Zaloguj się, aby obserwować  
Widek

Co sądzisz o swoim mieście?

267 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2006 o 15:10, kowalov napisał:

Po prostu skojarzylem zero jako dno i nic ciekawego, dlatego jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.

To też po części moja wina, bo w tej chwili formalnie nie istnieje już coś takiego jak zabytek klasy zerowej. Z Twojego powodu pogrzebałem w sieci i zacytuję tu to co znalazłem (wikipedia):
Podział na klasy formalnie nie istnieje, lecz jest nadal określenie "klasa zerowa" oznacza zabytki najcenniejsze i najważniejsze (co prawda obecnie jej funkcję przejmuje w pewnym sensie lista UNESCO). Wymienione zabytki były w klasie zerowej więc tu przekłamania nie ma, a przecież zabytek zabytkowi nierówny (choć jest to niewymierne, ale jednak da się zazwyczaj jakąś gradację wprowadzić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas sypie , sypie i jeszcze raz sypie, drogi nieodsniezone i troche sie poryłem bo juz na probe do fromborka nie dojade:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj powiem wam ze u nas drogi dojscia do szkoly są okropne:/ sczegolnie jak czlowiek idzie zaraz po dniu w ktorym padal snieg, wtedy wszystko zabłocone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Białystok - wielu sądzi, że jest zacofane , "wieśniackie, menelowe" itp. , ale tak nie jest . W porównaniu z innymi większymi miastami nie wypadamy tak źle, ale mimo to nie podoba mi się te miasto : - D Przydało by się... TESCO, tak tak, TESCO, bo nie mamy, albo multikino ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 08:45, WorldWar3PL napisał:

Białystok - wielu sądzi, że jest zacofane , "wieśniackie, menelowe" itp. , ale tak nie jest
. W porównaniu z innymi większymi miastami nie wypadamy tak źle, ale mimo to nie podoba mi
się te miasto : - D Przydało by się... TESCO, tak tak, TESCO, bo nie mamy, albo multikino ;-D


u nas tylko Biedronka a i tak taka mala tyci;) Zawsze to jakies zatrudnienie dla 20 tys miasteczka gdzie bezrobocie wynosi 50% ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2006 o 13:57, Widek napisał:

u nas tylko Biedronka a i tak taka mala tyci;) Zawsze to jakies zatrudnienie dla 20 tys miasteczka
gdzie bezrobocie wynosi 50% ^^



Ja mieszkam koło "wiochy" co ma 24 tys mieszkancow i są dwie biedronki dosc spore lidl (najwiekszy ze wszystkiego) ze 3 delikatesy centrum i sieć mniejszych supermarketow, nawet sie społem jeszcze utrzymało 2 duze sklepy :)

I kto to kupoje zeby to utrzymać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 22:29, Widek napisał:

Lol stary , moj temat z marca :D masakra ;P No no, moze cos ruszy :)



Hhahahahah x 10000

weź bo z krzesła mało nie spadłem hahahha :P

Nie popatrzyłem na date :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje ze ruszy prawie 9 mies przestoju wystarczy :P
Można powiedzieć że ze snu się przebudziłem na zimę :P
Ogolnie to dawno tak sie nie smialem :P
Ale trafiłem że akurat byłeś dostępny :P


A i u nas jest kilka barów :P
Z jakiego miasta jesteś bo jakoś nie doczytałem ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje miasto- Kędzierzyn-Koźle. Około 70tys. mieszkańców, kilka Biedronek i Lidlów i jeszcze Intermarche się znajdzie... :) Cóż, żyję w tym mieście od urodzenia więc znam je jak własną kieszeń, a tak w ogóle to je lubię. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moje miasto - Łańcut - też wielkością nie powala. Tyle że u mnie są 2 biedronki, 1 Lidel , 2 gimnazja, 3 postawówki i żadnego hotelu (miasto teoretycznie turystyczne) i żadej porządnej knajpy (żeby spracowany uczeń mógł się napić miodu pitnego z kolegami). Chociaż tyle dobrze, że hrabia Potocki zafundował miastu zamek - ale to już przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poznań

Najlepsze miasto w Polsce ...Stolica wielkopolski i polskiego hip-hopu. Poznań Game Arena co roku więc jest co robić. Multikino, Stary Browar i te sprawy. Uznaje mojemiasto za najlepsze w Polsce. Fajnie jest tu mieszkać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2006 o 09:09, YahooPL napisał:

Poznań
Najlepsze miasto w Polsce ... [...]


Mieszkałem w Poznaniu przez trzy miechy i musze przyznać, że faktycznie jest diabelskie...:)) Czyste, schludne, sporo ciekawych zakamarków...:)) I te dziewczyny, ech...:)))
Mimo wszystko jednak pozostaję wierny mojemu rodzinnemu grodowi z szalupą w herbie - ten duszny, ciężki klimat... Krajobrazy jak z postapokaliptycznego filmu...:)) Największe skupisko pubów i banków wzdłuż jednej ulicy, a teraz odrestaurowany dawny kompleks fabryczny nadaje mu fenomenalny klimacik... I te dziewczyny, ech...:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostrowiec Świętokrzyski - siedemdziesięciotysięczne miasto w województwie ''świętokrzyskim''. Ostatnio wybudowali nam TESCO, Rawszczyznę ( jeden z najlepszych basenów w Europie - tak słyszałem :P ) i odnowiono rynek. Gdyby nie to, to nie byłoby wogóle, gdzie pójść : )

Oto kilka fotek z mojego miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze moje miasto(Augustow)-jesli je wogole mozna nazwac miastem- jest tak zacofane ze tylko patrzyc jak po ulicach zaczna chodzic turysci chcacy zobaczyc najwieksza nore w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 22:24, ProChaoS napisał:

Moje miasto bardzo mi sie podoba, a jest nim Bielsko-Biała. Mam Media market, i pelno hipermarketow(
tesco, auchan, "carfur", castorama)

No tego mamy pod dostatkiem :) Zapomniałeś o Leroy Merlin.

Dnia 19.10.2005 o 22:24, ProChaoS napisał:

i centr handlowych typu sfera. Jest gdzie kupowac.

No i budują nam kolejny :) Nie wiem jak określic położenie ale juzpowstał budynek.

Dnia 19.10.2005 o 22:24, ProChaoS napisał:

Pozatym jest tez gdzie wybrac sie na imprezki, pelno dyskotek i to jakich. Do tego niezle krajobrazy.
Gory lasy. Raj dla HardCorowych rowerzystow. Sam jezdze w DH (downhill). Zapraszam !

Zapomniałeś, że mamy stoki narciarkisie, a obecnei trwaja pracę nad Szyndzielnią, gdzie ma być stok narciarski. To będzie chyba czarna trasa <wow>

Na koniec mapka oraz fotosy z miasta :)

20070101163655

20070101164038

20070101164052

20070101164236

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje miasteczko - Przecław. 5 tys. mieszkańców... Żulów ilości widoczne, ale jednak to mniejszość. Większych hipermarketów brak. 2 pizzerie, GOK, podstawówka, gimnazjum, liceum, zamek. Znaczący sąsiedzi: Mielec i Dębica. Żyje się dobrze i spokojnie. Nie narzekam ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje miasto- Łomża, ok. 60 tyś. mieszkańców...nad rzeką Narew,zadbane osiedla, osiedla menelów raczej nie istnieją, chociaż w pn. części miasta można takie miejsca spotkać :D Ostatnio rozwijające się miasto...
Znajdują się 4 wyższe uczelnie. Również znajduje się w centrum miasta zabytkowy Stary Rynek, Katedra i wiele innych. Dobrze na razie się żyję. Również nie narzekam :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować