Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Jak tylko dokupię sobie RAM (prawdopodobnie na urodziny - 1 luty) to kupuję MoC ;] A jak narazie zadowalam się demkiem i recenzją z CDA :)
Dobrze że moje urodziny już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najwiekszym minusem tej gry jest to ze kazda misja, kazda bitwa czy nawet powrot do ekranu glownego laduje sie godzinami...moj komp jest raczej low-endem wiec jestem ciekaw czy na szybkich komputerach tez tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 11:24, dobrakos napisał:

najwiekszym minusem tej gry jest to ze kazda misja, kazda bitwa czy nawet powrot do ekranu
glownego laduje sie godzinami...moj komp jest raczej low-endem wiec jestem ciekaw czy na szybkich
komputerach tez tak jest ?


skoro masz kiepski komp to pewnie a innym szybciej się ładuje. Ja terz miałem takie problemy ale upgrate kompa i ładuje się szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 11:30, Juzek303 napisał:

> najwiekszym minusem tej gry jest to ze kazda misja, kazda bitwa czy nawet powrot do ekranu

> glownego laduje sie godzinami...moj komp jest raczej low-endem wiec jestem ciekaw czy
na szybkich
> komputerach tez tak jest ?

skoro masz kiepski komp to pewnie a innym szybciej się ładuje. Ja terz miałem takie problemy
ale upgrate kompa i ładuje się szybciej ;)


Chociażby dlatego chcę dokupić RAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na 512 powinno w miare dobrze chodzic :) a reszta? procek i grafika spelniaja minimalne wymagania ?:)

moze masz za bardzo przeladowany system roznymi aplikacjami dzialajacymi w tle? albo dysk twardy przeladowany i niezdefragmentowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 11:57, morthi napisał:

na 512 powinno w miare dobrze chodzic :) a reszta? procek i grafika spelniaja minimalne wymagania
?:)

moze masz za bardzo przeladowany system roznymi aplikacjami dzialajacymi w tle? albo dysk twardy
przeladowany i niezdefragmentowany


Ta - karta graficzna GeForce 6200 i procek Celeron 2,66 GHZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to u Ciebie glownym problemem (wg mnie) jest nie ram a procesor ktory nie wyrabia... na 512 u mnie demko dzialalo wysmienicie i nie mialem zadnych zwiech podobnie jak pelna wersja :) rzecz jasna na 1 gb gra sie o wiele przyjemniej :)

karta graficzna sobie poradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:04, morthi napisał:

no to u Ciebie glownym problemem (wg mnie) jest nie ram a procesor ktory nie wyrabia... na
512 u mnie demko dzialalo wysmienicie i nie mialem zadnych zwiech podobnie jak pelna wersja
:) rzecz jasna na 1 gb gra sie o wiele przyjemniej :)

karta graficzna sobie poradzi :)


Wymagania minimalne pisało ze 2,4 GHZ ;) Ale zdaję sobie sprawę że i tak będe musiał niedługo procka wymienić na mocniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 11:57, morthi napisał:

na 512 powinno w miare dobrze chodzic :) a reszta? procek i grafika spelniaja minimalne wymagania
?:)

moze masz za bardzo przeladowany system roznymi aplikacjami dzialajacymi w tle? albo dysk twardy
przeladowany i niezdefragmentowany

jasne - na 512 mega to moze intro odpali :) zeby nie byc goloslowny to proces "warhammer" podczas gry zzera u mnie blisko 900 mega pamieci - sam jeden proces gry , dodaj do tego windowsa, stery i co tam jeszcze chodzi w tle i wychodzi spokojnie 1 - 1,5 GB i to jest wlasnie minimum dla tej gry. Jak masz mniej to jedziesz na pam.wirtualnej czyli na dysku , jak szybka to pamiec to tlumaczyc chyba nie trzeba. Gram na laptopie Pentium D 2,8 ghz 2 GB RAM i Radeon Mobile na 128 mega, gra chodzi prawie bez zaciec na wszystko max ale laduje sie bardzo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja gralem na p4 2.8 ht, 512 ram i gf 6800 16/6 256 mb i bit :) na full i w rozdzielczosci 1024x768 i tez nie tnie :) a wszystko sie laduje normalnie :) dolozenie dodatkowych 512 tylko poprawilo komfort :)

stad i moje zdanie ze na 512 da sie grac spokojnie :) tyle ze trzeba miec system dobrze skonfigurowany :) sprawdz sam ile masz zajetej pamieci po uruchomieniu kompa (menager zadan) ja mam okolo 200 mb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:53, morthi napisał:

a ja gralem na p4 2.8 ht, 512 ram i gf 6800 16/6 256 mb i bit :) na full i w rozdzielczosci
1024x768 i tez nie tnie :) a wszystko sie laduje normalnie :) dolozenie dodatkowych 512 tylko
poprawilo komfort :)

stad i moje zdanie ze na 512 da sie grac spokojnie :) tyle ze trzeba miec system dobrze skonfigurowany
:) sprawdz sam ile masz zajetej pamieci po uruchomieniu kompa (menager zadan) ja mam okolo
200 mb :)

no ja mam duzo roznych programow i po to mam wlasnie 2 GB Ramu , tyle ze skoro sama gra Warhammer Mark of Chaos potrzebuje do 900 mega to nie powiesz mi ze na 512 nie korzysta z pamieci wirtualnej.Jestem ciekaw co rozumiesz pod "laduje sie normalnie" ? 5 sekund czy 1 minuta na zaladowanie planszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:25, morthi napisał:

rozuiem przez to ze gra laduje sie na tyle szybko ze nie nudze sie siedzac przy kompie :)

no ja sie nudze miejscami , ale jak widac to rzecz wzgledna :)
swoja droga srodze sie zawiodlem na kampanii chaosu - pierwszy rozdzial byl zrobiony chyba specjalnie pod demo - sporo filmikow, sporo roznorodnych misji , troche fabuly, co by nie mowic dobry poczatek, drugi i trzeci rozdzial to wg mnie nuda a fabula tak banalna ze mogloby jej nie byc, najlepsze sa w sumie misje obleznicze w tym finalowa. Generalnie Duele sa bez sensu w single player bo jak dobrze rozwijasz bohatera (czyli nie robisz bzdur) to nie mozesz praktycznie przegrac.Poza tym pola bitwy sa wg mnie za male, a ilosc wojsk to max kilkaset jednostek a nie tysiace jak chwalil sie producent no ale to bylo juz wiadomo po demo.Czy kampania imperium jest ciekawsza ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kampania imperium jest o wiele latwiejsza:)a czy rownie ciekawa? hmm... mnie sie podoba :) aktualnie zacialem na na misii ze skavenami :) i nie mam czasu grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:41, morthi napisał:

kampania imperium jest o wiele latwiejsza:)a czy rownie ciekawa? hmm... mnie sie podoba :)
aktualnie zacialem na na misii ze skavenami :) i nie mam czasu grac :)

latwiejsza ? jeszcze latwiejsza ? czy oni poszaleli - ta gra jest od 16 lat ponoc czyli nie dla dzieci a kampanie chaosu mozna przejsc na normalu nie tracac ani jednej jednostki, kto gral na normalu w Armies of Exigo to wie co znaczy "normalny poziom trudnosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 13:54, morthi napisał:

+16 to tylko klasyfikacja wiekowa wynikajaca z przemocy :) i jezyka :) a nie trudnosci gry
:)

malym dzieciom sie robi trudniejsze gry - w nich trzeba wyrabiac umiejetnosc logicznego myslenia i upor w dazeniu do celu. Graczom powyzej 16 r.zycia wystarczy troche przemocy i krwii na ekranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 12:53, morthi napisał:

a ja gralem na p4 2.8 ht, 512 ram i gf 6800 16/6 256 mb i bit :) na full i w rozdzielczosci
1024x768 i tez nie tnie :) a wszystko sie laduje normalnie :) dolozenie dodatkowych 512 tylko
poprawilo komfort :)

stad i moje zdanie ze na 512 da sie grac spokojnie :) tyle ze trzeba miec system dobrze skonfigurowany
:) sprawdz sam ile masz zajetej pamieci po uruchomieniu kompa (menager zadan) ja mam okolo
200 mb :)

Jakim cudem? Mam 2 GB RAM i GF7900 GT i ta gra przycina w największych bitwach np. 3vs3. A i w mniejszych się zdarza. Rozdzielczość i detale takie same, więc należy to sobie włożyć między bajki. Gra ma duże wymagania i niezbyt zoptymalizowany engine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować