej powiedzmy2-3 godzinnej sesji grania w DA??


Podczas samej gry- chyba nic. DA nie ma trybu multiplayer. Chyba że chcesz zakupić DLC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 16:42, trenth napisał:

Podczas samej gry- chyba nic. DA nie ma trybu multiplayer. Chyba że chcesz zakupić DLC ;)

Gra nawiązuje i utrzymuje połączenie z internetem wysyłając na social BioWare Twoje postępy w grze i sprawdzając czy zainstalowane DLC są legalne. Nie sądzę jednak aby to było jakieś wielkie obciążenie jeśli idzie o transfer i do tego w czasie samej gry można chyba ją odciąć od netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie księgi można kupić u różnych handlarzy (obskocz wszystkie sklepy, kilka takich ksiąg można chyba nabyć u kupca we własnym obozowisku) i jedną można otrzymać od demonicy która opętała Connora jeśli zdecydujesz się zawrzeć z nią układ (dostępne tylko jeśli gracz jest magiem). Te księgi nie ulepszają Twoich zaklęć a jedynie dają Ci dodatkowe punkty do wydania tak jak przy awansie postaci (z tym że otrzymujesz ich mniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Nie wiadomo czy to błąd, czy specjalna akcja, ale Dragon Age Ultimate (wszystkie dodatki, wszystkie dlc) można nabyć za jedyne 19 zł na ea store.
News: http://www.cdaction.pl/news-15806/dragon-age-poczatek---ultimate-edition-za-grosze-na-ea-store-blad-czy-super-obnizka.html

Do nabycia tutaj:
http://eastore.ea.com/store/eaemea/pl_PL/DisplayProductDetailsPage/productID.208591800?resid=S4gGfwoHAj8AAC13YIkAAAAW&rests=1288982392578

Może komuś się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 17:18, adam5 napisał:

aha i jak zadać obrażenie 259pkt. Magiem??

Mnie się udało używając czaru Uderzenie Many na jakimś silniejszym, magicznym przeciwniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 20 h grania wystąpił błąd grafiki.. Nie pojawiają się tekstury podłoża a także ścian, widać modele, choć urywkowo. Jestem we

Spoiler

fragmencie w Azylu, w świątyni.

Jak ktoś może pomóc,to niech pomoże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2010 o 18:27, Karharot napisał:

Osobną sprawą jest Leliana,


Z tym się akurat zgodzę - ona sama jest nieco kopnięta ;) O ile jej świętoszkowate teksty jeszcze da się wytrzymać, to

Spoiler

jak zaczęła mi śpiewać tą kretyńską piosenkę

, to pomyślałem od razu: stary, w co ty się wpakowałeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 00:23, Abe83 napisał:

Z tym się akurat zgodzę - ona sama jest nieco kopnięta ;) O ile jej świętoszkowate teksty
jeszcze da się wytrzymać, to

Spoiler

jak zaczęła mi śpiewać tą kretyńską piosenkę

, to
pomyślałem od razu: stary, w co ty się wpakowałeś ;)


A mnie się akurat ten utwór mega podoba :) czasem sobie włączę nawet OSTa z gry w winampie :) dobrze ze byl dolaczony do EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2010 o 17:18, adam5 napisał:

aha i jak zadać obrażenie 259pkt. Magiem??


Arrow of Slaying łucznikiem powinno załatwić sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy dodatki DLC dostosowują się do oziomu postaci? Zastanawiam się nad tym gdyż znalazłem Zbroję dowódcy straży i ma ona level 3(czy ta zbroja rzeczywiście powinna mieć level 3 czy może wyższy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2010 o 14:59, Bosper napisał:

Mam pytanie, czy dodatki DLC dostosowują się do oziomu postaci? Zastanawiam się nad tym
gdyż znalazłem Zbroję dowódcy straży i ma ona level 3(czy ta zbroja rzeczywiście powinna
mieć level 3 czy może wyższy?)

Dostosowują się. Gdybyś przyszedł po nią później, byłaby ona na wyższym poziomie, a więc byłaby lepsza. Ostatecznie możesz ją sprzedać bratu Leviego. "Ulepszy" się ona w jego towarach i kiedy wrócisz po nią później, będzie miała odpowiednio wyższy poziom, choć będzie trzeba wyłożyć szmal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2010 o 18:27, Karharot napisał:

Poza tym jedyną rzeczą na którą musisz zwrócić uwagę jest to że można mieć tylko jeden
romans na raz.

A właśnie, że nie.
Oto kilka porad gdy gramy mężczyzną (gram elfem z obcowiska jeśli może to mieć znaczenie):
Wystarczy mieć perswazję/nacisk (czy jakoś tak) na max.
1. Doprowadzamy do sytuacji gdy Morrigan mówi, że jej zimno w namiocie (wcześniej sejwujemy, żeby nie "spalić" sytuacji) . Oczywiście jeszcze wcześniej wykonujemy jej zadanie. Wątek zostawiamy.
2. Doprowadzamy do sytuacji, gdy możemy z Zevranem iść do łóżka.
3. Zdobywamy zaufanie Leliany (bodajże do drugiej premii cechy).
4. Idziemy z Zevranem... wiadomo gdzie.
5. Używamy Perswazji, aby powiedzieć, że Zevran kłamał Lelianie, że z nim się....wiadomo co.
Mówimy, że zależy nam na niej i w ogóle....
6. Podbijamy troszkę zaufanie Leliany.
7. Idziemy z Morrigan... wiadomo gdzie.
8. Używamy Perswazji, aby Leliana uwierzyła, że Morrigan była u nas w namiocie omówić ważne sprawy, a to co słyszała to tylko nasza dyskusja...
9. Podbijamy Zaufanie Leliany do momentu, gdy podczas wędrówki zaatakują nas wysłannicy

Spoiler

Marjolaine


10. Wykonujemy zadanie dla Leliany.
11. Wracamy do obozu gadamy z Lelianą i.... wiadomo co

No i mamy 3 romanse.
PS. Oczywiście trzeba przez cały czas dużo rozmawiać z towarzyszami, ale to chyba oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować