Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

DLC do Dragon Age pobiera się w grze a nie ze strony. Chociaż możesz pobrać je oddzielnie i zainstalować DAUpdaterem ale wtedy czasami go nie wykrywa albo trzeba edytować pewien plik żeby nie było autoryzacji bo pomimo że masz te DLC odblokowane to gra twierdzi inaczej. :/

Tu link w razie czego
http://dragonage.wikia.com/index.php?title=Special:Outbound&f=Downloadable_Content&u=http%3A%2F%2Fna.llnet.bioware.cdn.ea.com%2Fu%2Fp%2Feagames%2Fbioware%2Fdragonage%2Fcontent%2FDAO_PRC_CP_2%2FDAO_PRC_CP_2_1.0.dazip
A tu instrukcja co i jak
http://dragonage.wikia.com/wiki/DLC#Manually_Installing_Downloadable_Content

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 06:08, Kakax napisał:

Witam. Mam mały problem a mianowicie dostałem razem z grą kod na dodatkową postać ''Kamienny
więzień" pobrałem go i wszystko było cacy, tylko po formacie kompa wchodzę na stronę
biowere i mam tam ten dodatek, ale nie mogę go pobrać;/


Za przypiętym postem: "W przypadku problemu z wykrywaniem zawartości kolekcjonerskiej (albo z pobraniem DLC) wpisz w wyszukiwarce w pasku start: services.msc i uruchom config "services"
Poszukaj w tym nazwy Dragon Age ustaw na automatyczne pobieranie i uruchom usługę."

I pamiętaj, żeby ustawić usługę na zawsze aktywną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 15:51, Nikodem95 napisał:

W zapisach :P

o, dzięki


Skończyłem Dragon Age w 35 godzin na casualu. Grałem w to chyba z pół roku, ale nie sądziłem ze ta gra jest tak krótka, ona tylko sprawia wrażenie wielkiej, a jej długość wydłużają dialogi, co innego że nie odkryłem wszystkich opcji na jakie można przejść grę. Miała w sumie klimat, najgęściejszy był chyba w

Spoiler

seirocińcu w elfim obcowisku.

Co do postaci - no to tak, najlepszy był chyba
Spoiler

Ogheren

.
Spoiler

Zakończenie trochę mnie rozczarowało, ot, zwykłe przesuwające się plansze

. Gra jest fajna, ale chyba nie na tyle bym chciał w nią zagrać jeszcze raz. Zresztą - co sie tu będę produkował, kazdy już pewnie w tym wątku grę przeszedł. Czekam na drugą część, ale jakoś bez specjalnej podniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 16:06, Nikodem95 napisał:

A mi nie wierzyli ,że w 40 h przeszedłem :P A tu masz Ci los ,można szybciej :P


Tzn tyle co sejvowałem, jakby uznać te wszystkie moje porażki w walce i inne nieprzewidziane zdarzenia po których musiałem wgrywać grę to pewnie byłoby wiecej. Np wybrałem

Spoiler

na króla Orzammaru Bhelena, a potem wczytałęm grę i wybrałem Harrowmonta,

ale to tak czy siak nie powinno się liczyć, bo to taka tylko ewentualna możliwość była.

Poza tym, z tego co czytałem na forum tutejszym to chyba nikt nie grał na najłatwiejszym, tak jak ja to robiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 16:12, Wintesun napisał:


Poza tym, z tego co czytałem na forum tutejszym to chyba nikt nie grał na najłatwiejszym,
tak jak ja to robiłem.

Przyznam się ,ja grałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 16:03, Wintesun napisał:

Skończyłem Dragon Age w 35 godzin na casualu. Grałem w to chyba z pół roku, ale nie sądziłem
ze ta gra jest tak krótka, ona tylko sprawia wrażenie wielkiej, a jej długość wydłużają
dialogi, co innego że nie odkryłem wszystkich opcji na jakie można przejść grę.

Wiesz, dla mnie właśnie to zaleta, że tak olbrzymią część gry stanowią dialogi. Bioware zrobiło pełnokrwistego RPGa, a nie hack&slasha.
Jeśli nie rozmawiamy z ludźmi, nie wykonujemy dodatkowych questów, itp., to sądzę, że grę można skończyć jeszcze sporo szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2010 o 16:12, Wintesun napisał:

Poza tym, z tego co czytałem na forum tutejszym to chyba nikt nie grał na najłatwiejszym,
tak jak ja to robiłem.

Ja też tak grałem. Czasami nawet na najniższym zdarzy się mocny przeciwnik z którym trzeba będzie się trochę posiłować.
Fajno, że w dzisiejszych casualowych czasach udało się zrobić RPGa w starym stylu, z dużą ilością dialogów i wcale nie łatwego.
Mi gra zajęła jakieś 59 godzin według Xfire, czyli razem z wczytywaniem po śmierci, itd. Na sejwie nie pamiętam ile miałem naliczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś że jest jakiś mod który pozwala na restart talentów ,podeśle mi ktoś linka no i jak najlepiej zarabiać kasę robię prawie wszystkie questy poboczne ale szału nie ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 11:31, Darnok_Rukia napisał:

Czytałem gdzieś że jest jakiś mod który pozwala na restart talentów ,podeśle mi ktoś
linka no i jak najlepiej zarabiać kasę robię prawie wszystkie questy poboczne ale szału
nie ma .

W dodatku można kupić książkę, która pozwala na redystrybucję punktów, ale moda do podstawki nie używałem.
A co do zarabiania kasy - podobno najlepiej zarabiać tworząc Master Lyrium Potion. Składniki są tańsze, niż miksturka i można zarobić tyle kasy ile się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest najlepsze i zarazem najciekawsze rozwiązanie w queście Arl Redcliffe ?:

Spoiler

1. Zabicie opętanego Connora
2. Poświęcenie Izoldy w celu uratowania Connora
3. Zgłoszenie się do magów z prośbą o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam musisz wybrac, kazde jest na swoj sposob ciekawe i kazdemu inne bardziej przyadnie do gustu. Ja grajac 1 raz

Spoiler

poswiecilem jego matke i zabilem demona

, teraz, przechodzac znow,
Spoiler

zabilem mlodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 14:14, Chlorofil napisał:

Jakie jest najlepsze i zarazem najciekawsze rozwiązanie w queście Arl Redcliffe ?:

Spoiler

1. Zabicie opętanego Connora
2. Poświęcenie Izoldy w celu uratowania Connora
3. Zgłoszenie się do magów z prośbą o pomoc.


Zabij dzieciaka. I tak nic ciekawego z niego zapewne nie wyrośnie.
Żeby nie było niedomówień- ja tak zrobiłem.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 14:43, Renzov napisał:

Zabij dzieciaka. I tak nic ciekawego z niego zapewne nie wyrośnie.
Żeby nie było niedomówień- ja tak zrobiłem.
;)


Spoiler

Ja tez go zabiłem, ale potem jak uslyszałem że Arl chce wrócić do domu, ale nie będzie na niego czekała rodzina, to mi się tak jakoś przykro zrobiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszając się do magów nie tracisz nic (i tak musisz to zrobić, no chyba że zdecydujesz się ich pozabijać) a możesz dzięki temu uratować wszystkich, przy pierwszym podejściu to chyba najlepsza opcja.

-> Renzov

Spoiler

Zawsze można jeszcze zawrzeć pakt z demonicą i oddać jej duszę dzieciaka w zamian za korzyści materialne XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 14:48, Karharot napisał:

-> Renzov

Spoiler

Zawsze można jeszcze zawrzeć pakt z demonicą i oddać jej duszę dzieciaka w zamian
za korzyści materialne XD


Faktycznie.
Ja jednak preferuję, bardziej ''humanitarne'' rozwiązania. Obrzydza mnie sama myśl, że mógłbym dojść do konsensusu z jakąś demonicą.

Spoiler

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować