Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Za drugim razem ten błąd nie wystąpił, a poprzednio tuż przed świątynią Nurgle''a gra mnie wywaliła do systemu :/ Na szczęście nie była to misja długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie: ma ktoś ten sam problem z założeniem konta co ja? Nie mogę stworzyć konta do gry sieciowej. Wyświetla, że "taki profil już istnieje z innym hasłem". Niezależnie od ksywki jaką wpiszę (a próbowałem już najdziwniejszych kombinacji) i dalej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 20:06, Czedwik napisał:

A tak na marginesie: ma ktoś ten sam problem z założeniem konta co ja? Nie mogę stworzyć konta
do gry sieciowej. Wyświetla, że "taki profil już istnieje z innym hasłem".

Ja nie miałem żadnego problemu z tą grą jeszcze :/ Wszystko chodzi jak w szwajcarskim zegarku. Konto w multi też bezproblemowo założone. Jakby ktoś spotkał gracza o ksywie Dom, to to jestem ja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej mam ten problem! Cały czas wyświetla się wspomniany niżej komunikat. Próbowałem wpisywać swoją ksywkę wymyślałem inne i wyświetla, że "taki profil już istnieje z innym hasłem"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 23:39, Czedwik napisał:

Dalej mam ten problem! Cały czas wyświetla się wspomniany niżej komunikat. Próbowałem wpisywać
swoją ksywkę wymyślałem inne i wyświetla, że "taki profil już istnieje z innym hasłem"!


ja tworzac nowe konto w grze, podalem login i haslo z gamespy

moze najpierw sprobuj zalozyc sobie konto na gamespy -> http://www.gamespyid.com/
a nastepnie utworz nowe konto z poziomu gry podajac dane z gamespy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 09:37, moonman napisał:

ja tworzac nowe konto w grze, podalem login i haslo z gamespy

moze najpierw sprobuj zalozyc sobie konto na gamespy -> http://www.gamespyid.com/
a nastepnie utworz nowe konto z poziomu gry podajac dane z gamespy

Hm, możliwe, że to jest przyczyną, bo tam nie mam konta. W każdym razie - spróbuję. Trochę to dziwne, bo np. Dark Crusade niby też korzysta z Gamespy, a tam nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 09:37, moonman napisał:

moze najpierw sprobuj zalozyc sobie konto na gamespy -> http://www.gamespyid.com/
a nastepnie utworz nowe konto z poziomu gry podajac dane z gamespy


Nie trzeba wcale tak robić. Ja nie mam konta na Gamespy, podałem byle jakie dane przy rejestracji i wszystko poszło bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Już wiem, co było przyczyną niemożności założenia konta. Nie wiedzieć czemu, ale nie mógł to być e-mail z o2. Wziąłem inny z moich maili i podziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam problem z WMoCH doszedłem w kampani "chaosu" do misji Warhammer Mark of Chaos Campaign Chapter 4 - City of Death zrobiłem pierwszą misje pokazał sie filmik z orkami i gdy wruciło mnie do mapki okazało się że nie moge nic zrobić a City of Death jest zaznaczone na czerwono jeśli ktoś by może wiedział co mam zrobić bardzo bym prosił o odpowiedz albo miał sejwy z nestępnej misji :((( A i prubowałem przejść tą misje kilkakrotnie i zawsze jest tak samo:/ Z góry dzięki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzialem dzialajacych na cel 2.4 512 ram i gf 5600 :) ale przy misji gdzie oblegasz zamek grac sie nie dalo bo bylo zabkowanie
jesli nie wiesz czy gra CI zadziala sciagnij demko ze stronki np z cenegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 11:44, morthi napisał:

widzialem dzialajacych na cel 2.4 512 ram i gf 5600 :) ale przy misji gdzie oblegasz zamek
grac sie nie dalo bo bylo zabkowanie
jesli nie wiesz czy gra CI zadziala sciagnij demko ze stronki np z cenegi :)

Mam 2100 GhZ 512 RAM, 64 Mb grafiki, Czyli Radeona 9100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie mi działeć Warhammer Mark of Chaos na: Pentium 4, 3.00GHz 1.00 RAM, ATI RADEON 9550?
Macie jakieś przydatne rady co do rozgywki, dziś będe grał^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to obejrzysz sobie intro i menu glowne oraz mozesz sie pobawic w malarzu armii o grze mozesz zapomniec - masz za slaby komputer

minimalna rozdzielczosc tej gry to 1024x768 jesli zmienisz karte graficzna na lepsza to masz szanse ze gra Ci zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troszke lepiej :) aczkolwiek ciezko bedzie:) wszystko na minimum jak dasz i jakos powinno pojsc :) sciagnij demko to sie rpzekonasz czy da rade :) albo wybierz sie do empiku gdyz tam mozna znalezc tzw pakiety przedpremierowe czyli plytke dvd z demkiem i roznymi dodatkami do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 11:47, morthi napisał:

no to obejrzysz sobie intro i menu glowne oraz mozesz sie pobawic w malarzu armii o grze mozesz
zapomniec - masz za slaby komputer

minimalna rozdzielczosc tej gry to 1024x768 jesli zmienisz karte graficzna na lepsza to masz
szanse ze gra Ci zadziala :)

No to ładny mi to prezent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy, ja sądze ża na średnich powinno dać się przyjemnie grać^^
W GothicU jak i W Oblivionie miałem mieć podobno na minimum lub gorzej:) a na średnich chciało się aż na max detale...i dało się grać ale cieło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozsadne wymagania dla tej gry to
Pentium 4 3.2 GHz
1 GB RAM
karta grafiki 256MB (GeForce 7800 lub lepsza)
3 GB HDD
Windows 2000/XP

zalecam upgrade kompa :) wiele nowych gier bedzie dzialc Ci o wiele lepiej po zmianie karty graficznej na mocniejsza:) (starszych tez)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wydajnością gry jest bardzo słabo. Lepsza karta, więcej ramu, procek mniej więcej taki sam, a gra i tak może w momentami przycinać. Powinni to dopracować. A sprawę patcha to Cenega chyba olała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować