Zaloguj się, aby obserwować  
darsz

Warhammer: Mark of Chaos

1304 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2007 o 11:10, Dead-pl napisał:

...

HeHe,a myślałem że tylko ja mam takiego świra ;)



:D

Gratuluję fioła - podobny do mojego :E

A tak serio - myślę, że więcej jest takich napaleńców jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:06, Dead-pl napisał:

Witam
Dowiedziałeś się czegoś w sprawie podmiany plików z wersji angielskiej ? I zmiany języka ?


Jest to ingerencja w kod gry co za tym idzie naruszenie licencji na którą się zgadasz podczas instalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:06, Dead-pl napisał:

Witam
Dowiedziałeś się czegoś w sprawie podmiany plików z wersji angielskiej ? I zmiany języka ?


Z drugiej strony... napisz do mnie maila to Ci coś napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 13:06, Dead-pl napisał:

Witam
Dowiedziałeś się czegoś w sprawie podmiany plików z wersji angielskiej ? I zmiany języka ?



A co? Angielska lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:05, de99ial napisał:

> Witam
> Dowiedziałeś się czegoś w sprawie podmiany plików z wersji angielskiej ? I zmiany języka
?


A co? Angielska lepsza?


Jakoś bardziej mi pasują klimatem angielskie głosy :] No i wreszcie mam filmiki w jednym języku a nie troche tego troche tego. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 00:04, de99ial napisał:

Na marginesie - wczoraj kupiłem sobie obie wersje :D Maniak ze mnie, ale cena była dobra -
79,90 za płytkę :D

Bardziej pasowałoby określenie czubek :P A cena 80 zeta wcale nie jest dobra - ja kupiłem w MM JEDEN egzemplarz gry :) za 55 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 22:47, Quatre napisał:

> Na marginesie - wczoraj kupiłem sobie obie wersje :D Maniak ze mnie, ale cena była dobra
-
> 79,90 za płytkę :D
Bardziej pasowałoby określenie czubek :P A cena 80 zeta wcale nie jest dobra - ja kupiłem w
MM JEDEN egzemplarz gry :) za 55 zł


na allegro co jakis czas ktos sprzedaje za 49 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 22:47, Quatre napisał:

> Na marginesie - wczoraj kupiłem sobie obie wersje :D Maniak ze mnie, ale cena była dobra
-
> 79,90 za płytkę :D
Bardziej pasowałoby określenie czubek :P A cena 80 zeta wcale nie jest dobra - ja kupiłem w
MM JEDEN egzemplarz gry :) za 55 zł



Dzięki, że mnie obrażasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w Wirtusie wyszło 79,40 zł z kosztami wysyłki. Więc w sumie na jedno wyszło, jakby kupować w sklepie, gdzie jest taka cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy odpale warhammera na moim kompie :
Procesor Intel Pentium Celeron 2.5 GHZ
Karta graficzna : GeForce 5200 FX
Ram 256
Płyta Główna Asus P4S8X-X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odpalisz - ale o graniu zapomnij niestety...Twoja karta graficzna nie poradzi sobie z wyswietlaniem takiej ilosci jednostek czego nastepstwem bedzie klatkowanie a ilosc ramu sprawi ze gra bedzie sie ladowac niemilosiernie dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 11:59, de99ial napisał:

Dzięki, że mnie obrażasz :P


Nie obrażam - a przynajmniej wcale nie miałem takiego zamiaru pisząc posta. Po prostu wg mnie kupowanie dwa razy tej samej gry jest lekką głupotą :/ Nawet jeżeli dostanie się za to inną książeczkę (którą notabene ogląda się raptem kilka razy i ląduje na półeczce). Przepraszam, jeśli Cię uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 14:24, morthi napisał:

a ilosc ramu sprawi ze gra bedzie sie ladowac niemilosiernie dlugo

U mnie na 2GB RAMu też ładuje się niemiłosiernie długo :) Ta gra tak już chyba ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam dwa egzemplarze :) jeden imperium drugi chaos :) a to tylko dlatego ze do konca nie bylo wiadomo o tym czy w edycji kolekcjonerskiej beda te artbooki :) a jak sie juz okazalo ze beda to bylo za pozno bym mogl zmienic zamowienie ktore uprzednio tez zmienilem :D czyli z ek na 2 pack ;) a pozniej znowu musialbym zmieniac na ek :) bez sensu ;) a tak :) mam dwa egzemplarze gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:35, Quatre napisał:


Nie obrażam - a przynajmniej wcale nie miałem takiego zamiaru pisząc posta. Po prostu wg mnie
kupowanie dwa razy tej samej gry jest lekką głupotą :/ Nawet jeżeli dostanie się za to inną
książeczkę (którą notabene ogląda się raptem kilka razy i ląduje na półeczce). Przepraszam,
jeśli Cię uraziłem.

W pełni popieram. Zresztą część tych artów można było sobie już dawno obejrzeć legalnie na necie (między innymi na stronie gry). Ta książeczka to jedynie taki mały dodatek w końcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 15:53, Czedwik napisał:

Mi w Wirtusie wyszło 79,40 zł z kosztami wysyłki. Więc w sumie na jedno wyszło, jakby kupować
w sklepie, gdzie jest taka cena.



W Lublinie w Empiku w Galerii Centrum :D

W drugim są po 89 i 99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2007 o 17:35, Quatre napisał:

> Dzięki, że mnie obrażasz :P

Nie obrażam - a przynajmniej wcale nie miałem takiego zamiaru pisząc posta. Po prostu wg mnie
kupowanie dwa razy tej samej gry jest lekką głupotą :/ Nawet jeżeli dostanie się za to inną
książeczkę (którą notabene ogląda się raptem kilka razy i ląduje na półeczce). Przepraszam,
jeśli Cię uraziłem.



Kupiłem nie tylko dla albumów ale i dla samych wydań. Niby to samo ale nie do końca. Heroes V mam jedną sztukę.

Jak zaznaczyłem - mam fioła na punkcie Młotka. No i za kilka lat zawsze będzie pamiątka. Poza tym myślałem nad tym czy by nie zachować sobie albumu i nie sprzedać samej gry ale po namyśle wyszło mi, że nie bardzo bym wiedział którą wersję sprzedać a którą zostawić :D Więc zostały obie - fajnie na półce wyglądają :D

PS. Mocno się nie obraziłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować