Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Co sądzisz o swoim mieście?

267 postów w tym temacie

no ja moze i niestety w miescie nie mieszkam tylko w malej wsi (dzieki bogu ze net dochodzi:) ale graniczy ona z Lodzia. miasto jak miasto szare brudne itd itd :D:D jezdze tam tylko na mecze (ooooooo lodzki widzew ole :P ) do nazwijmy to "praca" :D tylko jesli temperatura nie spada ponizej zera, i czasami na jakies zakupy i do kina. niedaleko lodzi sa pabianice jeszcze wieksza dziura :] bez obrazy ale nie podoba mi sie juz wole moja mala wioske :D
najbardzie co mi nie pasuje w miastach to okropne jopy na drodze, jak w taka wpadne to zaczynam sie denerwowac czy nic sobie nie urwalem z zawieszenia. jak ktos jest z lodzi albo w niej bedzie niech przejedzie sie ulica Rudzka poprostu miodek ulica. w pabianicach nie jest lepiej. mozna jeszcze cos powiedziec o ulicy Piotrkowskiej od strony ulicy prezentuje sie srednio a co znajduje sie za kamienicami itd to juz lepiej nie mowic, nic specjalnego. o dresach itd sie nie wypowiadam bo nie mialem z nimi stycznosci naszczescie uff. wkazdym razie jakbym mial wybor wolalbym jakas wies gdzie jest net niz miasto, tutaj przynajmniej jest spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 19:30, kole? napisał:

to miasto jest je****e


brawo za pomysłowosc, ech czy to takie trudne napisać kilka normalnych zdań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 19:35, Widek napisał:

> to miasto jest je****e

brawo za pomysłowosc, ech czy to takie trudne napisać kilka normalnych zdań...

jest to bardzo trudne...
trzeba by było dużo pisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 13:17, kole? napisał:

> > to miasto jest je****e
>
> brawo za pomysłowosc, ech czy to takie trudne napisać kilka normalnych zdań...
jest to bardzo trudne...
trzeba by było dużo pisać...


Napisałbyś chociaz jakie miasto w taki sposób opisujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 17:56, Vaxinar napisał:

To było parę lat temu, a co zwiedziłem, przede wszystkim stare miasto i zamek o ile to tak
można nazwać.

No to żeś sie nazwiedzał. Ile Ci to zajeło? Sądze, że góra 2 godz.A tak btw to co zwiedzałeś na starym mieście, bo jedyną rzeczą do zwiedzania są meliny i monopolowe... Jedynie zwiedzając zamek można się dłużej zastanowić, wysilając wyobraźnie i próbując wyobrazić sobie dawny wygląd zamku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 18:07, Krakers15 napisał:

No to żeś sie nazwiedzał. Ile Ci to zajeło? Sądze, że góra 2 godz.A tak btw to co zwiedzałeś
na starym mieście, bo jedyną rzeczą do zwiedzania są meliny i monopolowe... Jedynie zwiedzając
zamek można się dłużej zastanowić, wysilając wyobraźnie i próbując wyobrazić sobie dawny wygląd
zamku.


Wiesz no może nie za długo, ale chyba troche przesadzasz z tymi "melina" a monopolowych nie było znowu tak dużo, z tego co pamiętam. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas naprzyklad całe miasto to melina, no bo idę sobie i każdy zul wyglada bardzo podobnie :broda, brudni, wiek 45 - 60 lat:) żule są w miare spoko, jeden raz podchodzi do mnie i mówi: prosze pana, da pan na chlebek bo chce kupic sobie od zakonnic cos takiego, odchodzene kawałek a on: Mieciu !! Na muła mamy!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 13:36, Widek napisał:

> > > to miasto jest je****e
> >
> > brawo za pomysłowosc, ech czy to takie trudne napisać kilka normalnych zdań...
> jest to bardzo trudne...
> trzeba by było dużo pisać...

Napisałbyś chociaz jakie miasto w taki sposób opisujesz:)

przykro mi ale nie napisze...;p nie ufam ci:)tak jak wszystkim tutejszym członkom tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie cierpie mojego miasta za to że nie ma sklepow w ktorym mozna dostac pozadna gre\program
(nie interesuja mnie przygody reksia czy matematyczne przygody psa anatola) a tak ogolnie to fajne...chociarz wciaz za malo tempimy dresow...ale to postepuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 21:01, RadeXMaster napisał:

nie cierpie mojego miasta za to że nie ma sklepow w ktorym mozna dostac pozadna gre\program
(nie interesuja mnie przygody reksia czy matematyczne przygody psa anatola) a tak ogolnie to
fajne...chociarz wciaz za malo tempimy dresow...ale to postepuje


heh u nas naprzyklad jest spokojnie, dresów jest naprawde mało, chociaz zdarzają sie wyjątki, miasto 20 tys to wiadomo ze zadnego empiku u nas sie nie znajdzie i jezeli chodzi o gry to pozostaje interner:P

P.S sąsiedniemu PGR-owi niedawno założyli linie telefoniczną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miasto z zabytkami klasy zerowej. Objęte programem UNESCO. Tu się urodził Kopernik.
Niestety z tym co napisałem powyżej miasto już nie jest kojarzone. Pewnie wiecie z czym i jakie to miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Prudniku ( ok. 25 tys. mieszkańców) kina nie ma wcale, sklepy jakieś budują bo to zaraz przy granicy z Czechami, a poza tym nic ciekawego. Ale mnie się tutaj podoba. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 12:11, SwenG napisał:

Miasto z zabytkami klasy zerowej.


No nie gadaj bzdur, jak w Toruniu masz zabytki klasy zerowej to nie wiem czego ty oczekuje. Dinozaurow czy co?

Dnia 30.01.2006 o 12:11, SwenG napisał:

Niestety z tym co napisałem powyżej miasto już nie jest kojarzone. Pewnie wiecie z czym i jakie
to miasto.


I to jest smutne ze przez Rydzyka nie mowi sie o miescie piernikowym tylko rydzykowym. Ale ja to miasto lubie, tu sie urodzilem znam wiekszosc katow, lubie sobie po nim polazic itd. I ma ten niepowtarzalny kilmat ktory odczuwam jeszcze tylko w Krakowie. W kazdym razie zapraszam do Torunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja powinienem niesamowicie zrzędzić. Żyje na wsi w jednym z najbiedniejszych województw w Polsce na Podkarpaciu, ale wiecie co. Nie narzekam, lubie swoją miejscowość, lubie patrzeć na okalający ją las, na rzeke, na gwiazdy w nocy i księżyc. Uwielbiam wieczorkiem siadać sobie na małym wzgórzy i wpatrywać się jak słoneczko powoli chyli się ku ścianie lasu, albo ku rzece. To naprawde niezapomniany i cudowny widok. Ludzie są tu ogólnie mili i życzliwi, miejsce piękne nie zatrute chemikaliami. Lubie swoją miejscowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 14:45, kowalov napisał:

No nie gadaj bzdur, jak w Toruniu masz zabytki klasy zerowej to nie wiem czego ty oczekuje.
Dinozaurow czy co?

Znaczy nie bardzo Cię rozumiem, gdzie napisałem bzdurę ?

Dnia 30.01.2006 o 14:45, kowalov napisał:

I to jest smutne ze przez Rydzyka nie mowi sie o miescie piernikowym tylko rydzykowym. Ale
ja to miasto lubie, tu sie urodzilem znam wiekszosc katow, lubie sobie po nim polazic itd.
I ma ten niepowtarzalny kilmat ktory odczuwam jeszcze tylko w Krakowie. W kazdym razie zapraszam
do Torunia.

Ja również, tyle, że jego "sława" mnie troszkę dołuje. Niedługo do Torunia będzie się przyjeżdżało tylko na pielgrzymki jak do Częstochowy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 14:54, SwenG napisał:

Znaczy nie bardzo Cię rozumiem, gdzie napisałem bzdurę ?


Chodzi mi o zabytki klasy zerowej, wlasnie zauwalylzem ze pewni chodzilo ci o to ze te zabytki nie sa byle jakie tylko taki z prawdziwego zdarzenia :). Jezli o to chodzilo to zrozumialem na opak za co przepraszam i przyznaje sie bez bicia ze bzdure napisaem JA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 14:56, kowalov napisał:

> Znaczy nie bardzo Cię rozumiem, gdzie napisałem bzdurę ?

Chodzi mi o zabytki klasy zerowej, wlasnie zauwalylzem ze pewni chodzilo ci o to ze te zabytki
nie sa byle jakie tylko taki z prawdziwego zdarzenia :). Jezli o to chodzilo to zrozumialem
na opak za co przepraszam i przyznaje sie bez bicia ze bzdure napisaem JA.

No chodziło mi konkretnie o zabytki klasy zerowej :D To jest między innymi Ratusz Staromiejski, Katedra Świętojańska czy Kościół św. Jakuba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2006 o 15:09, SwenG napisał:

No chodziło mi konkretnie o zabytki klasy zerowej :D To jest między innymi Ratusz Staromiejski,
Katedra Świętojańska czy Kościół św. Jakuba.


Po prostu skojarzylem zero jako dno i nic ciekawego, dlatego jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować