Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Co sądzisz o swoim mieście?

267 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2005 o 15:56, Widek napisał:

Ja mowie o miasteczku 25 tys bo na wsi to bym pewnei ze nie chcial:D


Spoko, dobrze Cię zrozumiałem, ale wypowiedź też tyczyła się Pana co napisał, że na wsi mieszka.
A tak w ogóle to gdzie mieszkasz Ty ? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 18:01, Vaxinar napisał:

> Ja mowie o miasteczku 25 tys bo na wsi to bym pewnei ze nie chcial:D

Spoko, dobrze Cię zrozumiałem, ale wypowiedź
też tyczyła się Pana co napisał, że na wsi mieszka.
A tak w ogóle to gdzie mieszkasz Ty ? :>


Braniewo 20 - 25 tys mieszkancow, Kino mialo byc w 2003 a bedzie w 2008 - budują pani woźna i pan Bronek, Zero perspektyw, kiedys fabryka browarow, 50 % bezrobocia;) Niedawno na TVP 1 byl o nas program a ja w nim niestety wzielem udzial;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<Co byscie zmienili w swoim miescie, bedąc burmistrzem i operowac kwotą miliona złotych?:)

To ja powiem = KiNo chyba starczy na takie słabe, Stadonik unowoczesnic , pomoc drużynie piłkarsikej (ale nie piekarskiej;) , Sprzęt do Miejskiego Ośroda Kultury ,Gitary, Basy piece itp. hmmm i za reszte domek bym se ulepszył bo jakiś taki stary juz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:02, Budo napisał:

Mieszkam w Bydgoszczy. Fajne, niezaduże, rozwijające się miasto. Tylko ludzie dziwni (nieprzyjaźni).


Czy ja wiem ... bywalem kilka razy w Osielsku (dzielnica) i ludziska byli calkiem sympatyczni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 01:31, buras napisał:

> Mieszkam w Bydgoszczy. Fajne, niezaduże, rozwijające się miasto. Tylko ludzie dziwni (nieprzyjaźni).

Czy ja wiem
... bywalem kilka razy w Osielsku (dzielnica) i ludziska byli calkiem sympatyczni...


Noo Osielsko to nie do końca Bydgoszcz. Pobyłbyś w centrum, czy w którejś z centrowych dzielnic to zrozumiałbyś o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja o swoim nic nie powiem, bo nie ma czym się chwalić, ale za to bardzo polubiłem Puławy, z racji tego, że:
1. Moja piękna stamtąd pochodzi,
2. za Kazimierz nad Wisłą
3. no i ten klimat ... nie bardzo da się to opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Suwałki? Total dziura, ale z niesamowitymi krajobrazami, świeżym powietrzem, srogimi zimami, dobrymi potrawami regionalnymi i fantastycznymi walorami turystycznymi. ZAPRASZAM!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje miasto według mnie jest jednym z najgorszych miast w Polsce :[( wieczorami nie moge spać bo od 23:00 do 4 nad ranem wandale pija i się wydzierają!!! to dopiero dziura jak nie wiem! [>_<]
nawed pisali w Rzeczpospolitej że tam gdzie mieszkam jest mniej lubiane miejsce przez Polaków z powodu wandali i [OCENZURA] !!! Niewiele miejsc mi się podoba, ale najbardziej mi się podoba las na połódnie od miasta i zalew :)))

to oczywiście !!! L U B L I N !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o swoim mieście sądzę, że jest dobrze, ale może być lepiej. Jest tłok, ale nie za duży :) Jest smród i spaliny, ale da się żyć. Ogólnie to mało znam uliczki w swoim mieście ( chodzi mi o te mniejsze, których używa się tylko jako skrótów ). Tak to jestem zadowolony z tego gdzie mieszkam :)

PS: Yarr >> Ty też z Wawy ? Fajnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 01:31, buras napisał:

> Mieszkam w Bydgoszczy. Fajne, niezaduże, rozwijające się miasto. Tylko ludzie dziwni (nieprzyjaźni).

Czy ja wiem
... bywalem kilka razy w Osielsku (dzielnica) i ludziska byli calkiem sympatyczni...


W Bydgoszczy byłem pare razy i jakoś nie zauważyłem :) A gdzie konkretnie Ci ludzie niemili? Na ulicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 20:44, Vaxinar napisał:

> > Mieszkam w Bydgoszczy. Fajne, niezaduże, rozwijające się miasto. Tylko ludzie dziwni (nieprzyjaźni).
Czy ja wiem
> ... bywalem kilka razy w Osielsku (dzielnica) i ludziska byli calkiem sympatyczni...
W Bydgoszczy byłem
pare razy i jakoś nie zauważyłem :) A gdzie konkretnie Ci ludzie niemili? Na ulicy ?


Mozliwe ze jest tak jak Budo mowi. W osielsku jest luz ... nikt cie nie zna, ale sie nie gapia jak na intruza i nie patrza na rece, chociaz tam prawie kazdy sie przynajmniej z widzenia zna ... u nas nieco podobnie, mieszkam w malej miescinie, ale jest juz nieco ostrzej jak sie czlek poza swoje osiedle zapedzi, chociaz roznie z tym bywa. Starzy sa spoko, ale nasze mlodziki nieco zapalczywe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 21:05, buras napisał:

Mozliwe ze jest tak jak Budo mowi.


Bardzo możliwe, bo ja właśnie w centrum Bydgoszczy byłem i tylko w tej takiej odległem dzielnicy co jest szpital i tam leżą chore dzieci na (raka?).
Więc osiedli to za bardzo nie znam, ale ogółem przez ten tydzień co byłem to mam dobre wrażenie o mieście.
A napewno jest lepiej niż w Grudziądzu - mieście oddalonym od Bydgoszczy o 70 km, gdzie jest tragedia, pełno dresów co tylko patrza kogo pobić i okraść :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mieszkam w Szczecinie, i mam wrażenie, że u mnie jest wręcz odwrotnie niż u większości z Was.
W programie regionalnym (TVP 3 i w TV Gryf) zawsze można posłuchać jakie to nasze miasto jest super, rozwija się, nowe kluby powstają i w ogóle. Ja jednak niczego takiego nie zauważyłem. We wszystkich reportarzach i kurirach pokazują nasze miasto od najlepszej strony, ale ja widzę tylko żulków, dziciaki z mojej szkoły palące Fajranty albo inny szajs. Chociaż z drugiej strony przynajmniej mam blisko i nie muszę dojeżdżać po np. książkę albo gierki.
Jednym słowem, miasto spoko ale dzięki mniejszej części społeczeństwa jest takie, a drugiej należy unikać i wtedy jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie mieszkam takim sredniej wielkosci miescie co jes bardzo fajnie mamy tam "Browar Książęcy" (chyba prawie kazdy wie co prodokuja za piwo :p )moje miasto jakies pare tygodni temu tez było w telewizji jak był wyciek amoniaku z lodowiska (naszczescie jak by ''pykło'' to i tak do mojej chałpy nie doleciała fala :-) ) i zeczo jeszcze jestem dumny z mojego kochanego miasta ........ hmmmmm.... o jestesmy jeszcze miszczami Polski w hokeju ... ooo bym jeszcze zapomniał o najlepszym Festiwalu w Polsce ( oczywiscie według mnie) czyli "Festiwal Muzyczny im.Ryśka Riedla"


i Kto wie co to za mmiasto....??


no kto wie ?? :)

... no oczywiscie to sa Tychy

* chyba za duzo dałem jednego słowa "moje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaaaa zapomniałem (szkoda ze niema edytora posta) . Co sadze o swoim miescie jest bardzo fajne piekna [do okoła miasta jest las (fajna sprawa ... co nie ;-P)] duzo zieleni .... po prosy git


Jest Ktos z Tychów ??

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 20:38, RaiL Driver napisał:

moje miasto według mnie jest jednym z najgorszych miast w Polsce


No wiesz co? Może Lublin jak na tak duże miasto nie jest zbyt znany i z niczego zbytnio nie słynie, ale nazywanie go dziurą to jednak przesada. Mówisz o wandalach. Wandale to ludzie i są wszędzie, w każdym mieście. Może mieszkasz w wyjątkowej dzielnicy (jakiej?). U mnie na osiedlu jest całkiem spokojnie. I powiem jeszcze jedno, Lublin jest miastem zabytkowym, jednym z najpiększniejszych. Naszym plusem jest też duża ilość zieleni, jest gdzie się wybrać na spacer: Stary Gaj, Dąbrowa, Ogród Saski, Park Ludowy, wąwóz na Czubach. chyba mi nie powiesz, że to nie są ładne miejsca. A mamy przecież jeszcze bardzo urokliwe Stare Miasto z rynkiem, deptakiem. Tylko się cieszyć z mieszkania tutaj. Poza tym Lublin to miasto studenckie, nie zapominaj o tym. ;]
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować