Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Kurcze ;/ Popsułem sobie grę... mam ochotę ją teraz nawet usunąć... robiłem najpierw questy w lokacji Ostagar, zostawiając sobie lokację Głusza Korcari na koniec i co się okazało... miałem tam jakiś niezrobiony quest z tej lokacji i został on już tak jakby zaliczony przez to, że miałem ważniejsze sprawy ! Dlaczego ? Będę mógł jeszcze wrócić do tej lokacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 19:39, Chlorofil napisał:

Będę mógł jeszcze wrócić do tej lokacji ?

Niestety nie. Na pocieszenie mogę jedynie powiedzieć że nic naprawdę interesującego tam nie znajdziez (a jeśli zgaduję poprawnie co do tego jaki to quest to polega on po prostu na odnalezieniu wydrążonego pnia z zapasami, żadnej fabuły w tym nie ma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 20:02, Karharot napisał:

> Będę mógł jeszcze wrócić do tej lokacji ?
Niestety nie. Na pocieszenie mogę jedynie powiedzieć że nic naprawdę interesującego tam
nie znajdziez (a jeśli zgaduję poprawnie co do tego jaki to quest to polega on po prostu
na odnalezieniu wydrążonego pnia z zapasami, żadnej fabuły w tym nie ma).


To już nawet nie o to chodzi... chciałem po prostu grę przejść na 100% ;(

PS. Zapewne potem jakiś aczik jest za przejście wszystkich questów albo tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 20:26, Chlorofil napisał:

To już nawet nie o to chodzi... chciałem po prostu grę przejść na 100% ;(

Za pierwszym razem i tak Ci się nie uda (mox to 50-cośtam procent).

Dnia 28.10.2010 o 20:26, Chlorofil napisał:

PS. Zapewne potem jakiś aczik jest za przejście wszystkich questów albo tym podobne.

Nope. Zresztą do 100% raczej i tak nie dojdziesz o ile naprawdę mocno się nie zaweźmiesz - musiałbyś rozwiązać wszystkie możliwe questy na wszystkie możliwe sposoby co oznacza że wielokrotnie musiałbyś robić rzeczy nie w swoim stylu. Czyli nie przejmuj się i graj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 20:32, Karharot napisał:

> To już nawet nie o to chodzi... chciałem po prostu grę przejść na 100% ;(
Za pierwszym razem i tak Ci się nie uda (mox to 50-cośtam procent).
> PS. Zapewne potem jakiś aczik jest za przejście wszystkich questów albo tym podobne.

Nope. Zresztą do 100% raczej i tak nie dojdziesz o ile naprawdę mocno się nie zaweźmiesz
- musiałbyś rozwiązać wszystkie możliwe questy na wszystkie możliwe sposoby co oznacza
że wielokrotnie musiałbyś robić rzeczy nie w swoim stylu. Czyli nie przejmuj się i graj
dalej :)


A jak przejdę to warto potem zainteresować się DLC które można kupić i dodatkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 20:41, Chlorofil napisał:

A jak przejdę to warto potem zainteresować się DLC które można kupić i dodatkiem ?

Dodatkiem z pewnością bo jest dobry :) Co do DLC to przede wszystkim Kamienny Więzień (o ile już go nie otrzymałeś razem z grą) i Twierdza Strażnika, poza tym generalnie te dodatki które kosztują powyżej 500 punktów są w miarę porządne podczas gdy te które kosztują 400 i mniej można sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam Witch Hunt- najgorzej wydane przeze mnie pieniądze na grę :(

Nie dość że miałem problemy z instalacją to jeszcze jest zabugowany i nie mogę go przez to ukończyć. A ending i tak jest do obejrzenia na you tube ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 20:41, Chlorofil napisał:

A jak przejdę to warto potem zainteresować się DLC które można kupić i dodatkiem ?


Z płatnych - zdecydowanie odradzam Darkspawn Chronicles i Golems of Amgarrak, to tyko sieczki, które mimo że najtańsze, i tak nie warte są swojej ceny.

Return to Ostagar ma jakąś tam sentymentalną wartość.

Najlepsze są zaś IMO Leliana''s Song oraz Warden''s Keep, w przypadku obu nie żałowałem wydanych pieniędzy.

Witch Hunt zaś rozczarowuje, choć w sumie zły nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście podać mi dostępne połączenia zaklęć? Znam już: roztrzaskanie (stożek zimna + dowolny cios krytyczny), ulepszone wyssanie życia (klątwa podatności + w.w zaklęcie bardzo skutecznie leczy Morrigan xD ), słyszałem też połączeniu czaru tworzącego plamę smoły z z kulą ognia, ale tego nie mogę w tej chwili zweryfikować. Wszystkich jest 10 i chciałbym wiedzieć jakie umiejętności są warte rozważenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań dotyczących gry i będą tu użyte ciężkie spojlery. Oto one:

Spoiler

Co jest nie tak z tym Loghainem? Chciałem go przyłączyć, ale walczyłem alistairem z nim, i po tym pojawiła sie scenka jak Alistair go zabija. Nic, żadnego wyboru, null... A chce rozpocząć grę dugą postacią, kobietą szlachcianką, i zagrać tak żeby zostać królową przy boku Alistaira, a teraz chce się pozbyć alistaira żeby zobaczyć co się stanie jak będę grał Loghainem. Jestem tóż po zjezdzie możnych, i jakby co jeszcze moge wrócić do save''a. Aha, i da sie zagrac tak żeby być tą królową przy jego boku? Bo czytałem ze tak, ale nie wiem czy to nie są tylko pogłoski. No i czy można zostac grając mężczyzną szlachciem królem przy boku anory? Ta suka już dwa razy mnie zdradziła i nie wiem czy można jej zaufać po raz kolejny...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Co do Loghaina to jeżeli do pojedynku z nim poślesz Alistaira to ten zabije go automatycznie by pomścić Duncana. Jeżeli chcesz mieć wybór musisz walczyć inną postacią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler


1) Loghain może się poddać, tylko jeśli nie walczysz z nim allistairem
2)da się, ale chyba (nie jestem pewny) musi być romans z nim
3) tak ale po tym odprowadzisz Anorę do posiadłości Eamona, musisz z nią pogadać
i masz jedną z trzech opcji, albo ona sama (ew. z Tobą jeżeli jesteś ludzkim szlachcicem), albo Allistair (lub wariant wyżej), albo Allistair żeni się z Anorą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię questy w Lothering... do tej pory nie miałem z nimi żadnego problemu, bandaże zrobiła na potrzeby questu Morrigan, truciznę Leliana (nie jestem pewien :)) i teraz przyszedł quest na zrobienie pułapek... ale nie ma kto ich zrobić... nikt nie ma takich umiejętności. Co mam zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem aktualnie jest w wieży magów jak ją pomioty przejęły.I mam pytanie czy jak wybrałem 2 opcje od góry po prawej stronie to jestem po stronie magów??Bo tak było tam chyba napisane.I jeszcze jestem na 5 i tam mnie opanowuje demon gnuśność i jestem w pustce co mam tam robić??wiem tylko że jest ta mapa z niebieskim punktami??co dalej??I jak mam znaleźć urnę umarłych??Tego kolesia niema a jego sługę zabiłem??Proszę o pomoc???

Ps i ile trwa gra na pozimie niedzielny gracz?tak mniej więcej??
Z góry Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 21:36, adam5 napisał:

Mam problem aktualnie jest w wieży magów jak ją pomioty przejęły.I mam pytanie czy jak
wybrałem 2 opcje od góry po prawej stronie to jestem po stronie magów??Bo tak było tam
chyba napisane.

Nie do końca wiem o co Ci tutaj chodzi, ale spróbuje to jakoś wyjaśnić.
Nie wiem o jakiej "drugiej opcji mówisz, ale po stronie templariuszy opowiadasz się zabijając magów, a zostawiając ich przy życiu sytuacja jest odwrotna.

Dnia 30.10.2010 o 21:36, adam5 napisał:

I jeszcze jestem na 5 i tam mnie opanowuje demon gnuśność i jestem w pustce
co mam tam robić??wiem tylko że jest ta mapa z niebieskim punktami??co dalej??I jak mam
znaleźć urnę umarłych??Tego kolesia niema a jego sługę zabiłem??Proszę o pomoc???

Musisz wejść do tych wszystkich "niebieskich punktów" i zabić tam wszystkie potworki, pokonując na końcu mini-bossa. Po drodze zdobywasz nowe umiejętności pozwalające się wejść do miejsc wcześniej niedostępnych (zamiana w mysz, golema itd). Po prostu do jednej lokacji będziesz musiał czasami wracać parę razy.

Dnia 30.10.2010 o 21:36, adam5 napisał:

Ps i ile trwa gra na pozimie niedzielny gracz?tak mniej więcej??

Na łatwym poziomie? Zależy, ale od 50-65 godzin. Zależy też jak bardzo "niedzielnym graczem" jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2010 o 21:49, Renzov napisał:

> Mam problem aktualnie jest w wieży magów jak ją pomioty przejęły.I mam pytanie czy
jak
> wybrałem 2 opcje od góry po prawej stronie to jestem po stronie magów??Bo tak było
tam
> chyba napisane.
Nie do końca wiem o co Ci tutaj chodzi, ale spróbuje to jakoś wyjaśnić.
Nie wiem o jakiej "drugiej opcji mówisz, ale po stronie templariuszy opowiadasz się zabijając
magów, a zostawiając ich przy życiu sytuacja jest odwrotna.
> I jeszcze jestem na 5 i tam mnie opanowuje demon gnuśność i jestem w pustce
> co mam tam robić??wiem tylko że jest ta mapa z niebieskim punktami??co dalej??I
jak mam
> znaleźć urnę umarłych??Tego kolesia niema a jego sługę zabiłem??Proszę o pomoc???

Musisz wejść do tych wszystkich "niebieskich punktów" i zabić tam wszystkie potworki,
pokonując na końcu mini-bossa. Po drodze zdobywasz nowe umiejętności pozwalające się
wejść do miejsc wcześniej niedostępnych (zamiana w mysz, golema itd). Po prostu do jednej
lokacji będziesz musiał czasami wracać parę razy.
> Ps i ile trwa gra na pozimie niedzielny gracz?tak mniej więcej??
Na łatwym poziomie? Zależy, ale od 50-65 godzin. Zależy też jak bardzo "niedzielnym graczem"
jesteś.

Aha dzięki za odpowiedz ale te 50-65 godzin mnie przeraziło :):)trochę muszę w to pograć:):)
I jeszcze z ta urną bo totalnie niewiem co mam zrobić??
Jutro nadrobie zaległość w DA:):)

Pozatym gra mi się podoba.RPG są fajne ostatnio w nie tylko gram:):)(mass effect fallout 3 i dragon age!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem a mianowicie dostałem razem z grą kod na dodatkową postać ''Kamienny więzień" pobrałem go i wszystko było cacy, tylko po formacie kompa wchodzę na stronę biowere i mam tam ten dodatek, ale nie mogę go pobrać;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować