Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

ciach

Dnia 06.01.2007 o 14:28, Czedwik napisał:

Jakim cudem? Mam 2 GB RAM i GF7900 GT i ta gra przycina w największych bitwach np. 3vs3. A
i w mniejszych się zdarza. Rozdzielczość i detale takie same, więc należy to sobie włożyć między
bajki. Gra ma duże wymagania i niezbyt zoptymalizowany engine.


Dziwne

Athlon 3200+ 1GBRAM, 7600GT gainwarda = 124x768 na ful bez cięcia itd (przynajmniej w kampanii) nie wiem jak w multi przy dużych bitwach bo nie miałem okazji pograć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 14:56, nathanadler napisał:

Athlon 3200+ 1GBRAM, 7600GT gainwarda = 124x768 na ful bez cięcia itd (przynajmniej w kampanii)
nie wiem jak w multi przy dużych bitwach bo nie miałem okazji pograć


Procek jest taki sam (też Athlon 64 3200), a sprzęt jest sprawny. W kampanii przycina głównie przy oblężeniach. Ładniejsze i bardziej wymagające gry działają mi dobrze. Zaznaczam, że wszystko dałem na maxa, prócz rozdziałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 15:08, Czedwik napisał:

Procek jest taki sam (też Athlon 64 3200), a sprzęt jest sprawny. W kampanii przycina głównie
przy oblężeniach. Ładniejsze i bardziej wymagające gry działają mi dobrze. Zaznaczam, że wszystko
dałem na maxa, prócz rozdziałki.


To podobnie jak ja. Nie wiem czym może być to spowodowane. Rozumiem że twoja karta też jest 256 mB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 15:11, nathanadler napisał:

To podobnie jak ja. Nie wiem czym może być to spowodowane. Rozumiem że twoja karta też jest
256 mB.

Zgadza się. Gigabyte GeForce 7900 GT 256 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż zamierzam sobie kupić Warhammera Mark of Chaos i zastanawiam się czy warto?Jakie są wasze opinie o tej grze?I co najważniejsze jaka jest fabuła??Oraz jak by chodziła owa gra na :
Intel Core 2 Duo E6300
2gb ramu
GF Galaxy 7900GS 512ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jest zupelnie (no prawie) inna gra :) Dark Crusade (DoW i WA) jest osadzona w swiecie warhammer 40k :) a to jest swiat zwyklego warhammera fantasy battle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 15:15, boduczek napisał:

Mam pytanie, otóż zamierzam sobie kupić Warhammera Mark of Chaos i zastanawiam się czy warto?Jakie
są wasze opinie o tej grze?I co najważniejsze jaka jest fabuła??Oraz jak by chodziła owa gra
na :
Intel Core 2 Duo E6300
2gb ramu
GF Galaxy 7900GS 512ram


Pójść powinno, co do fabuły masz dwie kampanie :Imperium(dobra) i Chaosu(zła). Grałem i mi się podoba. Dostajemy 4 armie(12 podarmie),kampanie, potyczki tylko po necie do 6 graczy naraz, malarz armi, ładna grafa,Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 17:13, Dawid Taal napisał:

Pójść powinno, co do fabuły masz dwie kampanie :Imperium(dobra) i Chaosu(zła). Grałem i mi
się podoba. Dostajemy 4 armie(12 podarmie),kampanie, potyczki tylko po necie do 6 graczy naraz,
malarz armi, ładna grafa,Polecam

Powinno pójśc,ale na jakich ustawieniach??I jak byś mogł wymienić wszystkie podarmie;)to był bym ci bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:10, boduczek napisał:

Powinno pójśc,ale na jakich ustawieniach??I jak byś mogł wymienić wszystkie podarmie;)to był
bym ci bardzo wdzięczny.

Na pewno max. Na dwurdzeniowym procesorze gra już nie ma raczej prawa się ciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2007 o 19:16, Czedwik napisał:

Na pewno max. Na dwurdzeniowym procesorze gra już nie ma raczej prawa się ciąć.

Acha,ale jak jest w takim RTS bez budowania,bo troche jest dla mnie to dziwne,czy to że nie można nic zbudować robotnikami wpływa jakoś na to jak się gra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta gra polega na walce :) nie tracisz czasu na rozbudowe bazy tylko skupiasz sie na walce :) zanim kupisz mozesz sobie sciagnac demko i samemu zobaczyc jak sie to sprawdza w praktyce badz tez pobrac shadow of horned rat :) i zobaczyc jak wyglada pierwowzor MoC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 19:25, morthi napisał:

ta gra polega na walce :) nie tracisz czasu na rozbudowe bazy tylko skupiasz sie na walce :)
zanim kupisz mozesz sobie sciagnac demko i samemu zobaczyc jak sie to sprawdza w praktyce badz
tez pobrac shadow of horned rat :) i zobaczyc jak wyglada pierwowzor MoC :)

Ściągnołem już demo ale zadużo nie jest w nim pokazane,a mało tego miałem wersje bez głosu.A wiec próbuje się dowiedzieć co sądzą o tej grze inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trudno mi powiedziec:) to sa dwie rozne gry :) dwa rozne swiaty :) dla jednych idealem jest stary swiat a dla innych dark future :) mnie sie obie gry podobaja :)

@boduczek
cala gra wyglada mniej wiecej tak samo jak demo jesli chodzi o prowadzenie walki i kampanii :) wiec jesli CI sie podobalo demo mozesz smialo zakupic pelna wersje :) (szczegolnie ze patch 1.7 juz za rogiem czeka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 20:04, t6h6c6 napisał:

A sadzicie ze Mark of Chaos jest lepszy od W40k ?

Dwie różne gry, zależy co wolisz. Jeśli nie możesz się zdecydować to po prostu zagraj w demo każdej z nich.

morthi: Naucz się stawiać kropki zamiast ciągłego ":)". Nadużywanie emot (a już kończenie nimi każdego zdania) nie zawsze jest potrzebne i mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 22:47, t6h6c6 napisał:

Ale 2 sa rts''ami?



Myślę, że to tytuły podobnej klasy - każdy fan RTS będzie świetnie bawił się przy obu grach.

O ile w 40 postawiono na odwzorowanie walki, o tyle MoC jest odwzorowaniem bitewniaka, czyli raczej umowny.

Na marginesie - wczoraj kupiłem sobie obie wersje :D Maniak ze mnie, ale cena była dobra - 79,90 za płytkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować