Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Co sądzisz o swoim mieście?

267 postów w tym temacie

Ja to niezbyt mam się czym pochwalić :)
Moje miasto to Ożarów Mazowiecki (tu podpisano Kapitulację Powstania Warszawskiego; obóz przejściowy powstańców) a właściwie gmina. Miasto jak miasto, tylko ciche. 70% Ożarowa zajmują pola uprawne ( w których zawsze można coś znaleźć, np. ja znalazłem 1zł z 1929r.) więc nie ma tu zbyt ciekawego. Dalej - Mamy Biedronkę, kościółek (najbardziej nowoczesny kościół wybudowany w Powiecie Warszawsko Zachodnim) i przystanki autobusowe :P Dworzec PKP, Pocztę, 8 szkół( w tym 3 gimnazja).I to chyba tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Tarnowie i bardzo lubię swoje miasto. Sporo się tu dzieje pod kątem kulturowym, mamy bardzo ładną starówkę (mogącą rywalizować z Krakowem, chociaż oczywiście sporo mniejszą) i miasto się ciągle rozwija. Do tego Tarnów to najcieplejsze miasto w Polsce ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 11:40, Get Down napisał:

Ja mieszkam w J-bie,miasto sie rozwija,nie powiem złych słów o nim:]


No popatrz, a myślałem, że już nie spotkam nikogo z J-bia na gramie :P
Fakt, miasto stoi w miejscu, co jakiś czas tłuszcza świętuje, bo postawią im nowy sklep...
Perspektyw tu też raczej brak, najciekawiej będzie, jak kopalnie padną.
Najgorzej nie jest, ale to raczej taka większa pipidówka, do sąsiedniego
Rybnika niestety startu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mieszkam w takiej , małej wiosce, Mała. Ci co są z Podkarpacia mogli o niej słyszeć bo są tu zjazdy motocyklowe. Lubię tą wiochę, nie chciałbym gdzie indziej mieszkać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wywodzę się z małej wsi którą lubię nade wszystkie inne w świecie. Aczkolwiek teraz mieszkam w małej mieścinie w Świętokrzyskim - Połańcu :)

Miasto znane z:
- Uniwersału Połanieckiego podpisanego przez Kościuszkę
- efektownego napadu na bank (strzelanina, taranowanie samochodów i jeden z bandytów prawie zginął) - akcja roztrąbiona na całą Polskę
- pobliskiej elektrowni - jednej z najsilniejszych w kraju, pod budowę której zrównano z ziemią około 3 wsie ;-)
- nastolatka, który pobił sprzedawcę za to że ten powstrzymał go przed kradzieżą 3-bita...
- częstego ostrzału przechodniów z wiatrówek - nie wiem co to za pomysły, ale już kilka razy to się zdarzało
- i chyba nastoletnich lekkoatletów mamy dobrych, z sukcesami krajowymi

Jak widać u mnie w mieście też jest wesoło ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 11:50, GungravePL napisał:

> Ja mieszkam w J-bie,miasto sie rozwija,nie powiem złych słów o nim:]

No popatrz, a myślałem, że już nie spotkam nikogo z J-bia na gramie :P
Fakt, miasto stoi w miejscu, co jakiś czas tłuszcza świętuje, bo postawią im nowy sklep...
Perspektyw tu też raczej brak, najciekawiej będzie, jak kopalnie padną.
Najgorzej nie jest, ale to raczej taka większa pipidówka, do sąsiedniego
Rybnika niestety startu nie ma.

Az zle tak nie jest w j-bie ale racja miasto stoi w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 13:38, Get Down napisał:

> > Ja mieszkam w J-bie,miasto sie rozwija,nie powiem złych słów o nim:]
>
> No popatrz, a myślałem, że już nie spotkam nikogo z J-bia na gramie :P
> Fakt, miasto stoi w miejscu, co jakiś czas tłuszcza świętuje, bo postawią im nowy
sklep...
> Perspektyw tu też raczej brak, najciekawiej będzie, jak kopalnie padną.
> Najgorzej nie jest, ale to raczej taka większa pipidówka, do sąsiedniego
> Rybnika niestety startu nie ma.
Az zle tak nie jest w j-bie ale racja miasto stoi w miejscu,sklepy powstaja bo sam siebie sponsorują,choc niby budują centrum jakies ale raczej tak szybko tego nie zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 13:40, Get Down napisał:

> > > Ja mieszkam w J-bie,miasto sie rozwija,nie powiem złych słów o nim:]

> >
> > No popatrz, a myślałem, że już nie spotkam nikogo z J-bia na gramie :P
> > Fakt, miasto stoi w miejscu, co jakiś czas tłuszcza świętuje, bo postawią im
nowy
> sklep...
> > Perspektyw tu też raczej brak, najciekawiej będzie, jak kopalnie padną.
> > Najgorzej nie jest, ale to raczej taka większa pipidówka, do sąsiedniego
> > Rybnika niestety startu nie ma.

Az zle tak nie jest w j-bie ale racja miasto stoi w miejscu,sklepy powstaja bo sam
siebie sponsorują,choc niby budują centrum jakies ale raczej tak szybko tego nie zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje miasto mi się podoba. Są dwa kina, parki, nawet zimą lodowisko. Ale i tak najczęściej odwiedzam McDonald''s :) Denerwują mnie przynajmniej dwie rzeczy: za dużo kościołów i drogi... jak nie miałem prawa jazdy to mi nie przeszkadzały ale teraz O.o
Dużo budów jest. To dobrze... miasto się rozwija i nawet multikino ma powstać coś na wzór łódzkiej manufaktury z pasażami handlowymi itd. A mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2008 o 10:47, HunterO7 napisał:

Ja mieszkam w najcudowniejszym mieście Polski - Krakowie. Dalsze opinie chyba zbędne...
:P


Och, witam kolegę :D
ja także z Krakowa jestem :)
Co tu wiele mówić? Kraków jest najlepszym miastem w Polsce a jego piękno ciągle rośnie!
Ostatnio nawet zaczęły się u nas na billboardach reklamować inne miasta, takie jak Łódź, czy Gdańsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zobaczyłem na stronce mojego miasta fotki kandydatek na miss ziemi jeleniogórskiej. No i teraz wiem czemu nie mam dziewoji xP omG!!! Moja nieogolona morda wygląda ładniej.. Nie dam linku bo toż to wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym mówić o mym mieście, z którego się wywodzę, to przyznam, że przemawiałby przeze mnie sentyment, ale Kolbuszowa ma KLIMAT. Co do obecnego miejsca zamieszkania - Błażowa może być, ale moja okolica jest spokojna i piękna i też ma rewelacyjny klimat (jak z SC, tylko bez Protossów i Zergów :P). Goście przyjeżdżający do mnie często zaś zachwalają tutejsze zachody słońca (i słusznie, nieraz są cudne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować